Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 16:10, Kukowsky napisał:

Budyń... napewno lubi jeść budyń;) Kojarzę go głównie z zadymy Deluxe Ski Jump. Ale niewracajmy
już do tego. Założyciel tematu o Szymonie...

hehe, teraz dali deluxa do niezbędnika, ale nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet niesamowicie lubiący Diablo 2, nawet jego nick jest z tym związany. Poza tym z tego co zasłyszałem człowiek szczęśliwy w związku z ukochaną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:20, paweusz napisał:

Abi Dalzim kojarzy mi się z fascynacją Bliskiego Wschodu-kulturą arabską

paweusz- miły, dobry, wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:59, paweusz napisał:

szoszosz-nowator, ciągle coś tworzy, pełen pomysłów

Cicha woda, opanowany, nie mam o nim wyrobionego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:00, Kukowsky napisał:

> szoszosz-nowator, ciągle coś tworzy, pełen pomysłów
Cicha woda, opanowany, nie mam o nim wyrobionego zdania.

kukowsky- super gość, często na forum, nik jak rosjanin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój Poprzednik to postać tworząca sporo tematów.. Czasem odnoszę wrażenie że nie potrzebnych i zbyt wiele.. Dowodem może być jego status! Ale ostatnio trochę widać poprawę.. Jeszcze trochę i moze zostanie pełnoprawnym obywatelem:) Czego mu życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick kojarzy mi się z Rosją;) Od imienia Szasza. (Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie). Twórcza głowa, dzikie pomysły, czasami aż za dzikie!
Mój wcześniejszy nick to: Kukovic i to jest bardziej rosyjskie niż Kukowsky. Jak co to Kukowsky to czech, bo jest Poborsky. (lepsze to niż ta Rosja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:04, Stwór napisał:

mój Poprzednik to postać tworząca sporo tematów.. Czasem odnoszę wrażenie że nie potrzebnych
i zbyt wiele.. Dowodem może być jego status! Ale ostatnio trochę widać poprawę.. Jeszcze trochę
i moze zostanie pełnoprawnym obywatelem:) Czego mu życzę;)


mój poprzednik jest stworem z prawdziwego zdarzenia:) Widać że wszedł w zacne szeregi brygadzistów, a wiec napewno zasłużył sie na forum:) P.S Fajny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:06, Widek napisał:

> mój Poprzednik to postać tworząca sporo tematów.. Czasem odnoszę wrażenie że nie potrzebnych

> i zbyt wiele.. Dowodem może być jego status! Ale ostatnio trochę widać poprawę.. Jeszcze
trochę
> i moze zostanie pełnoprawnym obywatelem:) Czego mu życzę;)

mój poprzednik jest stworem z prawdziwego zdarzenia:) Widać że wszedł w zacne szeregi brygadzistów,
a wiec napewno zasłużył sie na forum:) P.S Fajny nick :D

widek- często na forum, mądre posty, tematy, ogólenie fajny gość. Jego nik kojarzy mi się z ... nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się z Szoszonami jednym z plemion indiańskich,a sądząc po statusie wydaje mi sie że dość niepotrzebnie walczy z rasą Białych "moderatorów", ale cóż w końcu ewolucja opiera sie na tworzeniu masy struktur i przeżywaniu niewielu, wiec tworzenie przez niego wielu tematów, tworzy przynajmniej kilka wartościowych :-]
Eksperymentator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:13, Hubi Koshi napisał:

Kojarzy mi się z Szoszonami jednym z plemion indiańskich,a sądząc po statusie wydaje mi sie
że dość niepotrzebnie walczy z rasą Białych "moderatorów", ale cóż w końcu ewolucja opiera
sie na tworzeniu masy struktur i przeżywaniu niewielu, wiec tworzenie przez niego wielu tematów,
tworzy przynajmniej kilka wartościowych :-]
Eksperymentator

hubi koshi- kojarzy mi się z japonią, wiele trafnych postów, mądrych, wiele wspaniałych przemyśleń! bravo oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to moge stwierdzić że koleś glebe zaliczył (wywrotke) Ale tak to już jest jak się idiotyczne tematy zakłada. Ale jest wielkim szczęśliwcem bo wygrał 4200 zł. Ja też tak kce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:15, Grizzly. napisał:

ogólnie to moge stwierdzić że koleś glebe zaliczył (wywrotke) Ale tak to już jest jak się idiotyczne
tematy zakłada. Ale jest wielkim szczęśliwcem bo wygrał 4200 zł. Ja też tak kce...

trzeba mieć szczęście, oj trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój poprzednik jest wywrotowcem czyli sporo negatywnego przeszedł na tym forum.Ma dziwny nick ale ciekawy zarazem :P widziałem jego dziwne tematy, niektore zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować