Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

gaax

Delegat, czyli od pewnego czasu jest na tym forum, co wiąże się z szacunkiem.
Interesuje się przede wszystkim polityką, o czym świadczą jego liczne posty w tematach poświęconych tej tematyce. Interesuje się również grą Gothic 3. Lubi brać udział w przeróżnych zabawach, jak np. "Zagadki", "Słowna zabawa".
Na awatarze ma Barta Simpsona, co kojarzy się z alkoholem, jak również jego podpis: w winie prawda.
Życzę awansów!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edeń

Widuję go tylko w tym temacie, należy do brygady. W avatarze ma swoją fotę, są dwie wersje - albo czeka na fanki, albo uwielbia straszyć ludzi ;P W opisie podaje swoje gg, więc chyba chodzi o pierwszą wersję, choć dalej nie jestem do końca pewien ;P Swego czasu na jego GSie był blog, teraz jest tylko wizytówka. Widocznie lenistwo wzięło górę :P Lubi Lost, więc chwała mu, choć oglądanie tego serialu to ogólny nałóg. Nic o sobie nie pisze, nieśmiały człek ;P Jego opisy innych są rzetelne, ale IMHO pozbawione tego zcegoś, ukrytej ironii i takich bajerów ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tykus

Delegatura.Opisywany osobnik odciął się od tajemniczego,bliżej nieznanego braterstwa.Gra w szatanistyczną grę o Gotyckim metalu.Słucha Linkin Park i 30STM,zespołów grających rocka średniej ciężkośći.W Avatarku Cloud Strife,wersja z FF7:AC.Do mrocznego avatarka zakradł się także jego nick,w którym rolę "T" zajmuje miecz Clouda,Łajdacki miecz:D Gramsajt utrzymany w stylu FF7:AC,ze znikającymi postaciami Clouda i Sephirotha:)


Pozdrawiam,
Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido
Nasz drogi andergrandowy upierdliwiec. Lubi bujać garba, lubi Offspring, lubi Andera. Jest mropcznym odkopywaczem postów. Zajmuje się grafiką w serwisie GamesReview (w którym sam kiedyś byłem). Wspiera Resistancetak jak i ja. Poczucie humoru bardzo bliskie do mojegochociaż czasami mnie denerwuje ;). Lubi Fallouta i na pewno cos jeszcze :P. Więcej nie napisze bo więcej nie wiem.

>>>>Pozdrawiam praprapra stryjeczna ciotunia kuba121<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba121

Nasz koffany Andergrandowicz!Aktualnie jeszcze Brygada,ale Delegatura tuż tuż:) Gra w to uzależniające GW.Podaje swoje GG,czyli lubi poznawać nowe osoby.Wspiera Resistance.Jest przeciwko tworom stylistów,takich jak np. Paris Hilton. Gramsajt stylizowany na Pink Floyd-The Wall(Okładka). Także lubi Fallouta.Słucha metalu(Yeahha:P).

Pozdrawiam,
Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido
Krócej ode mnie na forum, a już delegat :) Z pewnością to przez to, że nie pisałem przez dłuższy okres. Ma taki sam avatar jak kuba121, gdyby nie liczyć literki R w lewym dolnym rogu. User ma czyste konto. Zero degradów. Z pewnością lubi grać w Dawn of War, co świadczy jego cytat z gry: "For The Emperor!"... Ma w opisie numer GG, co świadczy, że lubi dużo rozmawiać :) Dużo o nim nie mogę powiedzieć, bo nie widziałem go za dużo razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido
Skrajnie podziemiowy działacz podziemia. Jego fotel jest obity skórą z Ekologa, który protestował przeciwko zabijaniu niedźwiedzia szczoteczką do zębów. Bezwzględy fan Offspringa, swego czasu próbował się dostac do teledysku "Da Hui", ale nie miał dobrej prezencji, więc poprzestał na noszeniu kawy. Ogólnie spoko, chociaż ma swoje odchyły (jak każdy w Anderze).
Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Dosłownie przed chwilą otrzymał awans na delegata (a w poście wyżej zwrócił na to uwagę :P) - Gratuluję. Ja przyznaje nie pisał zbyt często postów, a na forum jest już od dawna, często widuję jego posty choćby tutaj, konkursie na najlepszego avatara (jeśli się nie mylę raz był prowadzącym) i w temacie o rangach. Z tego co widzę pisze z sensem i zna zasady panujące na forach internetowych, jest mily i inteligentny. Vytrix bardzo lubi Fable: Zapomniane Opowieści, Obliviona i World of Warcraft (swoją drogą bardzo fajne tytuły :D) i ma Xboxa...
Na razie tyle o Vytrixie mogę napisać, mam nadzieję, że z czasem będie tego coraz więcej :)
Pozdrawiam (fajny trend się w wątku zrobił), Noxbi

RX-8

RX-8 bardzo interesuje się samochodami, nawet jego nick o tym sugeruje. RX-8 pisze w wielu tematach, ale w niewielu udało mi się z nim podyskutować... Najczęściej jego awatar (najczęściej z samochodem) widywałem w tematch o Need for Speedach i tutaj... Opisywany przeze mnie jegomość słucha bardzo dobrej muzyki i ogólnie ma niezły gust (dowiedziałem się tego z jego gramsajta - swoją drogą jednego z ładniejszych). Na forum jest już od bardzo dawna, mimo to wciąż jest delegatem (życzę szybkiego awansu, pewnie nadejdzie niebawem), do postów RX-8 nie mam zastrzeżeń, pisze dobrze i nie spamuje (przynajmniej nie widziałem :P)...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Delegat.Na forum od 200 kilku dni.Ma avatarka Ubisoft Gamer,co znaczy że bardzo lubi gry Ubisoftu.Większośc gier na jego gramsajcie do gry od Ubisoftu właśnie:) Założył wiele tematów.Wspiera akcję Resistance,co mu się chwali.
Podaje numer GG,co znaczy że lubi poznawać nowe osoby.Zbyt wiele o nim nie wiem :) Z pewnością niedługo zagadam do niego na gg,niech się przygotuje:]

Pozdrawiam,
Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Członek ekipy Resistance, która chce zrównać wszystko z ziemią ;P To był joke, nie brać tego do serca :P Bardzo kontaktowy gość z niezłym i ciekaawym poczuciem humoru.Na jego GSie rzadko kiedy coś się dzieje. Stały bywalec zarówno na forum, jak i na IRC, jak i na Anderze. Co oznacza jego R w lewym dolnym rogu avka nie mam pojęcia - przecież miało być A :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Ostatnio zacząłem go widywać częściej. Lubi czytać CD-Action, a świadczy o tym to, iż wypowiada się w temacie broniąc to pismo. Jest delegatem, więc sporo czasu już spędził na forum. Po podpisie widać, iż jest fanem Gothic''a. Lubi słuchać Linkin Park i 30 Seconds To Mars. To, że lubi CDA jest dla mnie zaletą:)
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1

Przodownik, więc raczej aż tak długo na forum nie siedzi. W avatarze ma OKS czymkolwiek to jest ;P Jak ja lubi CDA, co jest jego wielką zaletą :) Jest chyba duchem (niewidoczny), uwielbiam spotkania paranormalne :) Wchodzimy na GS, wrota powoli się otwierają i ku moim oczom ukazuje się GS z niezmienionym designem ;P W dużo gier gra aktualnie. Lubi serię FIFA, której ja nie trawię, ale nie będę mu tego wytykał jak niektórzy, gdyż każdy ma swoje gusta i dzięki temu jest świat choć trochę bardziej ciekawy :)

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus

Opisuję tego Delegata już "któryśtamraz". Fan Final Fantasy (fajnie to wygląda "FFF") oraz Star Wars (jakby mało ich było:). Ma 15 lat i problemy z takimi ważnymi wyborami życiowymi jak ten: Który zespół lepszy Linkin Park czy 30 Seconds To Mars. Moim zdaniem głupi problem, oba są do d... (taki żarcik, bez urazy, nie mogłem się powstrzymać). Nie wiem co ludzie widzą w Gothicu ale szanownego pana tykusa zawładnął on już całkowicie, nie panuje on nad sobą, myśląc tylko o swej ulubionej grze i walczy z jej przeciwnikami. Pozostaje mi już tylko jedno:

Serdeczności

P.S. Wiem, że text się kupy nie trzyma, ale z rana jakoś kiepsko mi się myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu

Tego usera widzę po raz drugi. Raz, gdy wypowiedział się o mnie w temacie o rangach, a teraz tutaj. Mogę powiedzieć, że jest Brygadzistą, bardzo dużo pisze w temacie o kolekcjach gier... Nie wiem czy zazdrości innym, czy może sam daje swoje fotki... :) Lubi również Medievala II Total War, co świadczy o klasie i o dobrym wyborze gier. Czytasz CD-Action? :) To fajnie, tak samo jak ja :) Narzeka na tytuły w Extra Klasyce, ale zresztą ja też narzekam :) Lubi bardzo słowne gry na forum i kwasy, jak każdy inny użytkownik :) grand10pelu, życzę szybkiego awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Nick mi znany, choć nie mam blade pojęcia skąd:) Zdaje się, że jest na forum od samego początku. Najczęściej pisze swoje posty w "słownej zabawie", albo właśnie w tym wątku. Z gramsajta dowiedziałem się, że ma 16 lat i mieszka w Tychach. W avatarze ma jakąś postać, która kojarzy mi się z mangą. Jak zerknąłem na jego podpis, to widząc zdania po angielsku myślałem, że to znów jakaś smętna sentencja, tymczasem wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie, żeby się okazało, że to durny tekst, ambitnego utworu :D
Pozdrawiam i życzę rychłego awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Z tym panem to już się widziałem... ho ho ho, dużo razy :) Delegacik, tak samo jak ja, co dobrze świadczy o nim :) Jest na forum krócej ode mnie, pisze jak szalony, cholera jasna... Może to już starość, że tak mało pisze?? :D Lubi się bardzo śmiać z polityki naszego kraju, jak każdy inny. Lubi też Gothica 3. Ma w opisie coś po łacinie, ale nie wiem co :P Lubi Simpsonów :) Życzę szybkiego awansu na Przewodniczącego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Kolejny Delegat którego dziś opisuję. Ma fajnego avka, lubię takie dowcipne podejście do rzeczy. Jego gramsajt jest bardzo skromny, niczym mój kiedyś. Nie tam ani żadnych ciekawych wpisów, trochę szkoda, liczyłem, że Delegat zaprezentuje coś ciekawego. Sentencję, którą ma w podpisie gdzieś już widziałem, lecz nie mogę powiedzieć (bo nie wiem) co też może ona oznaczać.

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu

Ma na imię Piotrek, ma 16 lat, chodzi do klasy ILO z rozszerzoną matematyka i informatyką, jego ulubiony gatunek gier to strategie turowe i rts-y i widać to skoro chce mu się grać jeszcze w starego WarCrafta II :). Na gram jest już prawie 4 miesiące, a juz zdąrzył napisać ponad 700 postów i komentarzy... enough

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madt -> to raczej nowy członek naszego forum, bo go nie znam - a przynajmniej nie kojarzę go z jakiegoś konkretnego tematu czy dyskusji. Jednak na pierwszy rzut oka już widać, to najwyraźniej fan gry Baldur''s Gate. Świadczy o tym jego nick, a także gram-sajt do którego zajrzałem. BG to nie wyjątek, bo ogólnie lubi grać w gry typu RPG. Jego nick jakoś z niczym mi się nie kojarzy, może tylko ze ''wściekły'' (mad). Twierdzi, że wszystko jest cieniem czy coś w tym stylu. Słucha muzyki hip-hop, która jest mi raczej odległa. To chyba wszystko co jestem w stanie napisać o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz to jeden z najbardziej doświadczonych zabójców-wampirów w Twierdzy Ciemności. Jego statystyki są imponujące: 499 dni w fachu i 6 864 ofiar śmiertelnych. Paweusz uwielbia barszczyk czerwony wg przepisu Hrabiego Drakuli, Zupę z Trupa oraz Budyń z Kreta. Wśród wampirzej społeczności znany jest z zamiłowań do muzyki black metalowej - uwielbia zespół Kolebka Nieczystości. Poza tym pisze wiersze - mroczne, jak przystało na wzorowego wampira. Po niedawnej krwawej eskapadzie w urzędzie skarbowym paweusz awansował na Mrocznego Sekretarza Krwi, choć sam każe nazywać siebie Księciem Wampirów. Legenda głosi, że Apokalipsa nastąpi, gdy Książę Wampirów Paweusz się uśmiechnie. Na razie się na to nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować