Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft pewny swego

77 postów w tym temacie

A mi tak Kloc padł, ale szybko poleciał do Czech(widocznie do nich mają za darmo...) i wrócił po tygodniu. Bez żadnych problemów, a linia obsługi klienta Microsoftu Polska to chyba najlepiej zorganizowana, zaznajomiona w temacie i najmilsza obsługa z jaką miałem do czynienia. Dla nich to nie problem, że powiesz, że masz nielegalnego Live!(bo w Polsce oficjalnie go nie ma), powiedzą, że spoko, nie ma się czym martwić, trzeba będzie tylko podać numer ID konsoli i po sprawie.

Do tematu: Myślę, że Klocek wygra w Japonii, bo tam wszyscy mają już i sprzęcik od Ninny i od Sony, więc MSu im brakuje, tym bardziej, że na okres świąteczny wychodzi nań kilka dobrych gier w klimatach japońskich(jak wiadomo tam mieszkają kosmici i mają dziwny gust...). Za to w Europie będzie fifty-fify, a w USA wygra Sony, bo u nich cena nie robi (zbyt) wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:51, AjKnowJu napisał:

No, ależ oczywiste jest to , że XboX wyjdzie zwycięsko w liczbie sprzedaży :), bo tańszy
i rodzice kupią dzieciom go. :) Ale.... PS3 nie będzie daleko, a nawet jest nadzieja
( choć nikła ), że będzie pierwszy, gdyż jego ( porządne- :P ) exclusivy jedzą resztę
na śniadanko...

> Co to znaczy
> że trzeba patrzeć ogólnie? To mam mówić, xbox to najbardziej awaryjna konsola na
świecie
> o jakiej kiedykolwiek słyszałem? Mimo że ani razu mi się nie zepsuła?

Tak to własnie znaczy :P, gdyż twoja konsola nie jest jedyna na świecie, więc nie masz
najmniejszego prawa sądzić, ze jest awaryjna, bądź nie awaryjna :P.

ps. wiem wiem, nie obchodzi cie to, gdyż obchodzi cie tylko twoja konsola :P



Nie mam najmniejszego na świecie prawa osądzać mojej konsoli :D:D:D:D:HAHAHAHA!
LoL! Może mnie pozwiesz? :D UWAGA UWAGA! DO WSZYSTKICH FANBOYÓW SONY!!! NAPISAŁEM ŻE MÓJ XBOX SIĘ JESZCZE NIE ZEPSUŁ. I NIE JEST AWARYJNY. CHODZI O MÓJ EGZEMPLARZ! Chyba nie powiecie mi że gdy mówicie że coś w waszej konsoli charczy macie na myśli wszystkie egzemplarze na świecie? :D

Ps. Czekam na powiadomienie od sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:01, howereq napisał:

A mi tak Kloc padł, ale szybko poleciał do Czech(widocznie do nich mają za darmo...)
i wrócił po tygodniu. Bez żadnych problemów, a linia obsługi klienta Microsoftu Polska
to chyba najlepiej zorganizowana, zaznajomiona w temacie i najmilsza obsługa z jaką miałem
do czynienia
. Dla nich to nie problem, że powiesz, że masz nielegalnego Live!(bo
w Polsce oficjalnie go nie ma), powiedzą, że spoko, nie ma się czym martwić, trzeba będzie
tylko podać numer ID konsoli i po sprawie.

Do tematu: Myślę, że Klocek wygra w Japonii, bo tam wszyscy mają już i sprzęcik od Ninny
i od Sony, więc MSu im brakuje, tym bardziej, że na okres świąteczny wychodzi nań kilka
dobrych gier w klimatach japońskich(jak wiadomo tam mieszkają kosmici i mają dziwny gust...).
Za to w Europie będzie fifty-fify, a w USA wygra Sony, bo u nich cena nie robi (zbyt)
wiele.



Z tą obsługą. Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Skoro X360 kosztuje 180₤ a PS3 300₤ to ile średnio zarabia przeciętny mieszkaniec Anglii? Bo wydaje mi to się strasznie małą sumą, tym bardziej jakby np. mieszkaniec Anglii zarabiał średnio 3,000₤.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście taki nie jest bo jest okropny. Dual Shock 3 to oficjalny pad na szczęście, tylko SixAxis w tych starych jest.

A tu chciałem jeszcze słówko o temacie.

M$ już tak skreślił PS3 że zapomniał że LittleBigPlanet na PS3 może nieźle namieszać na rynku i dla niego może się sporo egzemplarzy PS3 sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:51, AjKnowJu napisał:

No, ależ oczywiste jest to , że XboX wyjdzie zwycięsko w liczbie sprzedaży :), bo tańszy
i rodzice kupią dzieciom go. :) Ale.... PS3 nie będzie daleko, a nawet jest nadzieja
( choć nikła ), że będzie pierwszy, gdyż jego ( porządne- :P ) exclusivy jedzą resztę
na śniadanko...

> Co to znaczy
> że trzeba patrzeć ogólnie? To mam mówić, xbox to najbardziej awaryjna konsola na
świecie
> o jakiej kiedykolwiek słyszałem? Mimo że ani razu mi się nie zepsuła?

Tak to własnie znaczy :P, gdyż twoja konsola nie jest jedyna na świecie, więc nie masz
najmniejszego prawa sądzić, ze jest awaryjna, bądź nie awaryjna :P.

ps. wiem wiem, nie obchodzi cie to, gdyż obchodzi cie tylko twoja konsola :P



Używaj funkcji "ODPOWIEDZ". A nie nabijaj statów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w wyglądzie ten pad z obrazka jest spoko. A co do DS 3 to dla mnie pod względem wygody i wyprofilowania jest nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:11, Pile napisał:

Przynajmniej w wyglądzie ten pad z obrazka jest spoko. A co do DS 3 to dla mnie pod względem
wygody i wyprofilowania jest nieudany.

I ty mi powiesz że walczysz z powszechnym stereotypem że MS jest do kitu robiąc za fanboya?

Robisz za fanboya przy okazji oczerniając DS3 nie podając ŻADNYCH argumentów. Wiesz co?
Weź mnie nie rozśmieszaj bo to już naprawdę było żałosne i śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh. Co jak co, ale xbox zdecydowanie wygra w Polsce. Cena:D Ciekaw jestem tylko tego dlaczego Sony podją się takiej polityki cenowej. Może myśli z wyprzedzeniem, a Micro$oft tylko o najbliższym czasie. Tak, czy siak jestem zdecydowanie za PS3, chociaż przymieżam się do zakupu xboxa. Kiedyś przeczytałem interesujący artykuł na internecie, że gry na PS3 wykożystują tylko 30% mocy chlebaka. Zatem jak M$ wypóści nową konsolkę to wątpię żeby ona była mocniejsza od obecnego PS3, a w tedy losy tego konfliktu się odwrócą. Może i nie wszyscy mnie zrozumieją, ale ja nie jako fanboy ps, ale jako gracz wieże w długowieczność PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:18, Pile napisał:

Podałem argumenty. Jest źle wyprofilowany i niewygodny :D Dlatego pad ten jest nieudany
:D

Nie.
Gadasz że jest nie wygodny i kropka. A może byś uargumentował dlaczego według ciebie taki jest?

I jak odpowiesz na tego posta to ja już kończę z tobą rozmowę. Nie będę prowadził dyskusji z kimś kto jest zapatrzony w swojego Xboxa i nie patrzy co się dzieje w okół

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% cię popieram Meykan. Co to za krytyka bez podania przyczyny. Pile musi sobie uświadomić, że nie wszyscy są tacy sami. Jedni wolą pady od xa a drudzy od ps. Mi to nie sprawia różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D LOL :D
Po pierwsze nie gadam tylko pisze lub "mówię". Czyli rozumiem że jeśli bym nie odpowiedział na twojego posta to byś kontynuował "rozmowę"? :D To by był monolog. :D Napisałem że pad Dual shock3 jest dla mnie nieudany pod względem wygody i wyprofilowania.


@@@"A może byś uargumentował dlaczego według ciebie taki jest?" No to ci piszę że jest dla mnie nieudany bo jest źle wyprofilowany i niewygodny. Jeśli to dla ciebie takie trudne to uargumentuje moje argumenty :D
Niewygodny - ponieważ jest za mały, zbyt krótkie łapki.
Źle wyprofilowany - Ma zbyt dużo "kantów". Nie ma nowoczesnego zacięcia jak ten od xboxa 360. A przy tym nie podoba mi się oddzielenie "panelu z przyciskami" od rączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:34, Thuv napisał:

W 100% cię popieram Meykan. Co to za krytyka bez podania przyczyny. Pile musi sobie uświadomić,
że nie wszyscy są tacy sami. Jedni wolą pady od xa a drudzy od ps. Mi to nie sprawia
różnicy.



No to jaki macie problem?. Przecież piszę że wolę pada od X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu na zdjeciu jest testowy pad do ps3 ktory zostal przed premiera konsoli odrzucony...
Pozyjemy zobaczymy - nie wazne kto wygra - gry w ktore chce zagrac to zagram i tak.
btw znowu fanboy-war by zaitsev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić, nikt nie kupuje przecież konsoli pochopnie, tj. pierwsza, która się pod rękę w sklepie nawinie, tylko rozważa wszystkie za i przeciw. A ile klientów skusi się na konsole, będzie wiadomo po świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście takimi console - maniakami to kupcie sobie obie konsole.
Ja chce tak zrobić, bo wiem ze rodzice kupią PS3 jak będę miał dobre oceny.
Nie jestem żadnym bogaczem, też rodzice każą mi część zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować