Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Jesli chodzi o ostatni odcinek (15) to owszem fabuła jakos sie nie poruszyła do przodu, ale dowiedzielismy sie w koncu co jest z Sucre oraz z Sarą. Nawet fajnie wyszło z tym nagraniem i wywiadem do tv ;p , a i potwierdziło sie to ze Kellerman to karierowicz, liczy sie dla niego uznanie ;p ... Ciekaw jestem co tam nowego - istotnego zdarzy sie w kolejnym odcinku... licze na cos konkretniejsze niz to co pokazali w tym 15... i znów trzeba czekac do wtorku.... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie do koga pojechała Sara albo raczej gdzie że tak nagle dzwoni z jakiegoś pokoju i mówi że wiedziała że nie dojedzie.A o śucre no prosze ta cała akcja z kurczakiem i masz mamonę na benzynę -no proszę litość i trwoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem dopiero przy 8 odcinku 2 sezonu... Abruzzi- dead, tweener-dead... ciekawi mnie kto stoi za tym wszystkim bo pani prezydent wydaje mi się że jest tylko pionkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką małą prośbę: NIE SPOJLERUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie odbierajcie przyjemności z oglądania serialu i nie piszcze co się wydarzy w którymś tam odcinku...
Ewentualnie jeśli tak bardzo musicie to dajcie napis: SPOJLER!! i wtedy piszcie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:42, Markus89 napisał:

Ja mam taką małą prośbę: NIE SPOJLERUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!


Popieram, szkoda odbierać przyjemność innym, którzy nie oglądali jeszcze kolejnych odcinków, zawsze prywatnie można. Ja stwram się jak mogę, wiem, że wielu pierwszy raz ogląda w Polsacie ten serial.
I uwaga, dziś odcinek 3 na Polsacie, nie przegapcie, fani PB :P , jak zwykle 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mały" REGULAMIN tego wątku:

Serial Prison Break dopiero od niedawna jest nadawany w naszym kraju. Dlatego też jeżeli ktoś chce porozmawiać o danym odcinku serialu, który nie został u nas jeszcze wyświetlony niech wyraźnie to zaznaczy!!!!

Spojlerowanie odbiera przyjemność oglądania serialu tym, którzy dopiero zaczynają z nim przygodę dlatego też jeżeli chcecie wymienić swoje opinie na temat tego co wydarzyło się w x odcinku, a nie został on jeszcze wyświetlony w Polsce na samym początku posta napiszcie wyraźnie !!!SPOJLER!!!.

Nie odbierajcie przyjemności innym z oglądania tego serialu.

Przykład:

!!!SPOJLER!!!
[Treść spojlera]

***
Podpisuję się pod prośbą, a tym, którzy ją zlekceważą przypominam regulamin, grożący sankcjami za odbieranie przyjemności korzystania z forum :)
[M - w]

Zgodnie z regulaminem forum udostępnianie linków do kopii serialu będzie traktowane tak samo jak każde inne piractwo, w tym również podawanie odnośników do stron zawierających takie linki. Dotyczyć to będzie także kodów bittorent.
[M - o]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczalem ogladac ten genialny serial i nie zaluje...wlasnie wczoraj byl trzeci odcinek:D szkoda tylko ze teraz puszczaja tylko jeden odcinek:( jak polsat wprowadzil go na antene puscil od razu 2 i tak byloby lepiej:D no ale coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc poniewaz jest ok 30 odcinkow...zycze wszystkim milego ogladania!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa czy odcinków jest tego serialu to co tam bedzie sie działo .........ucieli mu palca w kazdym sie biją bedzie niedługo taka zadyma że więzienie poleci w pył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 07:59, Mroczny78 napisał:

zaczalem ogladac ten genialny serial i nie zaluje...wlasnie wczoraj byl trzeci odcinek:D szkoda
tylko ze teraz puszczaja tylko jeden odcinek:( jak polsat wprowadzil go na antene puscil od
razu 2 i tak byloby lepiej:D no ale coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc poniewaz jest ok 30
odcinkow...zycze wszystkim milego ogladania!!!!!!!!!!!!


Odcinki są 22. W drugiej serii narazie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:45, Szczur22 napisał:

> zaczalem ogladac ten genialny serial i nie zaluje...wlasnie wczoraj byl trzeci odcinek:D
szkoda
> tylko ze teraz puszczaja tylko jeden odcinek:( jak polsat wprowadzil go na antene puscil
od
> razu 2 i tak byloby lepiej:D no ale coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc poniewaz jest
ok 30
> odcinkow...zycze wszystkim milego ogladania!!!!!!!!!!!!

Odcinki są 22. W drugiej serii narazie 15

O ile się orientuje to juz 16-17 i będzie 3 seria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:20, Kris_bla napisał:

Serialik wypasny, ale szkoda, ze nie puszczaja po 2 odcinki :-/ Tak to troche sie zejdzie za
nim to skonczymy ;-)

kto skończy ten skończy....ja już tylko czekam na nowe odcinki z 2 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:23, Dead-pl napisał:

> Serialik wypasny, ale szkoda, ze nie puszczaja po 2 odcinki :-/ Tak to troche sie zejdzie
za
> nim to skonczymy ;-)
kto skończy ten skończy....ja już tylko czekam na nowe odcinki z 2 serii

Ja też w między czasie oglądam od 10 do 15 odcinka drugiej serii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:23, Dead-pl napisał:

kto skończy ten skończy....ja już tylko czekam na nowe odcinki z 2 serii


Ja tez mam w akademiku wszystkie odcinki na DVD, ale nie mam czasu ogladac tego przez tydzien non-stop, wiec lepiej jak jest podzielone i w niedziele wieczorkiem sobie siadam i ogladam, ale przydaly by sie dwa odcinki chociaz... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:46, Kris_bla napisał:

> kto skończy ten skończy....ja już tylko czekam na nowe odcinki z 2 serii

Ja tez mam w akademiku wszystkie odcinki na DVD, ale nie mam czasu ogladac tego przez tydzien
non-stop, wiec lepiej jak jest podzielone i w niedziele wieczorkiem sobie siadam i ogladam,
ale przydaly by sie dwa odcinki chociaz... ;-P

Z lektorem <bueee> i reklamami....nie dziękuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:54, Dead-pl napisał:

Z lektorem <bueee> i reklamami....nie dziękuje :P


Fakt... o ile reklamy moge przezyc, to lektor mnie zabija ;-( Chyba sie przekonam i w koncu zaczne jednak na DVD ogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować