Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekranizacja Maksa Payne'a zarabia, ale nie zadowala recenzentów

65 postów w tym temacie

Max Payne... gra wyśmienita... no jest przecież przesiąknięta nabojami, to chyba mniej więcej o to chodziło w grze... a film będę miał okazję zobaczyć, wtedy powiem coś na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze dla mnie jest wiadome nie od dzisiaj ze krytycy lubia filmy ktorych normalny czlowiek nie oglada! Wiec to co im sie za diably nie podoba nam pewnie sie spodoba :> ja tak odbieram ich recenzje no i sie nie pomylilem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lordmartin

Beznadziejne porównanie. Moim "skromnym" zdaniem, jedno nie ma nic wspólnego z drugim. W swoim gatunku oba Max Payne były naprawdę dobre i miały w sobie to "coś". To, że akurat wolisz..eee...strategie turowe, to nie znaczy, że inne gry są "zjeb@ne" (innych określeń widocznie nie masz ;p).

"Wolę HeroesaV"

A ja jogurt z kawałkami owoców... uważam, że jest lepszy od Heroes V. Ha Ha HA

---
A co do filmu, wiedziałem, że tak właśnie będzie. Uwe Boll, czy nie, chyba lepiej jednak nie przenosić gier na wielki ekran :) Lepiej po prostu jeszcze raz zagrać w obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev napisał:
Ekranizacja Maksa Payne''a zarabia(...)
Budżet filmu to ponoć 35 milionów USD i już w pierwszym tygodniu koszta te zwróciły się w ponad połowie - przychód ze sprzedaży biletów wyniósł 18 milionów USD.

To w końcu zarabia, czy koszta zwróciły się w połowie i co przynoszą następne tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 12:50, Grubis napisał:

boze dla mnie jest wiadome nie od dzisiaj ze krytycy lubia filmy ktorych normalny czlowiek
nie oglada! Wiec to co im sie za diably nie podoba nam pewnie sie spodoba :> ja tak
odbieram ich recenzje no i sie nie pomylilem :>

Przy czym oceny widzów nie były wiele wyższe niż oceny recenzentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba było wybrać gorsze zło i Uwe zatrudnić! :P
a tak prawdopodobnie Uwe zostanie zepchniety z pierwszego miejsca w rankingu, najgorszych growych adaptacji! X]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 12:59, lockXY napisał:

a tak prawdopodobnie Uwe zostanie zepchniety z pierwszego miejsca w rankingu, najgorszych
growych adaptacji! X]


Nie sądzę... (film) Maksiu jest jeden, a crapów Bolla pełno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła Maxa w grze sprawdza się świetnie, ale jako historia do oglądania - raczej oryginalna nie jest. :)
Przestałem się łudzić, że ktoś sięgnie po geńjalne scenaariusze przygodówek, których oryginalność wręcz prosi się o wykorzystanie w filmie (Gabriel Knight, Grim Fandango, itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory można dowiedzieć się o tym filmie z chociażby zagranicznych recenzji , to wychodzi na to , że filmowy Max Payne to jedno wielkie badziewie... Ale jak pójdę w piątek na to do kina to wtedy sam ocenie , ale bardzo wątpię żeby aż tylu światowych recenzentów mogło się mylić. Ekranizacja Maksa Payne''a to tylko skok na kasą i nic więcej... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35mln $ jak na dzisiejsze filmy to jest cholernie mało w Holywood. Przecież gówniane Quo Vadis miało więcej 7lat temu bo 76mln zł jeśli liczyć dzisiejszy kurs dolara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deecom... Jaka jest różnica między 35 mln $, a 76 mln zł, wiesz co to kurs dolara?... Przeciez 35 mln dolarów to więcej niż 76 mln zł (a szczególnie 7 lat temu). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film widziałem :) u kumpla pobrał z torrentów powiem...dno :D jedyny film który powstał na podstawie gry a jest "dobry" to chyba resident evil :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:43, deecom napisał:

35mln $ jak na dzisiejsze filmy to jest cholernie mało w Holywood.


No dokładnie, to budżetówka wręcz. Inna sprawa, że w Polsze filmy podobnej klasy robi się dużo taniej.

Dnia 20.10.2008 o 13:43, deecom napisał:

Przecież gówniane Quo Vadis miało więcej 7lat temu bo 76mln zł jeśli liczyć dzisiejszy kurs dolara :D


Aż tyle? Fuck...
Ale i tak nic nie przebije "Blair Witch Project", który kosztował 22 tys. $, a przyniósł zysk 248 mln $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:54, arabik napisał:

film widziałem :) u kumpla pobrał z torrentów


Naprawdę macie się czym szczycić. :-/ Gratuluję odwagi tak w ogóle ... na tym forum takie bezpośrednie wyznania są zwykle odpowiednio doceniane.

Dnia 20.10.2008 o 13:54, arabik napisał:

powiem...dno :D jedyny film który powstał
na podstawie gry a jest "dobry" to chyba resident evil :) serio


Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Panom z film.com lub IGN byłbym jeszcze w stanie uwierzyć na słowo, ale Tobie akurat jakoś nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować