Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

lukmistrz

Brygadzista,czyli na forum już trochę czasu siedzi.Z awatara wnioskować można,że interesuje się piłką nożną.W podpisie:
-Numer GG
-Zagadka :-D
Gramsajt o treściach nieodpowiednich dla młodszych osób.Niestety nie mogę wejść,bo Firefox odmawia dostępu.Może następnym razem...

Lisun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Wchodzę na Gramsajta i widzę napis uwaga ta strona może zawierać treści nioedpowiednie dla osób młodszych
( zaczyna się obiecująco ). Dalej raczej nie powiem o jego Gramsajcie gdyż mam problemy z otwieraniem takich stron
( a właśnie może któś napisze mi na gadu-gadu o co może chodzić bo gdy naciskam na napis tak chce wejść na stronę to znów pokazuje mi się tan napis ).Wchodzę i patrze na statystyki i widzę że na gram.pl jest 102 dni
a napisał 250 postów ( ja jestem krócej ale go doganiam ). Napisał 55349 znaków w postach a średnio 221.40 znaków na post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2

Hmmm... Za dużo o nim nie wiem, co nie znaczy jednak, że pewnej treści nie zamieszczę ;).
Mroczny 2 wypowiada się w typowo... No właśnie, w jakich tematach? Są one dosyć zróżnicowane - od historyjek i zabaw (w tym tej słownej, sic!), po dyskusje w wątkach o Gothic''u oraz Morrowind''zie przede wszystkim. Dobra, ale brnijmy dalej. Weźmy się teraz za avatara, rozgryzając przy okazji gramsajta. Wydaję mi się, że jego ówczesny avek przestawia postać z Obliviona, chyba nawet widziałem ten obrazek w jednym z ostatnich numerów CDA :). Stroblon bardzo estetyczny, ze szczególnie miłym w odbiorze nagłówkiem. Dziewicze lasy z Obka - to jest to :D! Ogólnie, cały sajcik jest mocno nastawiony na tematykę dwóch ostatnich produkcji z serii The Elder Scrolls. W jedną z nich, tj. w Morrowind''a swego czasu namiętnie pykałem, dobiłem 36 poziomu w samej podstawce, więc jakieś doświadczenie mam ;). Gdyby co, zapraszam podyskutować do odpowiedniego wątku. W podpisie, standard. Zawarta jest tam jedna, zwięzła informacja na temat numeru GG Mrocznego 2 (ciekawe czemu akurat 2?) - najpopularniejszego komunikatora w Polsce...
Ok, to tyle na dziś. Dziękuje za uwagę i liczę na równie porządny opis :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Jak widać po nicku jest fanem Gothica (też lubię) i ma owcę :P Jest o stopień wyższy ode mnie...czyli już dawno zaznajomił się z regulaminem...Wchodzę na GS''a i widzę na tle japonkę...ma skryty skarb w piwnicy czyli PEGAZUSA...tak samo jak ja miał kiedyś PSX''a...ma komórkę z antenką Panasonic...w 277 dni napisał 1428 postów a jego GS odwiedziło 1500+ osób...aktualnie gra tylko w GW ;) Jest leniwym chłopcem :P...nic więcej o nim nie wiem...w ogóle widzę go 2 raz (raz tutaj, a raz na IRC-u :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
Kolejny raz mam okazję opisywać tego forumowicza, lecz teraz posiadam znacznie więcej informacji:P. Gramsajt od mojej ostatniej wizyty przeszedł gruntowne zmiany, zauważymy kosmiczne tło przedstawiające najprawdopodobniej planetoidę, nowe belki/zakładki, które musze przyznać nie są zbyt pomysłowe oraz zmieniony kolor czcionki---> mianowicie czerwony...heh średnie opasuje moim zdaniem:P. Trudno nie skomentować awatara:d, zwykle kojarzył mi się z samurajem jednak w rzeczywistości przedstawia on elfa wojownika....ahh ta moja wyobraźnia. Podobnie z nickiem tu jednak ze "znaczeniem" trafiłem w 100%;*...cesarz. Najgorzej w tym wszystkim prezentuje się podpis, radze nie zadawać się z "młodzieżą" wszechpolska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

No cóż. Stara się pozytywnie podchodzić do życia w granicach zdrowego rozsądku (to tak jak ja ).
Imienia nie podaje ani wieku też. Ostatnio gra w Gothic 3 ,Oblivion ( hmm. Oblivion i Gothic wielcy rywale)
a także w Heroes of Might and Magic V. Swojego pierwszego kompa dostał w 1997 roku. Jest posiadaczem
peceta, PlayStation 2 ( pisze że stare i nieprzydatne. Ja bym chciał mieć) i Xboxa 360.
Na gram.pl jest 54 dni a napisał 627 postów ( bardzo dobrze ).
Jego gramsajt odwiedziło 1076 osób. Ma 11 znajomych. Powodzenia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2

Jest Przodownikiem czyli tak jak ja (jest na forum od 60 dni czyli trochę mniej niż ja).
Jego nick oczywiście kojarzy mi się z czymś mrocznym a dlaczego 2 to już nie wiem (być może to jego szczęśliwa liczba).
Na avku widać jakąś postać (wydaje mi się że z Obliviona).
W podpisie daje to co każdy czyli numer GG (bardzo znanego komunikatora z resztą) i swój nick (podpis to podpis :)).
Wchodzę na GramSajt i od razu rzuca się w oczy jego tło a jest na nim jakaś postać z Obliviona (być może to bohater). Zamieszcza tam filmiki awatary i nawet wpis że ma już 100 odwiedzin :). Po obejrzeniu filmiku z Morrowinda jak dobyć tajną broń byłem tak zdziwiony jak mało kto, bo żeby w Grze RPG występowały bronie :)...
Jest fanem The Elder Scrolls (można to wywnioskować z jego tagów tła i wpisów).
Ogólnie GramSajt mi się podoba. Napisał już 256 postów czyli trochę mniej niż ja (sytuacja się powtarza :)).
Wypowiada się w różnych tematach o grach zwierzętach ( http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php ).
pisze nawet długie posty i widać po nich że ma on powyżej 15 lat (przynajmniej mi się tak wydaje).

Pozdrawiam i życzę jak najszybszego awansu na Brygadzistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oski007
Opisywałem kilkakrotnie tego forumowicza, więc nie będzie to mój pierwszy raz;*. Niestety zapamiętałem go jako spamera i osobę, która "pierwszy raz dorwała się do internetu". Najwyraźniej poprawił sie ale tylko troszeczkę, wciąż nagminnie pisze w historyjce...niezły pomysł na marnowanie czasu. Prawdopodobnie ma na imię Oskar, chodzi do szkoły podstawowej oraz jest wielkim fanem agenta 007. Gramsajt kiczowaty wręcz brzydki:P wpisy niewiele lepsze skoro nikt ich nie komentuje...ach! przepraszam w jednym aż sześć komentarzy, niestety pięć z nich usuniętych...widać nie lubi słusznej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Pierwszy raz opisuję tego forumowicza(w ogóle pierwszy raz tu piszę)Można,powiedzieć że znam go z widzenia w różnych tematach. Często karci spamerów co jest dobrym uczynkiem wobec ludzkości:P Mimo że na forum bytuje od 54 dni to ma status Brygadzisty. Avatar przedstawia popularne ostatnio tajemnicze oko. Posiada ładnego gramsajta. Z tego co można zauważyć to bardzo o niego dba. Prowadzi prawdziwe,wyczerpujące wpisy.Naliczył sobie prawie
1 100 odwiedzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo Querte

Pierwszy raz w ogóle go widzę na forum...jest przodo czyli już troszeczkę przesiedział na forum...na awku ma jakąś postać z mangi czy anime :P Nie wiem...ma 13 lat i mieszka razem z bratem który ma 19 lat...mieszka w okolicach Krakowa...lubi budować szałasy (też się kiedyś w to bawilem :P)Czyta mangę i ogląda anime...a poza tym gra...Posiada tylko PieCa...ale nie chce go opisać :P Posiada 14 znajomych...w tym (chyba) lubianego Baal Namiba...lubi Call Of Duty 2 (obecnie gram w 1 o.O) Napisał 327 postów...jego GS''a odwiedziło 277 różnorakich osobników :) Pozdro i życzę awansów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Taki sam stopień co ja,czyli przodownik.Na awatarku grafika elfa szykującego się do ataku.W podpisie całkiem zabawny wierszyk(sam mówi,że to jego poczucie patriotyzmu).Najwięcej wypowiedział się w temacie "Wojownicy RPG Fantasy".W tle GS-a widać księżyc.Gs jest o treściach nieodpowiednich dla osób młodszych.Lubi gry typu cRPG,MMORPG,RTS itp.Ma PC,PS2 i Komórkę.Gra w Travian,Plemiona i inne internetowe badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Forumowicz Lisun jest Przodownikiem, jak ja:)). Oczekuje na grę "Crysis", którą określa mianem Cudu i miodu. No cóż, gusta:P Mi i tak na kompie nie pójdzie - bo na kompie to za dużo i tak nie gram:D. Lisun ma na imię Adam i ma 12 lat. Posiada Xboxa 360 (jak ty namówiłeś na niego rodziców? Może moi rodzice też na to pójdą:P). Posiada PlayStation 2, jak ja, i ostatnio grał w Burnout Revenge (Dominator ukończony, a Revenge jeszcze nie?:P). Jego GS (moim zdaniem) zbyt przejrzysty nie jest, ale jest za to ładny.

Życzę awansiorów!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Tego gramowicza opisuję chyba pierwszy - może drugi raz. Jest on jak narazie przodownikiem, ale chyba nie dostał jeszcze ani jednego degrada. Jego nick Lisun - może się kojarzyć, albo z lisem, albo jakąś kolejną zmyśloną fantastyczną postacią. Na avatarku ma chyba jakiegoś stwora, a wiem to chyba jest wycięte z jakieś tapety - choć tego nie widać to pod nim jest też napis LISUN - o ile się dobrze domyślam. No i teraz ostatnia rzecz widziana przy poście to podpis. A brzmi on tak: Victor"Rzeźnik"Cobert-Policjanci/Crysis,Crysis,CRYSIS(cud,miód,malina-grafa)/Prison Break i Lost-RULEZZZZ . No cięzko będzie go wytłumaczyć, bo wszystko się w nim łączy, a zaczyna się słowami: Victor - zwycięzca, dalej jakieś pseudo i nazwisko chyba - Policjanci - to wygląda jakby wymieniona postać należała do społeczności policjantów %] No i chyba nowa myśl: Crysis x3 nawias i chyba określenie znaczy się tłumaczenie tych trzech słów, które są tytułem gry wychodzącej na jesień - chyba doczekać się nie może, a na koniec kolejny myślnik i grafa - kompletnie nie wiem co to może być. No, a na koniec czyli po ostatnim ukośniku wymienione dwa jego zdaniem najlepsze seriale. To wszystko jeżeli chodzi o podpis - chyba dobrze tłumaczyłem *D No i czas na GSa. O właśnie startuje w konkursie na najlepszego GSa to mógłby się postarać, a tu prawdę mówiąc bałagan i w dodatku nawet tekstu nie widać. No, ale powiedzmy chociaż co jest w nagłówku, a tu zasłużony na to miano najlepsza broń z czasów wojny czyli sławny AK47 - chyba tak, bo widziałem już tego dużo na własne oczy w wojsku i od tamtego czasu znam się na broni. No i tapeta czyli tło za GSem, a tam znajduje się chyba Doom - no, ale jakieś ujęcie słabe. To teraz czas na treści. Jego blog - jak już wcześniej wspomniałem prawie nic nie widać, a jedynie klawiaturę i to chyba jego ^^, Dalej już nie chcę sobie wzroku marnować. Ale podaje swój numer gg i adres e-mail czyli jest otwarty na nowe znajomości. Dobra to na tyle może kiedyś bardziej się rozpisze o nim. To teraz mogę jedynie życzyć sukcesów na forum i nie tylko =P

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

No i trochę się zaczytałem więc nie zauważyłem xbita. Więc napiszę coś, aby nie było, że robię to specjalnie. Jest to forma 3-bita tylko pewnie lepsza, a no nie bywam często w spożywczych ;] A tak w avku ma robocika - znaczy się sławnego robota chyba z lego star wars, bo jakiś trochę dziwny. Ale wiemy o jakiego chodzi. No i podpis: ja.gram.pl/xbit71- serdecznie zapraszam!!! GG: 3993716, tel.kom.: 663-814-316 "You''re ot of touch, I''m out of time!...". No i tłumaczenie w skrócie: zapraszam na mojego gramsajta, a jakbyście nie wiedzieli gdzie nacisnąć to adres, zachęcam także do rozmów na gadu-gadu i nawet telefonicznych w nagłych przypadkach, choć nie wiem co takie by dały. No, a na końcu cytat, który ja bym tłumaczył w następujący sposób: Jesteś poza dotknięciem, a ja jest poza czasem. =P - chyba jakoś tak - choć jestem dobry w angielskich rozmówkach ten cytat trochę dziwnie dla mnie brzmi, a i wstaw u w pierwszym członie.
To na tyle GSa opiszę przy kolejne okazji.

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone - proszę... masz następną okazję:DD

Forumowicz stiffyone jest fanem wszystkiego, co związane ze straożytnością jest:D Ostatnio widziałem jego zdjęcie w temacie o zdjęciach forumowiczów.:) Posiada jedynie PC i jakieś członki (o jakie chodzi - nie wiem:P). Lubi konkurs na najlepszego GS''a. Liczba odwiedzin jego gramsajta wynosi 1040, a na gram.pl jest już 149 dni. Na jego GS''ie leci jakaś Iron Maidenowska muzyka (takie klimaty:P). Ma 31 znajomych, z czego ja... nie jestem jednym z nich:/.
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Opisuję tego forumowicza najprawdopodobniej trzeci raz:P. Ostatnio rzadziej widuję go na forum co nie może być spowodowane weekendem majowym gdyż dopiero się zaczął. Najprawdopodobniej zraził się słusznym degradem w temacie o gramsajtach, ale jak widać powrócił do wcześniejszej rangi i star się osiągać kolejne, niestety wciąż w satatach widniej "słowna zabawa" co oczywiście oznacza iż spamuje/spamował. Trudno nie zauważyć imperialnego żołnierza na awataru(Chyba ze Star Wars Lego) oraz nicka świadczącego iż słucha hiphopu a w szczególności płyt xbita. Gramsajt ani ładny, ani brzydki....wpisów nie ocenię gdyż nie mam ochoty ich czytać. Krzysiek jak większość "noobów" znalazł dobry sposób na nabicie licznika odwiedzin...mianowicie zaprasza każdą osobę do do znajomych co w rzeczywistości mija się z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Jedyna osoba na forum, której nie lubię:P Jest w stosunku do innych wredny (no co? W końcu to "Opisz poprzednika":D). Posiada Xboxa 360 i PlayStation 2. Ma 11 znajomych. Jest Brygadzistą, napisał już 629 postów. Nie iwem, ile ma lat, ale myślę, że około 15 na pewno. Urodziny ma 25 lipca. Lubi CS''a, ostatnio gra w Warhammera: MoC przez sieć (podobnie jak ja:)) Lubi zespół Linkin Park.

Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Denerwują go wirtualne pieniądze [ z którymi nie można nic zrobić ( mnie to nie denerwuje )].
Zauważyłem ( pewnie jak każdy ) że pisze nazwę swojego nicka z małej litery ( co może oznaczać że z niczym nie jest związany ). Wchodzę na Gramsajta i widzę ... Hmmm. To co ostatnim razem ,czyli takie same tło ( taki maleńki szczegół ) i zero nowych wpisów ( może nie masz czasu żeby coś napisać ??? A z resztą ja też mam podobnie ).
Patrze na statystyki . Jest na gram.pl 247 dni i napisał 583 posty a także 1 recenzje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny 2

Zdaje się, że nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy, choć z pewnością widziałem już tego użytkownika w tym temacie. Jest z nami od dwóch miesięcy, ale nie odznacza się szczególna aktywnością. Zastanawiam się czy uważa się za mroczną osobę, czy też stwierdził że taki nick po prostu dobrze brzmi :) Lubi serię Gothic, co również z tłumu go nie wyróżnia ;) W avatarze ma zdaje się jakiegoś rycerza. Podpisu nie posiada z powodu strajku literek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować