Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Jego Nick wskazuje, że ma niezły ugryzienie :P, nie za dużo wiem o moim poprzedniku wiem tylko tyle jest już jakiś czas bo ma status Brygadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po nicku mojego poprzednika to cierpli on na chroniczne bóle kręgosłupa powodujące znaczne skrzywienia całego organizmu. Ale nick może też być oznaką nadmiernego spożywania trunków wyskokowych co powoduje też skutki w postaci krzywości organizmu w pewnych momentach życia. Jest tez trzecia możliwość. Mój poprzednik może być oczywiście wielbicielem wszelakich imprez rozrywkowych na których można "wyginać śmiało ciało". Jego status wskazuje na dość częste przebywanie na forum. Widziany przeze mnie w paru tematach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

humanGhost nie wie czy jest duchem czy człowiekiem. Cierpi na chroniczne rozdwoejnie jaźni, co można wywnioskować po jego niku. Jest inteligentny, choć czasami wpada w szał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Szoszosz jego nick mi wiele nie mówi. Kojarzę go z tematem Rasiakowym, Allo Allo i pomysłem w gadżetach a''la Rydzyk. Widzieć, że na forum lubi poszaleć po jego statusie. Jego akcje są bardzo ryzykowne i jak widać to coś nie wyszło. Ostatnio zauważyłem u Niego takie stopniowe nawracanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik był już przodownikiem, dostał kiedyś degrada (chyba -2), ale wrócił do poprzedniego statusu. Jego nick jest chyba związany z jego nazwiskiem, choć nie jestem pewien. Tyle o nim wiem, choć nie wiem czy to prawda co napisałem (może sam potwierdzi?). Tak ogólnie jest wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak degrad był -3, nick nie jest związany nazwiskiem, ale z przezwiskiem. Ponieważ pdeudo Kuki było zajęte, więc wykorzystałem swoje pseudo artystyczne, a raczej jego połowę. Pełne brzmi Goldi Kukowsky, więc zapozyczyłem tą drugą część. Chciałeś żebym potwierdził to potwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 10:39, Kukowsky napisał:

To tak degrad był -3, nick nie jest związany nazwiskiem, ale z przezwiskiem. Ponieważ pdeudo
Kuki było zajęte, więc wykorzystałem swoje pseudo artystyczne, a raczej jego połowę. Pełne
brzmi Goldi Kukowsky, więc zapozyczyłem tą drugą część. Chciałeś żebym potwierdził to potwierdziłem.

tak, tak to ja, dobrze mnie zapamiętałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidona znam przede wszystkim z wątku o istnieniu Boga. Zapamiętałem to, że nie idzie na kompromis i ma poglądy nieco odmienne od moich. To znaczy właściwie te same, tylko różniące się pewnymi drobnymi, acz równocześnie znacznymi szczegółami... Ogólnie cenię go za umiejętność bronienia swoich poglądów i pisanie w miarę poprawnie gramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 11:05, Furrbacca napisał:

Harmegidona znam przede wszystkim z wątku o istnieniu Boga. Zapamiętałem to, że nie idzie na
kompromis i ma poglądy nieco odmienne od moich. To znaczy właściwie te same, tylko różniące
się pewnymi drobnymi, acz równocześnie znacznymi szczegółami... Ogólnie cenię go za umiejętność
bronienia swoich poglądów i pisanie w miarę poprawnie gramatycznie.

furrbacca
fur- lubi fury
bacca- chyba jest góralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 11:08, szoszosz napisał:

furrbacca
fur- lubi fury
bacca- chyba jest góralem


Nie, nie i jeszcze raz nie.... ;)

Szoszosz - założył tematy o rasiaku, lotto (i innych tego typu organizacjach), lubi pokazywać co mu się podoba. Nie wiem jak mam się dostosować do "drugiego" tematu rasiakowego...

***
1. Prosiłbym, by nie wyjaśniać nicków, gdyż jest już taki temat.
2. Upraszam o niewypisywanie opisów statusów - ponieważ jest to moim zdaniem bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacce znam tylko z forumowej mafii, ze starego forum go nie pamiętam, chyba go nie było. :P
Nie za dużo o nim wiem, ale w FM się z nim świetnie grało.

P.S.
Przydałby się spisać zasady i przykleić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 11:27, paweusz napisał:

furr-wściekły(jak fonetycznie)
bacca-jak bakalie
sensu to nie ma ale...

paw- jest dumny jak paw
paweusz jest inteligentny, mądry, odpowiedział mi na wiele nurtujących pytań z serialu lost: zagubieni, bardzo ciepło będę go pamiętał i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szoszosz, stara się zaistnieć na forum, podejmuje dyskusje które wg niego będą prowadzone przez dłuższy okres czasu (często kontrowersyjne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik widać nie jest najgrzeczniejszy na forum o czym świadczy Wywrotowiec, ale widać ze założył kilka ciekawych tematów. Mam o nom pozytywną opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 12:41, graczomaniak napisał:

Mój poprzednik widać nie jest najgrzeczniejszy na forum o czym świadczy Wywrotowiec, ale widać
ze założył kilka ciekawych tematów. Mam o nom pozytywną opinie. :)

Ale... odświeżaj temat zanim napiszesz "mój poprzednik" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować