Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 07:31, AbeFrugo napisał:

Podpułkownik ---> Delegat, kilka razy go widziałem.Chyba pisze w pośpiechu , bo jest trochę
na bakier z ortografią.Ogólnie jest ok.

Ja na Bakier z ortografią chyba żatujesz:).Wszystkie (jak nie większość) moich postów przed zamieszczeniem na forum są analizowane pod względem ortograficznym jak i logicznym :)

AbeFrugo ------> pierwszy raz widze tego użytkownika, widać ,że jest na forum nowy o czym świadczy status obywatela Wypowiedzial się w temacie "Wiedźmin - Materiał Tygodnia " oraz gra w gry forumowe takie jak "Opisz poprzednika - zabawa" i "Ostatnia literka - gra" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik ---> Zerwał z rangami wojskowymi choć dalej jes podpułkownikiem ino na delegacji. Kilka/-naście/-dziesiąt razy natknąłem się na jego posty i złego słowa o nim nie powiem. Ostatnio bywał w Loży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT -promotor słowa rymowanego i poeta. Sporo się udziela w tematach o Bogu i Szowinistycznej Loży Szyderczyń.
Pisze mądre i wyważone posty, spam jest mu obcy :) Lubię go, bo jego "teksty" z przyjemnością można poczytać. Do tego dobry i przykładny mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super gość, pomógł mi nadrobić kilka nie obejrzanych odcinków the lost. Super, pomaga, mądre, przemyślane posty. Nie pisze na pałe. Wielki plus tego forum, takich więcej tu życzymy sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - Rówieśnik i z tego co wiem jesteśmy w tym samym wieku. Piszemy w podobnych i tych samych tematach. Z nick-u wynika że ma na imię Rysiu i pochodzi z Babniczówki przygranicznej miejscowości na wschodznim-zachodzie polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 -> Jak nick wskazuje chce pobić rekord w Księdze Guinessa na kolekcję największej liczby rolek papieru. Brakuje mu tylko 85 sztu.
Pomożecie?
Ps. nice user. Wkręcił się w to forum na stałe i jak widać nieźle sobie poczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szoszo- nasz stary znajomy szoszosz. Ulubieniec moderatorów i innych forumowiczów. Osobiście nic do Niego nie mam. Lubi Pana Tadeusza. Jeden z bardziej charakterystycznych forumowiczów. Zakłada dużo tematów, które nie zawsze były odpowiednie... :)

rolek85- Pamiętam go jeszcze jako raczkującego obywatela. W tej chwili już brygadzista i idzie jak burza. Dużo wypowiada się w temacie o relacjach damsko- męskich. Ogólnie nie mam o Nim wyrobionego mocnego zdania ze wzgledu na to, że nie wdałem się z Nim w rzadną dyskusję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:41, atya napisał:

Na forum od niedawna (jak ja :)), nie znosi różowego, gra w słowną zabawę.

Daje ciągle te same teksty,
a ty ja? - nie kumam jej nicka?
może ma dziwne myśli?
Szybko się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator Od niedawna na frum nie moge powiedzieć nic złego o Tym człowieku. Co go Jego nicka to Camp oznacza obóz, po czyli po, na był na obozie i po tor oznacza pociąg.. a w całkowitym tłumaczniu Ma na Imię Pankracy i jeździ co roku na obozy pociągiem. Typowy podróżnik lubi zwiedzać i poznawać świat. Przywozi swojej rodzinie z podrży różne prezenty ostatnio przywiózł dwa hełmy z I wojny światowej z czego jego rodzina bardzo się ucieszyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 13:42, rolek85 napisał:

Camponator Od niedawna na frum nie moge powiedzieć nic złego o Tym człowieku. Co go Jego nicka
to Camp oznacza obóz, po czyli po, na był na obozie i po tor oznacza pociąg.. a w całkowitym
tłumaczniu Ma na Imię Pankracy i jeździ co roku na obozy pociągiem. Typowy podróżnik lubi zwiedzać
i poznawać świat. Przywozi swojej rodzinie z podrży różne prezenty ostatnio przywiózł dwa hełmy
z I wojny światowej z czego jego rodzina bardzo się ucieszyła... :)



Hmmm..
Rolek lubi rolki (chyba papieru).
Ma w swej kolekcii z 85 sztuk z całej Europy.
P.S.
Byłeś blisko, ale nie lubię obozów, a mój nick wzią się od tego że w CS kocham się kampić.
A I i II wojnę światową lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Jego inny nick to Kamper Straszliwy, na forum raczej od niedawna, gra w BiteFight (przy okazji, radzę zmienić podpis, zanim zobaczy go moderator)... co ja więcej mogę o Nim powiedzieć? Chyba to, że lubi rozkładać obozowsika na torach kolejowych... nie wiem, tak mi sie skojarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:38, tomeksmy01 napisał:

ADHAM kojarzy mi się Adamem pierwszy raz go widzę ma taki sam status na forum jak ja

opisujem poprzednika czyli mnie


____________________________________________________
*****************************************

tomeksmy01 -ma na imię tomek i myśli, że jest sprytny bo zrobił pseudopodpis z linkiem do bitefighta. Nie lubię takich "spryciarzy" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler - ma ciekawą ksywkę i chrapkę na delegata:) Ma bardzo ciekawy opis, rzadko go widuje, wydaje mi się pisac sensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować