Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

gothicsheep


Źle zrozumiałeś, ja wcześniej tego posta nie czytałem, heh gdyż o jego istnieniu nie widziałem. Siebie wysoko nie cenię, Ciebie nisko także nie. A to niech widzą jaki jestem, nie będę się zakrywał czyjąś twarzą, by zyskać przyjaźń kilku bubków z internetu. Argument i może bezsensowny, ale i tak sensowniejszy niż niektóre z Twoich postów, czy innego forumowicza. Co do przyjmowania opinii, to to nie jest żadne problem. A myślisz, że ja odpuścić zamierzam? Jedyne co dobrze robisz, to to, iż korzystasz ze słownika, a niewielu z forum tak robi. Ech żeby nie było to:

Fourmowicz, którego opisuje lubi drążyć ze mną rozmowy, na temat mojego spamerstwa i przeszłości, skoro chcę to mu to daje. Gość wręcz kocha odpowiadać na moje posty, i udowadniać jaki on mądry, no nic inni, to drudzy tamto. Ostatnia strona tematu to posty dwóch forumowiczów, fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

A kto zaczął? Ja zawarłem standardowy opis, tyle, że bez wazeliny, a ty zaś wszcząłeś te "kłótnie", jak to nazwałeś. Ja po prostu odpowiadam i zbijam wszystkie twoje nierzeczowe argumenty. I wcale to trudne nie jest ;P. Napisałeś, że jedyne, co dobrze robię, to korzystanie ze słownika. Uch, chyba się wspiąłeś na wyżyny swoich możliwości ;). Ale ok, napisz mi w takim razie, co robię źle. Śmiało. Ciekawe, jakie tym razem bajki wymyślisz ;P. A, że niby "kocham odpowiadać na twoje posty"? Nie osłabiaj mnie ;D. Chyba rzeczywiście tamtego posta wcześniej na oczy nie widziałeś, bo gdybyś go przeczytał, to nie umknęłaby ci ta linijka: "A na koniec powiem, że rzeczowa polemika to to co owce lubią najbardziej, nawet jeśli przybiera taki bardziej agresywny ton. Nie wiem, jak inni, ale ja po prostu lubię tego typu dyskusje ;P.". Chociaż, ciężko nazwać to rzeczową dyskusją :/. Ale na pewno nie za moją sprawą. Mogłeś w swoim poście bardziej uogólnić, że najzwyczajniej w świecie, w mojej naturze leży wykazywanie swoich racji. Choć w tym przypadku jest to bardziej wykłócanie się o każdy, nawet najmniejszy szczególik :/. Ale nic to, było nie wchodzić do jaskini lwa, bo jak widać, ciężko z niej teraz ci wyjść ;). Tak, to była przenośnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothicsheep

Gramowicz który przed chwilą wdał się w niepotrzebny offtop i kłótnię z Clickerem. Mam nadzieję, że swoim postem zakończę tą bezsensowną dziecinadę. Zrobiliście spory offtop obydwaj, a jeśli Gothicsheep poczuje się urażony to w regulaminie stoi wyraźnie aby trolli nie karmić ;p Jeśli Moderator by tu wpadł to na ostrzeżeniu u obydwóch może by się nie skończyło... Ale mniejsza...
Gothicsheep jest człowiekiem, który ma dośc sensowne poglądy, jednak czaem nie potrafi powściągąć emocji mimo iż o tym zapewniał (że powściągnie je znaczy się :D) czego przykłąd widoczny jest powyżej. Kiedyś brał udział w wyborach na gramowicza roku, ale niestety nie wygrał. Jego gramsajt jest jak noc, ale nie jest brzydki jak to ujął clicker. Umiarkowanie czytelny. Na gramie jest już koło 6 setek dni więc z pewnością na status przewodniczącego z pewnością zasłużył. Niniejszym życzę ochłodzenia emocji i zimnej krwi której chyba brakowało ostatnio.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Spoko, panuję nad sytuacją ;). Po prostu mam to w naturze, że raczej nie daje za wygraną, ale wiem też kiedy należy skończyć. Chociaż, nawet nie tyle, co skończyć, a wysunąć ostateczne argumenty ;P. Zresztą, fakt, iż humanista ze mnie, świadczy o tym, że mogę tak w nieskończoność. Ale zostawmy już to. Przejdźmy do rzeczy, czyli do opisu tejże osóbki. Gufsa już raz opisywałem, tego jestem pewien. Czy coś się zmieniło? Ano, zaraz się przekonamy. W ciągu tego czasu user ten zaliczył chyba awans. A w sumie, nie chyba, a na pewno ;). Brygadzista, to już ten pierwszy z poważniejszych stopni, także gratuluję. Penetrując dalej jego statsy, wywnioskować możemy, iż lubi, a nawet uwielbia on uczestniczyć w przeróżnych quizach i zabawach. Dla każdego coś miłego ;). W tym topicu zdążył już zawrzeć 20 postów, konkretnych i odpowiednio długich, trzeba dodać. To dobrze. O ile się nie mylę, wystrój jego stronki także uległ zmianie. Jest ładnie, aczkolwiek wcześniej chyba było lepiej ;). To tak subiektywnie rzecz biorąc. Imając się jego zainteresowań, dowiedzieć się możemy, iż Gufs jest pasjonatem filmów wszelakich i sam też stara się chyba coś tworzyć ;). Fajnie. Na koniec dodam jeszcze, że jego nick kojarzy mi się z Gumisiami, nie wiem czego ;P...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Ech, jak widać owca... a zresztą. Wiesz, dość mam tej głupkowatej kłótni, którą można ciągnąć w nieskończoność... Z niektórymi Twoimi słowami zgadzam się, z niektórymi nie. Wiem, że byłem/może jestem spamerem, i moją przeszłością pochwalić się nie mogę, bo jest po prostu żenująca. Tyle, że dość mam nazywania mnie ''żenującym dzieckiem neo'', wiem, iż tak mnie nazywasz/nazywałeś, dzięki gościowi, który również jak Ty mnie nienawidzi, nie mam Wam tego za złe. Co ja tam mam pisać, kończę kłótnię i już, bo jest bez sensu, jak chcesz dalej o tym gadać to napisz na GG (w którymś wpisie podałem), czy tam IRC.u. A teraz opis:"

Osoba ta, może i jest całkiem w porządku ale nie względem wszystkich (jak każdy). Widać wyznaje swoje rację, co jej nawet nieźle wychodzi. Często posty osoby tejże widać w tym temacie, jak i w różnych tematach gatunku "Gothic". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

No więc tak po wielkiej przerwie do tego tematu mam za zadanie opisać Clickera. Nie za wiele o nim wiem czasami widuję go na IRCu , ale w ogóle z nim nie rozmawiam :). Po emotce na avku można stwierdzić , iż jest zabawnym człowiekiem lubiącym poimrezować od czasu do czasu ( ? ) :>. Przodownik a więc nie za długo gości z nami oraz gram.pl. Za to lubi klikać więc jest maniakiem gier , internetu lub tym podobne. W podpisie jakieś "ruskie znaczki". Nie uczyłem się rosyjskiego więc nie mogę ich odszyfrować. Może lubi dobrze wypić? Tak to pasowałoby do teorii z imprezowaniem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Aj to ja z przyjemnością opiszę w końcu kogoś nowego bo już mi zbrzydły te wszystkie Gufsy i Gothicsheepy :)
A więc do czynienia mamy z Przewodniczącym, który piastuje tą funkcję już od dawien dawna. Niedługo awans jak bum cyk cyk wleci i nawet ja to czuje. Znowu bedzie mnie przewyższał stopniem :P Przeszłosć ów człeka jest dość interesująca. Przez jakis okres miał ustawioną ikonkę świadczącą iż jest dziewczyną i nawet w to uwierzyłem (oj ja naiwny). Sprawa stała się podejrzana kiedy czytając jego bloga zauważyłem że wszedzie używa męskiej formy. W końcu jednak przyznał sie do swojej płci i nie mam już co do tego wątpliwości. Często gaworzymy (lubie to słowo) ze sobą w temacie o Obywatelu. Ma dość podobne zdanie do mojego i tak samo jak ja miał jakąś tam dłuższą przerwę od forum. Zmienia się u niego dosć często avatar. Niedawno było oko a teraz są jakieś czerwone bąbelki. Ogólnie to trochę to pospolite ale nie czepiajmy się. Gramsajt w Wiedźmińskich klimatach. Rzadko acz treściwe wpisy cieszą oko. Ogólnie jak juz wspomniałem awans się zbliża czego Ci życzę. Powodzenia Sekretarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Skądinąd znany Przewodniczący, wsławił się niesamowitą znajomością hieroglifów na skrzynce cmentarnej kNOTa w zamierzchłych czasach panowania tegoż ostatniego. Jest to user niesamowicie wszechstronny - z jednej strony spamuje, z drugiej potrafi zrobić z żyletki, dwóch miedzianych drucików oraz pudełka po zapałkach iPoda. Niesamowita sztuka, rzekłbym. Dodatkowo jest amatorem niedzielnych kazań - uczęszcza do Kościoła rzadko, ale intensywnie. Interesuje się pasaniem owiec i skakaniem na skakance - plotka głosi, że wygrał zawczasu jakieś zawody, pobił samego Endriu L.. Oprócz tego - właściciel googli, Toyoty Supreme, miłej dziewczyny oraz kota. Amator domowego ogniska - z rzadka wychyla głowę poza domowe zacisze. Służył za młodu w Marynarce, jednak nie jest to chlubna przeszłość - Yahoo woli nie wspominać o tym okresie życiorysu - wszystko zawarł w pasjonującej biografii "Od zera do forum spamera" wydanej dwa lata temu. Coś jeszcze? Chyba nic wartego wzmianki...

Pozdrawiam - demrenfaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris

Osobnik z deka dziwny i konfliktowy. Przynajmniej po swoich spostrzeżeniach, i to bynajmniej nie bezpośrednich, się tak mi wydaje ;P. Stały bywalec irca, bardzo go często tam widuję. Plotka głosi, że to niejaki Sonic1575 w nowej odsłonie, tak to ujmijmy. Ale ile w tym prawdy niech sam demrenfaris stwierdzi ;). Miłośnik mafii, zarówno tej forumowej, jak i w formie chatu. Pała też nie mniejszą pasją do piłki nożnej. Na gramsajcie nic ciekawego, a historii jego statusu rozgrzebywać nie zamierzam, toteż przejdźmy może do opisu. A w sumie nad czym tu się rozczulać, toż przepisywać go chyba nie będę, każdy sobie może spojrzeć, co tam w stopce jest, ale moim zdaniem, sentencje, które on tam zawarł, są dosyć ciekawe :D. Konkludując, reasumując, czy też bardziej przyziemnie mówiąc, podsumowując, ogólnie ten osobnik da się lubić, mimo, że często mu palma odbija ;).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Po raz kolejny trafiam na mojego dobrego znajomego i tym razem postaram się wymyślić coś nowego i nieszablonowego. Zacznijmy od tego co jeszcze kilka postów wyzej objawiło się naszym oczom. Otóż nie pała zbytnim szacunkiem i lubością do użytkownika o nicku Clicker. Ja tam nikogo nie skreślam za kilka degradów, drugie konto i stos zamkniętych tematów. Nie da się więc ukryć, że stoje po przeciwnej stronie ale pewnie nie będziesz miał mi tego za złe i nie wyrzucisz mnie z listy znajomych na GS-ie jak to już niektórzy robili po okazaniu przeze mnie szczerości. Z tego co słyszałem i widziałem jest stałym bywalcem gramowego IRCa. Niestety ja jak na razie cały czas nie ograniam tego jak tam się przyłanczać, do jakiego kanału, z kim gadać itp. więc zostawiam to sobie na jakąś późniejszą rozkminę. Uraczył mnie ostatnio w jednym z komentarzy instrukcją obsługi ale raczej nie wiele zdziałała. Poza tym dzięki temu userowi mogę sie na bieżąco dowiedzieć kiedy czeka mnie awans. Jeśli on będzie miał sekretarza to ja trzy dni później bo idziemy łeb w łeb. Niestety rzadko robi cos na gramsajcie. Ostatnio zmienił lay na Princeofperciowaty. Bardzo ładny tylko nie ta rozdizelczość chłopie. Wpisy też raczej rzadko ale jak już są to nie sposób ich nie przeczytać z zainteresowaniem. Ostatnio dał jakiś kwas, który nawet mi sie spodobał. Poza tym tematem ów ofca miga mi gdzieś w Gothicowych i Elderscrolsowych tematach. Rozmawiamy też często w "Obywatelu". Niestety muszę się otworzyć na nowe fronty bo udzielam się praktycznie w ośmiu tematach i muszę to jakoś zmienić (wszak zaspamowałem je juz do granic możliwości :) moze wtedy gdzieś jeszcze go zobaczę. Nie będę juz wspominał po raz setny, że rok temu pomagałem mu odpalać Gothica 3 itd. Póki co żegnam i do następnego opisu i sekretarza :)

PS: Wpadnij koniecznie pod koniec miesiąca no forumowy strzał bo gdzieś tam dostałeś nagrodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Dawno tu nie zaglądałem, a opisywać Yasia to sama przyjemność, więc biorę się do roboty :) Wprawdzie tego forumowicza nikomu przedstawiać nie trzeba, bo wszędzie go pełno, ale co tam :) W avatarze widnieje u niego ta sama co zawsze, uśmiechnięta gębuchna. Jest chyba jednym z bardziej aktywnych forumowiczów jeśli chodzi o prowadzenie gramsajta i co istotne - robi to na przyzwoitym poziomie. Jest licealistą, a konkretnie:juuuż zaaa rok ma-tu-ra! ;), ale jak znam życie wydaje mu się być jeszcze bardzo odległą przyszłością. Opisując siebie mówi, że stroni od imprez i pijaków. Czyżby błędnie łączył ze sobą te dwa pojęcia?
Znamy się już ponad rok, ale ostatnim czasy jakoś nie znajdujemy wspólnych tematów, pewnie wynika to z braku czasu u obu stron.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Nie pozwolę, żeby w tym (ostatnio jednym z moich ulubionych ;p) znowu zrobił się poważny zastój. Więc gaax. Nie za wiele wiem o tym userze, ale wiem chyba wystarczająco dużo aby udało mi się go opisać. Gaax, jak wszyscy widzą jest sekretarzem, z Homerem Simpsonem w avku. Jest to obok Family Guya jedna z moich ulubionych kreskówek stricte dla dorosłych. Bo dzieci nie wszystko zrozumieją z "The Simpsons" mimo iż jest to kreskówka ;P Gaaxa kojarzę w szczególności z topiców o tematyce (wiem, masło maślane, ale nie wiedziałem jak inaczej napisać) egzystencjalnej - "Bóg - czy...", o tolerancji itp. Uważam, że poglądy na te różne tematy mamy nieco zbliżone, choć ja się rzadziej w tego typu tematach wypowiadam. Gaax prowadzi gramsajta (prowadzi?) z całkiem przyjemnym dla oka layoutem, jednak nie za wiele tam wpisów na blogu ;) Pewnie dlatego wyręczył się kimś przy tworzeniu Layouta. Gra ostatnio tylko w Wiedźmina, widocznie nie ma czasu na tłuczenie w gry. W końcu jest studentem politologii. Uważam że jest bardzo ciekawym człowiekiem na pierwszy rzut oka.
Także pozdrawiam, życzę powodzenia na studiach i awansu na WT - jedynego statusu który naprawdę warto mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Przestoje - normalna sprawa ;). Ale cieszę się, że chcesz je zniwelować, widać, że topic Ci się podoba. To dobrze, bo mi też :D. Jeśli chodzi o zabawy, to ta wydaję mi się być najfajniejszą ze wszystkich ;).
Ale ok, trzeba się zabrać za sprawy oczywiste w tym wątku, czyli przejść do opisu treściwego, jak ja lubię sobie to nazywać ;). Na Gufsika (:P) trafiam już poraz kolejny i myślę, że częstotliwość wymiany postów w naszym wykonaniu będzie rosnąć ;). Wchodząc na gramsajta rzucił mi się w oczy nagłówek, a w zasadzie napis, który tam widnieje. Gufs jest chyba fanem anime "Death Note". Coś mi się obiło o uszy, ale odrazu mówię, że tego nie oglądałem, jak i innych japońskich kreskówek ;P. No, może za wyjątek można uznać Pokemony lecące kiedyś na Polsacie ;D. Tak ogólnie, to nic się właściwie od ostatniego opisu nie zmieniło. Można by w takim razie rzec, że Gufs jest raczej osobnikiem, który lubi stabilizacje ;P. A mówiłem już, że jego nick kojarzy mi się z Gumisiami :P?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

User którego mam nieskończony zasczyt opisać, ma nick wysoce nieszablonowy nick. gotycka owca. gotycka znaczy czarna. to znaczy że pewnie ów człeczyna ma niskie mniemanie o sobie i uważa się za kogoś niepożądanego. Dziwne... w takim razie po co się tu pcha? I pcha się nie raz nie dwa tylko kupę czasu, bo w końcu skąd ma status przewodniczącego? Dziwny typ. Jeszcze na gramsajcie sam jeździ po innych, niby bez obrażania, ale jeździć po kimś nie jest synonimem obrażania w 100%. Jescze ten gramsajt. Taki zgniło kanarkowy. przypomina mi moje ostatnie nudności. A i jeszcze gotycka owca ma cholerną ambicję. Jeździł temu tam matiasowi przez jakieś 150-300 (nie chciało mi się liczyć) linijek swojego bloga.
Czuwaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:27, Kutzer napisał:


w sumie dawno mnie tu nie bylo wiec moze czas odnowic wiezi z watkiem:)
Kutzer
usera nie znam zupelnie. awatar i nick widze pierwszy raz co w sumie nie powinno az tak dziwic skoro ma status robotnika-nie jest zbyt dlugo na forum. dlatego tez opre sie o sajta.
a wiec:
Nick absolutnie mi nic nie mowie, kojarzy mi sie jedynie tak jakos prusko, niemiecko:) Bohaterka awatara jest koscista smierc z kosa w rownie koscistym lapsku:) Czyzby fascynacja smiercia?:)
Wchodze na gramsajt a tu pierwsze zaskoczenie. spodziewalem sie usera w wieku hmmm 16-17lat a tu... 23! szok:) sajt w ogole nie zmieniany pod wzgledem szaty graficznej a mimo wszystko oryginalny dzieki pierwszemu i jedynemu narazie wpisowi:) wyjasnial nie bede kto chce niech zerknie to zobaczy:) user slucha ciezszych rytmow (rock i metal). uwielbia ogladac serial heroes i czasem kreskowki dla dzieci (i nie tylko:D). gra w gre sportowa a druga kojarzy mi sie z jakims FPS ale nie jestem pewny. Lubi filmy na podstawie ksiazek Ludluma (witam w klubie).
no i jak wiekszosc userow do ktrorych ja sie nie licze czyta CD Action:). w sumie to tyle. mam nadzieje ze spotkamy sie w jakiejs wiekszej dyskujsji:) i zycze przodownika:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kutzer

Przyszedł czas żebym i ja napisał posta w tym wątku. A pisać będę o userze co się na forum posługuje ksywką Kutzer która mi kojarzy się z Kurtzem z filmu "Czas Apokalipsy" / książki "Jądro Ciemności". Nie wiem czy to stąd user ten zaczerpnął tę ksywkę ale mniejsza o to ;P. W avatarze tegoż forumowicza widnieje bliżej nieokreślona postać z kosą w ręku. Kutzer na forum jest obecny od blisko dwóch miesięcy więc nic dziwnego że widzę go pierwszy raz. Kutzer na swoim GSie przyznaje się do fascynacji rockiem / metalem oraz twórczością Orsona Scotta Carda oraz seriale Heroes. Co do jego GSa to wygląda on niespecjalnie ale być może wynika to z tego że twórca niespecjalnie ma ochotę go prowadzić ewentualnie nie ma jeszcze pomysłu jak i kiedy się zabrać za pracę. Na tym zakończę opis tegoż jegomościa ;).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kutzer

Heh, powiem ci, że opis ten wprawił mnie nawet w lepszy humor. Serio ;). Koniecznie próbowałeś mi dowalić, ale coś nie wyszło ;P. Tylko jakbyś jeszcze napisał od kogo jesteś, to byłoby dobrze ;D. Ale olać to ;). Spoglądając na gramsajta... Hah, co widzę? Ano, że osobnik ten urodził się jeszcze za czasów komuny. I tutaj wszystko zaczyna wiązać się w jedną całość - solidarność starszych xd. A tak bardziej ogólnie, fan cięższej muzyki oraz gry pod szyldem Heroes (3 część). Ale nie tylko gry, bo także i serialu od tej samej nazwie, z tego co widzę ;).
Pozdrawiam.

Samildanach

User, na którego wpadam chyba poraz pierwszy w tym temacie. Ale to dobrze, każdy powiew świeżości się przyda ;P. Delegat, chyba nawet niedawno awansował. Wspina się po tej naszej drabince forumowych statusów i póki co, tylko raz szczebelek wyłamał ;P. Nick ma trochę skomplikowany, taki egzotyczny wręcz, bym powiedział. Może na gramsajcie się dowiem, co on mniej więcej oznacza ;). Hmm, może to imię Grzesiek w języku suahili, bądź bork-bork-bork ;D? No nie wiem, nie wiem ;P. Wystrój jak i avek pochodzi zapewne z Final Fantasy. Przydałoby się kiedyś zagrać.
Pozdrawiam.

KŁEJK

Z nim za to miałem ostatnio styczność w wątku o naszej-klasie ;). Wymieniliśmy parę postów, ogólnie miła i rzeczowa pogadanka to była ;P. Często też widuję go w wątku o Gothicu 3, ale co ja tam będę uściślał. Wszędzie go teraz pełno, musi się chłopak po maturce wyszaleć przecież :D. Nick jest spolszczonym słowem pewnej popularnej napierdzielany, przy pomocy pistoletów i innych działek. Ciekawe, jak na to wpadłem ;P. A może avek mi to podpowiedział? Być może, być może. Ogólnie, użytkownik, który wydał mi się bardziej pozytywny niż wcześniej myślałem ;). Mam nadzieję tylko, że w natłoku postów nie zapędzi się i nie załapie jakiegoś degrada, czy coś w tym stylu ;P.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki lekki offtop: on nie jest od nikogo :D to mój szalony kuzyn, jak ma fazę to pisze tego typu bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować