Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

pawel1990--->Czyli Paweł rocznik 1990, mamy 2006 rok czyli Paweł ma 16 lat, za dwa lata 18 i na legalu będzie mógł kupić piwko. Zmienił podpis, wcześniej było coś z Syberią, teraz o płonących lasach. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac

Czyli... no właśnie, czyli kto? Delegat, na forum dość długo. Ma ciekawego avatara, brak podpisu. Często bywa w forumowych grach, zwłaszcza w ,,Znajdź mi bryke",może szuka własnej ;). Obserwuje forumowiczów. Dobry forumowicz i spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - dość dziwny nick, o nic go nie podejrzewam, ale możliwe, że ma 222 palce :P. Od czasu do czasu go widzę. Jest na forum chyba dostatecznie długo, aby awansować na Brygadziste. Ma podpis i avka, ktory przedstawia siakiegoś robocika :). Poza tym chyba lubi ten temat, bo duzo go tutaj widze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel1990
Stwór z kosmosu... Sticz (jakoś tak xD) przyleciał na forum z odległej galaktyki... na 4 pary rąk i nóg... kilka razy Go widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Zmienił podpis, równie ciekawy jak poprzedni. Widzę go często jak wchodzę na forum, więc albo mamy takie wyczucie, albo mnie szpieguje ;). Pisze krótko i na temat, dobry forumowicz, nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - często widoczny w tym temacie, jest robotem lub cyborgiem, który ma 222 palców przy każdej kończynie:) Nie mam nic do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 - widzxiałem go tu ze 2 razy, nie weim o nim dużo, chyba ma na imie paweł i ma 16 lat, a avatarze ma chyba psa, (mam małe avatary więc nie moge zbyt dobrze rozrzyfrować), chyba dość poważnie mówi o lasach i pożarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899, dość rzadko widuje jego posty, choć jest delegatem, więc pewnie udziela się w innym tematach, niż ja :). Na avku ma chyba Vegete z DB(chyba, bo przez te fryzury to wszyscy oni tacy sami :P ). Nie może pewnie się doczekać premiery Gothica 3. Proponuje pograć w Obliviona, choć jak dla mnie nie przebija niepokonanego Morka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote---> Czyli nic innego jak kojot, bardzo znany, znalazłem o nim info z którym się podzielę. Kojot (Canis latrans) - ssak drapieżny z rodziny psowatych (Canidae) o wyglądzie pośrednim między małym wilkiem i szakalem. Zamieszkuje obszary od Alaski do Meksyku. Wyróżnia się ok. 19 podgatunków kojota. El oznacza stopień wtajemniczenia w klanie. Jako, że jest brygadzistą to dowodzi brygadą składającą się z 10 kojotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac ---> delegat - jak ja, ponad 100 dni na forum - jak ja ;] Co tu dużo mówić, lubi zabawy (bez skojarzeń tylko!): samochodowe, literkowe oraz... skojarzeniowe (tak, tak, zboczeńcy myślcie co chcecie ;). Spoko forumowicz, nie popełnia błędów (a przynajmniej ja ich nie dostrzegam), jedynie jego avatar jest taki, jakiś...dziwny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler Mój poprzednik to wesoły gramowy Brygadzista, który lubi rozrabiać w siebie na podwórk. Ostatnio zepchał panią Zosię ze schodów i ta niosąc zakupy wysypała 7 bułek i 3 rogaliki n aschody :P oczywiście złapała natana i zdzieliła go paskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:29, rolek85 napisał:

natanadler Mój poprzednik to wesoły gramowy Brygadzista, który lubi rozrabiać w siebie
na podwórk. Ostatnio zepchał panią Zosię ze schodów i ta niosąc zakupy wysypała 7 bułek i 3
rogaliki n aschody :P oczywiście złapała natana i zdzieliła go paskiem :)


rolek85---> brygadzista, 1 czlowiek ktory ukradl dziecku czekolade :) albo ktos go wyrolowal, albo pracuje na roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowboj3

Brygadzista z dzikiego zachodu. Jest desperadosem, należy do zespołu w którym jest trczech członków. Obserwuje forumowiczów, sporo pisze, ale nie spamuje. Dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować