Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

>

Adamio

Uciekinier z laboratoriów firmy Amino - dzięki temu (prawie) zawdzięcza swój nick. Pożywia się zupkami w proszku lub z makaronem wyżej wymienionej firmy, ale zawsze o smaku grochówki. Ma paniczny strach przed storczykami - możliwe, że był wykorzystywany przez ludzi do sadzenia roślin. Ludzie nie są do niego uprzedzeni, ale on do nich tak. Założył grupę Freedom 4 F.F.C, której celem jest uwolnienie ryb z puszek (Freedom for Fish from cans). Obecnie czeka na rezultaty pracy wywiadowczej swoich szpiegów w fabryce Lisnera, gdzie dokona masowej ucieczki śledzi z śmietany. Jest niestety nierozważny - podaje namiary przez komunikator GG, lecz on zdąży zawsze na czas uciec z miejsca pisania na foum gram.pl. Nie zapomni wtedy swojego odtwarzacza MP40 (wersja dla spadochroniarzy - TECHNO VERSION), którym może nagrywać dźwięk seriami lub pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo

Jest członkiem korporacji "Niebieskiego Krzyża" mającego na celu werbowanie nowych wyzna... tfu ... majaca na celu pomoc najuboższym warstwom społecznym w Europie. Organizacja Niebieskiego Krzyża jest póki co tajna, jednak Wieśniakoo nie boi się używać znaku tej organizacji. Mam nadzieję, że go przez to nie wyleją z roboty.
Głosi zasadę, że nie jest w stanie się pomylić. Dziwna sprawa bo myślałem, że to ja mam na to monopol.
Ogólnie słyszano plotki, że Wieśniakoo przeprowadził się do wielkiego miasta porzucając rodzinną wieś. Podobno na stale osiedlił się w mieście Grampeel. Uzyskał honorowe obywatelstwo, a niedawno znalazł stałą pracę i awansował na robotnika. :)

A tak ogólnie i na serio: nie znam Jegomościa, teraz widzę go po raz pierwszy zatem i zdania o nim żadnego nie mam. Wydaje mi się, że szybko pojmie o co tutaj biega i zadomowi się u Nas na stałe.

Pozdrowienia od szerszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Jest Przewodniczącym (kurcze, jak ty to zrobiłeś?;D). Na swoim GramSajcie ma zero wpisów na blogu.
Jak ja lubi klimaty "Władca Pierścieni". Jego GramSajt służy jako wizytówka.
Lubi czytać CDA i CDProjekt Insidera.
Wygląda na miłego gościa, jest o 4 lata starszy ode mnie i o rok od mojej siostry;PP
Pozdrawiam i życzę dostania się na wyższą rangę (o ile takowa istnieje;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

To tak już go chyba raz opisywałem, ale nie pamiętam czy dobrze to zacznę od początku.
Jest to zapewne fan znanego z "pimp my ride" rapera z ameryki o podobnej ksywce.
71 chyba ulubiona liczba - może, że to już taki wiek.
Przodownik - czyli pierwszy zapracowany stopień.
No, a teraz to co najgorsze - ja mam problemy z otwieraniem stron o dodatkowymi nielubianymi ograniczeniami, którym tu jest zwane zgadzam się.
Więc znów nie mogę wejść na GSa - już kolejna osoba.
To chyba więcej nie powiem o tym gościu, bo nie znam - aleee dodał mnie do znajomych = czyli wie co dobre - sorry ale z tych względów, że nawet na gg się nie odezwałeś to cię nie dodam, bo musiałbym się czegoś o tobie dowiedzieć czyli sprawdzić czy się nadajesz :D
No to KONIEC...

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

To ja napiszę coś więcej niż poprzednik, bo nikt nie opisuje mnie to ja opiszę kolejną osobę :D

To szerszeń to postać z wieloma uczuleniami m. in. na różnego typu niepotrzebne głupie* strony - prymitywnie mówiąc i także głupie* niepotrzebne wypowiedzi typu łańcuszki oraz spam na żywo.
Lubi natomiast upiększać swoje projekty do tego zaliczę:
- częste zmiany avatarka ( teraz to typ LOTR, ale jeszcze niedawno mogliście zaobserwować fana sagi Gwiezdnych Wojen)
- jak i jego sajt jest także upiększany regularnie - startował nawet w konkursie dla tego udowodnienia
A żeby wszyscy zapamiętali - Chaos Theory to nie ma nic wspólnego z Splinter Cell-em to "Teoria Chaosu" z "the Butterfly Effect" - jak to mówi Laszek :D

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Od razu widać , iż ten forumowicz jest fanem historii a świadczą o tym rozmaite podpisy i awatar , który przedstawia nam chyba spartanina ;). No w każdym bądź razie nie jestem pewien. Posty w tym temacie pisze w miarę długie więc nie jest jedym z tych piszących dla statusu ;). Przynajmniej tak mi się wydaje. Przodownik świadczy o tym , że jest na forum od jakiegoś miesiąca. Przynajmniej tyle czasu się udziela. Lubi gry forumowe. Ma na imię najprawdopodobniej Łukasz. Podpis w poście. ;) Dosyć często widuję Go w tym temacie. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffone

Przyszło mi dziś opisywać (bodajże po raz pierwszy) greckiego herosa. Jak na greka sporo krzyczy po łacinie. Choć w opisie mojej osoby nieco skrócił podpis, to daje się zauważyć zainteresowanie jego kulturą Rzymian. Życie jest dla niego nieustającą walką, o bogactwo, idee, kobiety, życie, przetrwanie cywilizacji, byt przyszłego pokolenia. To bardzo szlachetne a jak wiadomo cel uświęca środki więc walka jest tu jak najbardziej wskazana.
Jego głowę zdobi piękny hełm, widać , że jest zapalonym wojownikiem i nie boi się swojego przeciwnika i będzie walczył aż do ostatniej kropli krwi. Jego Gramsajt również jest utrzymany w konwencji starożytnego greckiego wojownika.

PS. Leszek, a nie Laszek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Opisuję go pierwszy albo drugi raz.Nie pamiętam dokładnie.Jest delegatem co oznacza długi staż na forum.Obecnie stara się o przewodniczącego.Jego nick nic mi nie mówi.Mimo wszystko lekko kojarzy mi się ze śmiercią.Na avku ma oko smoka.Wnioskując z gałki ocznej i skóry jest to ognisty smok.Jego avatarem równie dobrze może być oko realnego zwierzęcia.Ale ja pozostaje przy smoku.Po jego podpisie widać że nie lubi spamu, niepotrzebnych postów (w stylu dzięki) itp.Uważa też że od jednej błachostki może wybuchnąć wojna (w sumie racja).Z komunikatorów podaje tylko GG.

Pozdrawiam:)

szerszeń45

Tego człowieka opisuję już drugi raz.Jest przewodniczącym co oznacza że na forum jest bardzo długo.Jego nick szerszeń kojarzy mi się z szerszeniem (dziwne żeby tak nie było).Być może to jego ulubione (najbardziej przez niego nie lubiane) owady.Na avatarze ma twarz Aragorna dzierżącego Aranduil który otrzymał od Elronda kiedy udał się po posiłki do Minas Tirith- nieumarłych.Ja np. po jego avatarze mógłbym opisać całą trylogię Tolkiena:)W podpisie ma cytat z Chaos Theory.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Znany, zaprawiony w boju użytkownik. Zetknęliśmy się parę razy na forum, ostatnio w geograficznym quizie. W avatarze ma Aragorna z Władcy Pierścieni i sam nie wiem co mam o tym myśleć ;) Lubi serię Gothic oraz Tibię. Z gramsajta dowiedziałem się, że ma 18 lat i chodzi do szkoły średniej w Poznaniu. W podpisie użył cytatu z "Efektu motyla", ale nie bardzo rozumiem co oznacza. Bardzo możliwe, że ma na imię Leszek, ale nie mam co do tego pewności. Cóż więcej mogę powiedzieć? Chyba pozostaje mi tylko pozdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Z rozmów z nim nie mogę wiele wywnioskować, bowiem na forum zetknęliśmy się chyba tylko raz - w quizie geograficznym (connectin'' people). Również GS nie może być źródłem informacji o tym użytkowniku...Więc z tego wniosek - gaax nie istnieje :D Jest tylko wytworem naszej wyobraźni. I jednocześnie moim bratem Simpsonowcem (chyba pierwszym, jakiego spotkałem na forum). Poza tym jest hardcorowym i oldskulowym graczem (BG2, HoMM3, a nie to co dzisiejsza młodzież tylko NWN2 i HoMM5 :P) i słucha dobrej muzyki (Kult, Kult, Kult!). Jeszcze jedno zauważyłem: w chwili pisania tego posta miał bardzo ciekawą, nomen omen, pozycję na liście napisanych postów i komentarzy - 69 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrczak90

Pierwszy raz go widzę na foum,chyba jest z nami od niedawna,albo rzadko się udziela na forum.Jego nick mi nic nie mówi,tylko chyba 90 to rok jego urodzenia,1990,czyli ma niepełne 17 lat,gramsajt to potwierdza.jego avek mówi,że lubi film South Park.Ma już robotnika,więc napewno kilka postów napisał,a napisał ich 390,czyli dużo.Ma ładnego gramsajta.Życzę przodownika.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.

O panie M. można by było dużooo mówić, M - to zapewne pierwsza litera w nazwisku np. Mostowiak ( skąd ja to znam?? ). Dalej można by było powiedzieć, że pisze on dużo, po pierwsze ta ilość postów - szkoda, że większą część z nich stanowi słowna zabawa - ale + za wytrwałość, bo po drugie jest dość długo więc wybaczam. Teraz poprowadzę was po podpisie, a w nim bardzo sprecyzowane zaproszenie na GSa i numer GG - to do zapoznania, a na samym końcu Lamborghini z dopiskiem OK - czyli chyba, że ten samochód jest ok - ma go nawet w avatarku. Przejdźmy dalej. Wchodząc na jego gramsajta po konkretnym zaproszeniu - słyszymy muzykę - fajne powitanie, choć nie dla wszystkich. Na tle widzimy BMW - szkoda, bo myślałem, że trzymasz się podpisu. Dalej to okazuje się, że jest w pełni zafascynowany także innymi autami. Wpierw na najnowszym wpisie jest straż, a na kolejnym karetki i reszta. Teraz życie prywatne - co mnie zainteresowało? - chłopak ma średnią 4.88. Ciekawe w której klasie? No jak już możnaby było się spodziewać to ulubionymi grami są wyścigi. To na tyle.

pozdrowionka i wszystkiego najlepszego (czyli wiadomo)

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siffyone


Ma stopień przodownika,czyli niedawno rozpoczął przygodę z forum.Jego avatar przedstawia postać w hełmie,prawdopodobie z gry Titan Quest.Uważa się za najlepszego chłopaka na świecie.Jego motto to Absolutum Dominum,co oznacza absolutna dominacja(chyba:)).Interesuje się starożytnością,ponieważ jego Gramsajt jest wypełniony tekstami,zdjęciami oraz innymi takimi rzeczami.Czasem widuję go na forum,ale dość rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie myślcie, że zawsze będę nadrabiał za innych --> ostatni, który opisał nie tego co trzeba powinien się poprawiać

1.
Master J
Wojownik strony cienia. W każdej chwili jego pierścień się żarzy*, koleżka ten nie ma znajomych - skasował chyba listę - wraz ze mną. Prawdziwy fan the LOTR i gier RPG w tym i podobnym klimacie fantasy. Kolejny chwali się blaszakiem - po co to komu - mój zawsze jest najlepszy. Podaje swój number GG. A oficjalnie gra ostatnio w Gothic 3 - ja także, ale tylko gdy się nudzę. Co dalej nie wiem. Aaa jeszcze najważniejsze Master J czytaj jak Master dżej to tak jak DJ - profesjonalizm. To chyba wszystko - życzę krótko i na temat jak zwykle - wszystkiego najlepszego.

2.
Lisun
Kolejny przodownik, którego opisuję - widzę go pierwszy raz w życiu na tym forum. Chyba interesują go rajdy i pustynia - avatarek ten sam co tło na GSie. Ja jestem nie za długo na gram - natomiast on jest niedługo nastolatkiem - czytającym co dzień Gazetę Wyborczą. Klapa co do W-F chyba, że coś zgubiłem po drodze, jego tagi są ciekawe - ii wojna światowa - pragnie chyba iii. Ten także ma słaby komputer co do mojego. Gra ostatnio w dużo gier - nie chce mi się wymieniać w jakie. Co jeszcze - już chyba wszystko. No napisał 2 recenzje - ciekawe i liter miały w sobie??

pozdrowionka i także wszystkiego dobrego Tobie i poprzednikowi - oczywiście szacunek

ave!

Lucas

*żarzy - chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Stiffyone jest przodownikiem, zapewne dużo tu sie udziela, jak i jest aktywny. Widzę go już któryś raz. W avatarze ma jakiegoś człowieka zrobionego na irokeza, myślę, że to jest jakaś postać z gry strategicznej, tak to jest rycerz rzymski. Chłopak lubi strategie. Ma ładny gramsajt, dużo wpisów.
Piszę, że ma super komputer, nie jesteś skromny kolego :) Jak przeczytałem "wszystko chodzi na najwyższych detalach płynnie", pewnie jest to jakaś machina z przyszłości ;)
Podaje swojego GG jak i adres e-mail, z czego mogę wywnioskować, że lubi poznawać nowe osoby oraz nowe przyjaźnie.
W znajomych ma samych "najlepszych gramowiczów", mam na myśli Pracownicy CDP, Moderatorzy, Przewodniczących oraz Delegatów i Brygadzistów.
Myślę, że nasza współpraca na forum będzie owocna.

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piotrek-heroes

Jego nick mówi,że jest fanem heroesów.Ale jego tło gramsajta i awatar tego nie potwierdza-tam widnieje postać z gwiezdnych Wojen.JEgo nick też mówi,że nazywa się piotrek,chyba,że to zmyła,ale gramsajt potwierdza autentyczność.Lubi grać w gry MMO i RPG.JEgo podpis to jego podpis i numer gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.

Przodownik któego lubię,bo jest miły i sympatyczny.Jego nick jest bardzo tajemniczy i nie ma nic wspólnego z jego prawdziwym imieniem -Konrad. Jest fanem samochodów,o czym mówi nam jego gramsajt i awatar na którym widnieją dwa samochody.Ma fajnego gramsajta,oraz pisze bardzo dużo postów.Ogólnie lubie tego usera,rozmawialiśmy kiedyś na gg któe podaje bo jest otwarty na nowe znajomości.Życze mu powrótu do statusu Brygadzisty na co zasługuje patrząc na czas od kiedy się tu znajduję,i to tyle co mogę o nim powiedzieć,pozdrawiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Jest jednym z moim ulubionych forumowiczów.Na awatarze ma Leppera z czapeczką...jego nick o niczym mi nie mówi.Ma na imię Michał,jest z Katowic,ma 14 lat.Nie lubi kłamstwa.jego gramsajt jest ładny,ale tylko 1 wpis(zrób coś z tym!)Podaje na gramsajcie numer swojego gg,także na podpisie.Lubi Gothica,zródło:Podpis.Ma bardzo fajne motto.

Pozdrawiam.Życzę(teraz)Przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować