Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft pewny swego

77 postów w tym temacie

Dajcie sobie ludzie spokój ;)
Dla mnie np. pad od iksa jest wygodniejszy, bo ten od PS3 ma jednak za krótkie "łapki". Za to krzyżak w padzie od iksa jest taki, że równie dobrze mogło by go nie być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cie w 100% Meykan nie popieram. Nawet własnego zdania nie mozna powiedziec. Ja tez uwazam ze pady od xboxa sa leprze, a przede wszystkim wygodniejsze i nie jestem fanboyem xboxa, a jak ty tak bronisz PS3 to cyba sam jestes fonboyem tyle ze PS3. Przeciez i tak wszyscy tutaj wiemy ze PS3 jest lepsze ale pod wzgledem padow xbox wygrywa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj nie bronię niczego.
Szanuję tych co lubią co innego ale niektórzy mówią że wolą to drugie i przy tym oczerniając konkurencje podając śmieszne argumenty.

Wolisz pada od X''a? W porządku ale nie oczerniaj pada od PS''a podając żałosne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do newsa, moje zdanie jest takie," Niech wygra najlepszy" a obydwie konsole są dla mnie najlepsze, oczywiście, są pewne różnice, które akurat skłoniły mnie do kupna xboxa, w szczególności cena ale nie tylko, chociażby fakt większej ilości gier na xboxa, i to, że konsole prawie niczym się nie różnią, zaznaczam dla mnie, żeby nikt się ze mną nie kłócił, to jeszcze raz powtarzam, że dla "mnie"!!! nie ma większej różnicy, i ostatnia rzecz to pad, bardziej podoba mi się od Xboxa.

Zgadzam się też ze zdaniem pepsiego, kryzys gospodarczy niewiele ma do tego jaką konsolę kto kupi, u nas może tak, ale nie zagranicą, gdzie ludzie zarabiąją, tyle, że mogą se kilka takich konsol kupić, przykładowo w anglii chyba minimalna płaca to jakieś 4,85 funta na godzinę, przyjmijmy, że średnio pracuje się 8 h, to daje jakieś 1100 funtów na miesiąc, to żeby ten ktoś nawet se kupił PS3 to zostaje mu jeszcze 700 funtów, a przecież ponad połowa społeczeństwa w anglii zarabia o wiele więcej, więc kryzys nijak ma się do tego, więc można stwierdzić, że za granicą kupuje się konsolę tą która się rzeczywiście podoba, więc po świętach zobaczymy, która konsola przyciągnęła więcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że ludzie w angli zarabiają tyle kasy. Wielu głupich młodych ludzi wyjeżdrza za granicę myśląc że przywiozą kokosy do kraju. Gó&%^ prawda!! Oni tam zarabiają więcej, ale mają większe koszty uczymania. Płacą więcej za czynsz i jedzenie. Co jak co, ale konsole są tam tańsze, jak wiele takich sprzętów agd,rtv. A więc nie zbyt się opłaca wyjeżdrzać za granicę. Jest jeszcze jeden powód dlaczeko nie należy wyjeżdrzać za granicę: niemcy, ani angole nie lubią Polaków. Pamiętajcie że wasze dzieci mogą tam przeżywać katusze, w szkołach i na podwórku. Więc zastanówcie się czy warto być te 300 euro do przodu, wzamian za odbieranie dziecku normalnego dzieciństwa.

Wiem że nie piszecie tutaj o wyjeździe za granicę, ale ja poprostu tak się rospisałem nie na temat.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meykan jesteś urażony? Nie oczerniam pada od ps3. Mówię tylko że mi się nie podoba. Już nie piszę przez co. I co ty masz z tymi argumentami. Napisałem ci dlaczego DS 3 mi się nie podoba. Będziesz płakał ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:17, MisioKGB napisał:

To prawda... Xbox jest atrakcyjniejszy, ponieważ jest tańszy i tylko dlatego...

Czyżby? A chociażby to, że ma więcej gier? Nie wspominam już o jRPG w których jest lliderem (i dzięki temu moim faworytem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:13, Thuv napisał:

No i co z tego że ludzie w angli zarabiają tyle kasy. Wielu głupich młodych ludzi wyjeżdrza
za granicę myśląc że przywiozą kokosy do kraju. Gó&%^ prawda!! Oni tam zarabiają więcej,
ale mają większe koszty uczymania. Płacą więcej za czynsz i jedzenie. Co jak co, ale
konsole są tam tańsze, jak wiele takich sprzętów agd,rtv. A więc nie zbyt się opłaca
wyjeżdrzać za granicę. Jest jeszcze jeden powód dlaczeko nie należy wyjeżdrzać za granicę:
niemcy, ani angole nie lubią Polaków. Pamiętajcie że wasze dzieci mogą tam przeżywać
katusze, w szkołach i na podwórku. Więc zastanówcie się czy warto być te 300 euro do
przodu, wzamian za odbieranie dziecku normalnego dzieciństwa.

Wiem że nie piszecie tutaj o wyjeździe za granicę, ale ja poprostu tak się rospisałem
nie na temat.:D

Ja Ciebie proszę: kup sobie słownik, a potem rozpisuj się na temat "jak to źle jest Polakom za granicą". Gdyby tam było tak fatalnie to nikt by tam nie jechał, a jak widać chętnych nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam satysfakcję tak patrzyć sobie na fanboji M$ którzy mówią że walczą ze stereotypem który mówi że M$ jest do kity a robią coś zupełnie innego i wychwalają swój sprzęt po niebiosa.
Po za tym podałeś żałosne argumenty i myślisz że się przejmuję opinią takie fanboya jakim ty jesteś? Heh nie rozśmieszaj mnie bo znowu gadasz coś co jest śmieszne.
Płakać nie zamierzam.
Gdyby jeszcze mi napisał poważny gracz który obiektywnie patrzy na obie konsole to by było ok. Ale nie zażarty fanboy M$.

Po za tym z tobą już skończyłem gadkę i mówiłem że nie będę prowadził z fanboyem patrzącym tylko w swojego Xboxa. Pisze se dalej co chcesz.

EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Skoro się nie przejmujesz moją opinią to czemu do cholery cały czas piszesz te durne posty? ;D Nie znasz się na konsolach i tyle :D I to jest dla mnie śmieszne. A wypowiadasz się jak spec :] Ja nie patrzę obiektywnie, ponieważ wyrażam swoją opinię. I skoro jestem dla ciebie fanboyem tylko dlatego że wypowiadam się na tym forum to gratuluje pomysłowości. Czekam na kolejnego posta . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wątpię żebyś miał satysfakcję z rzeczy które nie mają miejsca.

"a robią coś zupełnie innego" - trudno żebym robił to samo. I w czym ja wychwalam swój sprzęt jak ty to nazwałeś "po niebiosa"? Trochę masz niepoprawną konstrukcję zdań i przy okazji dam ci radę. Zasięgnij po słownik języka polskiego. Szczególnie w oko wpadło mi twoje przed ostatnie zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:13, Thuv napisał:

No i co z tego że ludzie w angli zarabiają tyle kasy. Wielu głupich młodych ludzi wyjeżdrza
za granicę myśląc że przywiozą kokosy do kraju. Gó&%^ prawda!! Oni tam zarabiają więcej,
ale mają większe koszty uczymania. Płacą więcej za czynsz i jedzenie. Co jak co, ale
konsole są tam tańsze, jak wiele takich sprzętów agd,rtv. A więc nie zbyt się opłaca
wyjeżdrzać za granicę. Jest jeszcze jeden powód dlaczeko nie należy wyjeżdrzać za granicę:
niemcy, ani angole nie lubią Polaków. Pamiętajcie że wasze dzieci mogą tam przeżywać
katusze, w szkołach i na podwórku. Więc zastanówcie się czy warto być te 300 euro do
przodu, wzamian za odbieranie dziecku normalnego dzieciństwa.

Wiem że nie piszecie tutaj o wyjeździe za granicę, ale ja poprostu tak się rospisałem
nie na temat.:D



TO nie pisz nie na temat, bo ja nie pisałem o ludziach wyjeżdżających za granice tylko o angolach, zresztą to samo dotyczy ameryki, i o czym ty gadasz, że tak drożej tam jest, gówno prawda, w stosunku do zarobków to mają tanie życie, chociażby w USA, za benzynę płacą jakieś 3 zł za litr, a zarabiają normalnie po parę tysięcy dolarów czyli z 8 tys złotych. więc dja se spokój z tymi komentarzami, bo nei znasz sytuacji ekonomicznej. Więc wracając, do mojego wcześniejszego postu, kupienie konsoli za 180 funtów czy za 300 funtów nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale naprawdę tak ciężko było przygotować nową grafikę, w której byłoby PS3 z Sixaxisem albo DualShockiem3? Ta pewnie była w katalogu z obrazkami, a jak dobrze wiemy pad bumerang nigdy nie został dopuszczony do sprzedaży - i całe szczęście.

Takie ataki jednej strony na drugą to standard. Zbliżają się święta, a co za tym idzie taki sprzęt jak PS3 i X360 będzie nieźle rozchwytywany. W tegoroczne święta dużą przewagę nad rywalem ma Microsoft - a to ze względu na cenę. 180 funtów za X360 to nie jest już duża cena, mimo że i tak nieco taki sprzęt kosztuje. Mimo wszystko na pewno znajdą się osoby, które zakupią PS3 - i to w wersji 80GB, albo 160GB. Moim zdaniem nie ma co prowadzić "wojny", bo to nie ma sensu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwestia guustu Smash. ja majac xa nie lubie grac na padzie z PS3 c(glownei chodzi mi o usytulowanie lewego grzybka nizej niz w xboksie, ale zdaje sobie sprawe ze to kwestia tylko li przyzwyczajenia.
Natomiast przeciwko padom od ps3 (jak i PS2) mam jeden powazny zarzut a co m$ rozwioazal lepiej - wypukle grzybki. przy intensywnej grze palec najzwyczajniej zaczyna sie slizgac i utrudnia to manewrowanie galka. narzekam na to zarowno ja jak i kilku znajomych (posiadaczy plejek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować