Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 14:12, Falconer napisał:

Tylko dwa odcinki dzielą nas od końca trzeciego sezonu. Lecz czy wiadomo coś na temat
sezonu czwartego?


Moim zdaniem juz nie powinni ciagnac dlaje tego serialu bo sie zrobia flaki z olejem.Kiedys juz bylo pare takich bardzo dobrych seriali alie juz za sezonem 2,3,4 itd. juz sie robilo nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:23, Michalz5 napisał:

> Tylko dwa odcinki dzielą nas od końca trzeciego sezonu. Lecz czy wiadomo coś na
temat
> sezonu czwartego?

Moim zdaniem juz nie powinni ciagnac dlaje tego serialu bo sie zrobia flaki z olejem.Kiedys
juz bylo pare takich bardzo dobrych seriali alie juz za sezonem 2,3,4 itd. juz sie robilo
nudno :)


Ja tam z chęcią obejrzałbym sezon czwarty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 15:58, Falconer napisał:

Ja tam z chęcią obejrzałbym sezon czwarty. :)


Dokładnie ja także chętnie obejrzę 4 sezon :D tak samo nie rozumiem komentarzy że 3 sezon jest bardzo naciągany dlaczego ?? według mnie 3 sezon jest naprawdę udany i nie rozumiem tego że wielu osobą się nie podoba no ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:10, Kizibono napisał:


> Ja tam z chęcią obejrzałbym sezon czwarty. :)

Dokładnie ja także chętnie obejrzę 4 sezon :D tak samo nie rozumiem komentarzy że 3 sezon
jest bardzo naciągany dlaczego ?? według mnie 3 sezon jest naprawdę udany i nie rozumiem
tego że wielu osobą się nie podoba no ale to tylko moje zdanie :)


Myślę, że jest to po prostu uprzedzenie do nowości i myślenie, że na początku to jest super, a potem jest tylko gorzej. Może czasami tak jest, ale Prison Break na prawdę trzyma poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:27, Falconer napisał:

Prison Break na prawdę trzyma poziom. :)


Dokładnie a widzę pełno komentarzy (nie mówie że na tym forum) że jest słaby że to nie to co kiedyś i te bzdety według mnie to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:29, Kizibono napisał:

> Prison Break na prawdę trzyma poziom. :)

Dokładnie a widzę pełno komentarzy (nie mówie że na tym forum) że jest słaby że to nie
to co kiedyś i te bzdety według mnie to głupota


Wiadomo, że wraz z kolejnymi odcinkami pomysłów jest coraz mniej a to co było na początku jest najlepsze. Ale ja na sezon trzeci nie narzekam. Jest po prostu trochę słabszy od pierwszego... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:27, Falconer napisał:

Myślę, że jest to po prostu uprzedzenie do nowości i myślenie, że na początku to jest
super, a potem jest tylko gorzej. Może czasami tak jest, ale Prison Break na prawdę trzyma
poziom. :)

Mimo wszystko coś w tym musi być skoro w USA oglądalność tak gwałtownie spadła, że Prison Breakowi groziło zdjęcie z ramówki... Tak było na początku transmisji trzeciego sezonu, nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 16:44, Igor FCBayern napisał:

Mimo wszystko coś w tym musi być skoro w USA oglądalność tak gwałtownie spadła, że Prison
Breakowi groziło zdjęcie z ramówki... Tak było na początku transmisji trzeciego sezonu,
nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie...


Póki co ma być 13 odcinków czy będzie więcej ?? nic jak narazie nie wiadomo ale mam nadzieje że kontynułacja będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:56, Kizibono napisał:


> Mimo wszystko coś w tym musi być skoro w USA oglądalność tak gwałtownie spadła,
że Prison
> Breakowi groziło zdjęcie z ramówki... Tak było na początku transmisji trzeciego
sezonu,
> nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie...

Póki co ma być 13 odcinków czy będzie więcej ?? nic jak narazie nie wiadomo ale mam nadzieje
że kontynułacja będzie :)


A ja mam nadzieję że nie. 13 odcinków wystarczy. Ile można ciągnąc tego tasiemca? Serial powinien skończyć się na 2 sezonie. Poza tym tytuł ostatniego odcinka- Art of a Deal chyba mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe zgadzam sie w pełni z poprzednikiem poniewaz Prison Break ma w sobie tą magie to nie jakies oklepane Lost czy CSI czy jak to tam leci...Prison Break ma w sobie tą magie ze ogladajac jeden odcinek nigdy nie spodziewasz sie konca i konczac ten odcinek juz chcesz zobaczyc kolejny :D i dlatego dla mnie moze byc nawet 5 sezonów a żeby pisał je ten sam człowiek...btw. nie sugeruje zeby film sie ciągnoł tak jak moda na sukces bez przesady ale 5 sezonów by mi jeszcze stykło bo nie raz bym zatesknil i ogladał kiedys tam od nowa wszyskie ;D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 18:38, Szczur22 napisał:

A ja mam nadzieję że nie. 13 odcinków wystarczy. Ile można ciągnąc tego tasiemca? Serial
powinien skończyć się na 2 sezonie. Poza tym tytuł ostatniego odcinka- Art of a Deal
chyba mówi wszystko.


Tu ci powiem że po części masz rację a po części nie dlaczego ?? już wyjaśniam jeżeli 13 odcinek wszystko wyjaśni wszystkie pytania jakie sobie zadawaliśmy się wyjaśnią to tak niech zakończą ale jeżeli się zakończy 13 odcinek np. jak odcinek zakończy się że coś się stanie i nie wiadomo jak to się skończy i wtedy mieli by zakończyc serial to by było głupie ponieważ by go nie skończyli więc jeżeli wyjaśnią wszystko to tak nie przedłużajcie ale jeżeli mają nic nie wyjąsnic to niech go dokończą bo wtedy będzie to kompletna klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Jestem właśnie po obejrzeniu 12 odcinka. Jest po prostu fenomenalny. Extra się zaczyna, ten zwrot akcji. Najbardziej szkoda mi Sucre o którym dowiedzieli się wszystkiego i zapewne nic dobrego z tego nie wyniknie. Mam nadzieje ze Mc Graedowi czy jakos tak sie powiedzie chociaz na koncu odcinka gdy jechal z ojcem natkneli sie na blokade drogi. I teraz co, strajk scenarzystow i 13 odcinek znowu po długiej przerwie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 13:14, awesome napisał:

I teraz co, strajk scenarzystow i 13 odcinek znowu po długiej przerwie? :/

Nie, 13 odcinek chyba będzie normalnie za tydzień...? Tak przynajmniej mówili w zapowiedzi ostatniego odcinka. Tylko co potem? Czy to już koniec, czy faktycznie będzie jakaś kontynuacja po przerwie? W 12 odcinku nazbierała się cała góra wątków wymagających wyjaśnienia, że wątpię iż uda sie to wszystko wytłumaczyć w jednym odcinku...
SPOILER
Od samego początku wiedziałem, że Whistler kituje z tą kostką... ;)
/SPOILER
Ogólnie fenomenalny odcinek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 13:48, Igor FCBayern napisał:

> I teraz co, strajk scenarzystow i 13 odcinek znowu po długiej przerwie? :/
Nie, 13 odcinek chyba będzie normalnie za tydzień...? Tak przynajmniej mówili w zapowiedzi
ostatniego odcinka. Tylko co potem? Czy to już koniec, czy faktycznie będzie jakaś kontynuacja
po przerwie? W 12 odcinku nazbierała się cała góra wątków wymagających wyjaśnienia,
że wątpię iż uda sie to wszystko wytłumaczyć w jednym odcinku...
SPOILER
Od samego początku wiedziałem, że Whistler kituje z tą kostką... ;)
/SPOILER
Ogólnie fenomenalny odcinek! :)



oczywiscie ze dalej bedzie. teraz jest przerwa spowodowana tylko i wylacznie strajkiem scenarzystow, podobnie jak w serialu LOST i paru innych. nie wyobrazam sobie konca prisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 12 odcinek 3 sezonu i muszę powiedzieć jedno NIESAMOWITY po prostu najlepszy odcinek 3 sezonu nie ma co :D najwięcej trzyma w napięciu no i tyle pytań odnośnie 13 odcinka

UWAGA OSOBY KTÓRE NIE OGLĄDAŁY 12 ODCINKA 3 SEZONU NIECH NIE CZYTAJĄ SPOJLER
Nieźle Lincoln jest wkurzony na Mahone nie sądziłem że aż będzie chciał go zabić aż sie zszokowałem jak zobaczyłem że w niego mierzy ale Alex miał farta bo akurat Whistlerowi odwaliło i uciekł dlaczego !! co on zrobił Belick sprzedawczyk !! nigdy go nie lubiłem taki pies T-bag w odcinku jak zwykle miał farta i znalazł to co nie trzeba było a mianowicie książkę o ptakach Whistlera ciekawe co teraz wymyśli :D Lechero leszcz w końcu wyłapał kulkę xD Sucre biedak ma pecha już miał wyjść i znowu go wzieli oj co się dzieje :D

KONIEC SPOJLERA

Ogólnie odcinek oceniam 6/6 !!!

a jeżeli chodzi o trailer to zastanawia mnie czy Michael zastrzeli Susan ?? myślę że tak dlaczego ?? bo chcę pomścić Sare ale jeżeli ją zabije to będzie miał u mnie wielkiego plusa oh już się nie moge doczekać najnowszego odcinka tydzień czekania !! ale wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najnowszy odcinek świetny. :) Ale moim zdaniem Machone nie zasługuje na śmierć. Przez ten pobyt w Sonie zmienił się na lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Hmm. Bellick wygadał wszystko o ucieczce to sprzedawczyk,a T-Bag jak wsypał Sucre to miał farta? :)
Ja mimo wszystko bardziej lubię Brada i mam nadzieję,że wyjdzie na wolność,a T-Bag zostanie tam gdzie jego miejsce w więzieniu.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 19:17, Kizibono napisał:

a jeżeli chodzi o trailer to zastanawia mnie czy Michael zastrzeli Susan ??

Oczywiście, że nie, bo to byłoby zbyt proste jak na taki serial i twórcy jak zwykle zrobią z tego słodziutką bajkę i np. połączą Sarę i Michaela więzami miłosnymi... Nienawidzę takich rozwiązań! Poza tym Michael jest zbyt słaby aby zastrzelić człowieka... :/
A najbardziej jest mi żal Sucre. W trailerze mówi do strażnika "zabij mnie jeśli chcesz", a w następnej scenie leży w jakimś dole i jest zasypywany ziemią... Jednak z tego co zauważyłem to on jeszcze się rusza wiec nie wszystko stracone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 21:51, Igor FCBayern napisał:

A najbardziej jest mi żal Sucre. W trailerze mówi do strażnika "zabij mnie jeśli chcesz",
a w następnej scenie leży w jakimś dole i jest zasypywany ziemią... Jednak z tego co
zauważyłem to on jeszcze się rusza wiec nie wszystko stracone!

SPOILER
Myślę,że to rodzaj "przesłuchania",bo zasypując go strażnicy krzyczą "Where is Michael Scofield?!"A od trupa raczej cięzko byłoby im się dowiedzieć :)
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować