Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: World at War - beta multiplayer

30 postów w tym temacie

gram.pl

Kolejna odsłona najpopularniejszej gry wojennej już przed nami. Niedawno oddano do dyspozycji niektórych graczy wersję beta multiplayer. Postanowiliśmy przyjrzeć się zatem bliżej grze wieloosobowej w nowym Call of Duty 5: World at War.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: World at War - beta multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowe perki będą nieco inne od tych, które były dostępne w COD4 bo np. LS i MD czasami bardzo irytowały. Premiera już niedługo dlatego nawet gdyby otworzyli te publiczne beta-testy i tak pewnie nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem najważniejsze fakty z MP najnowszego CoD na swoim GS. A raczej z bety. Chociaż powrót w czasy II WŚ mimo, że lepiej zrobionej z dynamiką i możliwościami z CoD4 jakoś mnie nie zachęca... Ale pożyjemy, zobaczymy.

Napisałem jeszcze, gdzie można dostać w przyszłości Beta klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wielkie nadzieje przed premierą . Gra na pewno odniesie sukces , ale czy zdoła go utrzymać ?

Liczyłem, że dadzą zdjęcia z bety, a nie takie starocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CoD4: MW MP i powiem, że jest świetny. Taka satysfakcja jest z zaliczonych wyzwań... a to możemy wezwać UAV, a to nalot a to inne rzeczy... strasznie wciąga. :D
A że CoD: WaW ma być jeszcze lepszy... Pożyjemy zobaczymy. Może wydam moje pieniążki na tą grę, jak naprawdę mnie do siebie przekona. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:47, AjKnowJu napisał:

Miałem cicha nadzieję, że tych nalotów nie będzie... i helikopterów. To bardzo psuje
zabawę.


Jak zrzucali na spawn to rzeczywiście niezbyt przyjemne to było... Ale te bajery wyróżniają CoDa od CSa i innych ''takich'', więc moim zdaniem powinny zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Eh, dostałem klucz do bety, a xbox360 zgarnął rroda :<

dociśnij HDD i lekko potrząśnij - mojemu iXowi pomogło i działa bez zarzutu :D

Nowy CoD ^^ kupuje w ciemno bo seria warta każdych pieniędzy a dla multi wykupie nawet abonament Xbox live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer Call of Duty 4: Modern Warfare już od dłuższego czasu bije rekordy popularności , więc pewnie zainteresowanie betą multi Call of Duty: World at War jest przeogromne. Na pewno więcej jest zainteresowanych , niż wolnych miejsc , aż strach pomyśleć jak bardzo ludzie rzucą się na ta grę w dniu jej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję chwilę pograc w bete na x360 i powiem, że gra jak dla mnie mogłaby być spokojnie modem do CoD4 ;) Sytuacja analogiczna do tej z BF2 i BF2142. Ale...Jakbym nie patrzył jest to więcej tego co znamy w innych realiach, z innymi broniami i mapami. Reasumując, jestem na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem okazję zagrać w Betę i mam podobne odczucia jak "zawcia". Dodam tylko, że gra ma fajny klimacik.
To co bardzo rzuca się w oczy to pieski zamiast helikoptera. Mi o wiele bardziej przypadły do gustu niż ten widzący wszystko dziad który sieje zniszczenie - był po prostu przegięty. Pieski natomiast są już o wiele lepiej z balansowane no i są o wiele ciekawszym dodatkiem do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:47, AjKnowJu napisał:

Miałem cicha nadzieję, że tych nalotów nie będzie... i helikopterów. To bardzo psuje
zabawę.

Naloty ok są, ale helikopterów przecież nie ma. Psy (które zastąpiły helikoptery) na pewno nie są tak irytujące, choćby dlatego, że atakują głównie kamperów. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem tej gry , wszystkie części miałem a COD 4 to było dopiero zwłaszcza w necie a więc następną cześć na pewno w najbliższym czasie sobie sprawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na beta PC, czytałem na stronce producenta, że może się okazać dziś albo jutro ;D także czekam z wielką niecierpliwością na tego Coda tym bardziej, ze miałem styczność z wszystkimi wcześniejszymi wersjami CoDa i jak najbardziej przypadły mi do gustu pod względem graficznym jak i pod względem grywalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować