Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft pewny swego

77 postów w tym temacie

"do niedawnych wypowiedzi Kaza Hiraiego (prezesa Sony Computer Entertainment), który raz jeszcze podkreślił, że konsola japońskiego giganta nie doczeka się obniżki cenowej w tym roku. Nie zmienia to jednak faktu, że Sony mocno wierzy w zwycięstwo swojej platformy. "''

A nadzieja matką ... :>
ale ten news już był w sumie nic nowego nie wnosi =>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 13:53, arabik napisał:

no wiadomo M$hit kupuje ludzi niżsa cena a PS3 jakoscia :D tak jak lidl xd ceni jakosc
:P



:D:D:D
Weź człowieku, Chyba nie chcesz mi powiedzieć że miliony ludzi na całym świecie kupują xboxa 360 tylko dlatego że jest tańszy :] To ważny czynnik ale bez przesady. Liczą się gry a kto ma ich więcej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w USA i Zachodniej Europie ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny. U nas sprzedaż konsol rośnie, ale póki co doliczyć trzeba odpowiedni TV lub monitor. Szczęśliwcy mają to od dawna w ramach " rodzznnego dobra wspólnego". Hmmm tylko oprócz ceny są jeszcze gry a tych w okresie okołoświątecznym wyjdzie sporo. Szkoda tylko, że największe hiciory poszły juz na torrenty a ponoć konsole są wolne od piractwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"konsola japońskiego giganta nie doczeka się obniżki cenowej w tym roku."

Szlag !! Liczyłem na to, bo na święta dozbrajam się w konsolę :D Xklocek kusi ceną strasznie.....ale awaryjność mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile - no jakbym nie liczył, to i tak mi wychodzi, że PS3 ma więcej exclusiveów (bo chyba to miałeś na myśli pisząc "więcej gier". No chyba, że objawiłeś nam się jako matematyczny geniusz i podzielisz się z nami swoimi rewelacyjnymi obliczeniami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 14:26, Kejter93 napisał:

"konsola japońskiego giganta nie doczeka się obniżki cenowej w tym roku."

Szlag !! Liczyłem na to, bo na święta dozbrajam się w konsolę :D Xklocek kusi ceną strasznie.....ale
awaryjność mnie odstrasza.

Jaka awaryjność lól
Mam tą konsolę praktycznie od 2ch lat i ani razu mi się nic z nią nie stało 0o
A jak masz RRODa to dzwonisz do MS i oni od razu szybko sie biorą za naprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Misha15


Po co ten sarkazm? :]
A poza tym co masz na myśli piszą o matematycznym geniuszu? :D Że policzyłem że na konsolę MS jest więcej gier? :D :D :D Weź nie pisz takich postów bo są po prostu debilne. Piszą o grach chciałem napisać że XBOX ma więcej dobrych gier od ps3. A dla ciebie exclusivy na ps3 to co? Ja mówiąc lepsze gry mam na myśli w przypadku xboxa gears of war, project gotham racing, crackdown, Itd. @@@@@@@No chyba, że objawiłeś nam się jako matematyczny geniusz i podzielisz się z nami swoimi rewelacyjnymi obliczeniami ;>@@@@@@@@@@- co do cholery znaczy ten matematyczny geniusz. Odpowiedz :D


A co do awaryjności xboxa 360 to ja mam model z 2006 roku i ani razu mi się z nim nic nie działo. Wymieniam go na nowszy model ale nie z powodów awaryjności. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arabik
Fanboy`om PS mowimy "dziekujemy".
Ja mojego Xboxa 360 katowalem na prawde ostro i nic sie z nim nie dzialo... Wiec nie mow mi o zlej jakosci bo to jest po prostu smieszne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:06, Pile napisał:

Dla mnie to może 99,99999% xboxów na świecie być awaryjnych. Ale mój działa i nie mam
żadnego problemu :D

Super i co teraz?
Wiedz że awaryjność liczy się w średniej a średnio na poziomie światowym były informacje o awaryjności Xboxa.
Myślisz że liczy się pojedynczych graczy? Heh śmieszny jesteś.

Co do newsa to oczywiście pewnie że Xbox wygra cenowo bo o to ludziom chodzi. Konsola jest po to żeby była a nie na siłę ją promować i robić wszystko żeby ją kupowali tak jak to robi M$. Sony też tak robi ale nie na taką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile - chętnie bym z Tobą podyskutował, ale już pierwszą odpowiedzią na mój post tak mocno zaniżyłeś poziom, że boję się, iż pokonasz mnie swoim doświadczeniem. I jeżeli uważasz, że Crackdown to dobra gra... no cóż. A tak nawiasem to awaryjność wpływa na opinię wśród potencjalnych nabywców i na ewentualny spadek sprzedaży - proste. Twój może i działa dobrze, ale chyba przeoczyłeś pewien news właśnie na gram.pl odnośnie awaryjności Xboxów z początku produkcji. Przypomnę tylko, że odsetek zepsutych konsol wynosił 68% ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medris - my natomiast dziękujemy serdecznie "panom w zieleni" i "zielonym dzieciom" - jeśli wiesz co mam na myśli. A na razie takowi przeważają, co doskonale widać po treści wypowiedzi ;> Jeżeli ktoś zaczyna pisać o kimś "Ty be fanboy'u" to pierwszy znak, że sam nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej reklamacje w microsofcie działają jak należy. Sony natomiast grzecznie informuje klienta iż kosola została uszkodzona z powodu kurzu i ich to nie interesuje ;-) A tak serio Misha15 wyluzuj, bo trochę się chyba spieniłeś. Każdy ma swoje racje - zieloni nie przemówią do Ciebie, a Ty nie przemówisz do nich - po co się więc denerwować, skoro wszystko zostanie po staremu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować