Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 17:34, matizek12 napisał:

mój poprzednik jest wywrotowcem czyli sporo negatywnego przeszedł na tym forum.Ma dziwny nick
ale ciekawy zarazem :P widziałem jego dziwne tematy, niektore zabawne :)

O moim poprzedniku nic chyba niewiem ;) na starym forum nie przypominam sobie, zebym go widział natomiast liczba przy jego niku może wskazywać na ilość lat, bądz poprostu jakaś szczęśliwa liczba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:41, Seqiu napisał:

Sorry, ale zapomniałem dodać, iż jego nik może także wskazywać na interesowanie się motoryzacją?
;)


seqiu seqiu brzmi jak thank you... hmm co by tutaj dalej ten tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedźe prawie non stop na forum i w wielu wątkach ale Jego widźe poraz pierwszy :D po nicku widać że fan Rtcw lub ET :P no w ostateczności lubi wilki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie juz widzialem ale dziwne bo ja w wielu watkach jestem :D A libie wilki :D wrecz uwielbiam :]

WoWmen jak nick wskazuje fanatyk wow-a :] kiedys tez bylem fanatykiem ale juz sie przejadlo mi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:04, Ferilas de Rienne napisał:

> Dobra WolfCluba juz opisywano więc sobie pozwolę - WoWmen, Rzeczywiście fanatyk WoWa,
nieumarły mag z dobrymi talentsami :P.. Z tego co mówi- wyglada na to, że jest dobry w te klocki.
Rozsądny, aczkolwiek nie zawsze jeśli chodzi o ludzi, którzy nawet konstruktywnie WoWa krytykują
;). (Akurat nie o mnei idzie :>) Wstrzeliłem sie w klucz?? :)


Pierwszy raz Cię widze ale musisz już dłogo być skoro nosisz miano przodownika. Fajna ksywka, jakaś francuska, holenderska ?

Do Moderatora: Czy mógłbyś przypiąć pierwszego posta tematu żeby była na każdej nowej stronie ? Bo nie wszyscy mogą znać zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A libie wilki :D wrecz uwielbiam

Dnia 30.01.2006 o 18:55, WolfClub napisał:

:]

Dobra, jeśli pozwolisz też spróbuje.. Zwierze stadne ;).. niezbyt emocjonalny, wyrachowany.. Przyprószony taką wilczą siwizną ;).. Szybko ulegasz znudzeniu i szukasz nowych wyzwań :>. nie potrafisz usiedzieć w miejscu, szukasz sobie dodatkowych zajęć i sportów, potrzebujesz przestrzeni.

Wiem, wiem. Trochę się rozpędziłem i prawdopodobnie nie trafnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:08, Grizzly. napisał:

>

Pierwszy raz Cię widze ale musisz już dłogo być skoro nosisz miano przodownika. Fajna ksywka,
jakaś francuska, holenderska ?

To jest moja ksywka nie codzienna ;) z czasów fascynacji RPGami papierowymi i długich godzin spędzanych z kumplami na sesjach. Grałem elfim magiem.. i jakoś mia tak wyewoluowało.. można do uznać za nielichy mix językowy.


Grizzly?? Misiowaty :P.. rozważny, uprzejmy i spokojny, inteligentny.. rubaszny?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj poprzednik jest hmmm....lubi milosc francuska i francuskie pocalunki sadzac po holenderskiej ksywce jest w depresji a ze od dzis jestem na forum to zadnych jego wpisuwow nie znam ale sadze iz ow depresant nie spami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emocjonalny wyrachowany trafiony siwizna i futro by sie przydalo :D ulegam oj ulegam znudzeniu :]
i cala reszta mniej wiecej trafiona :D

A teraz cosik o tobie :D co do francuskiego nicka pojecia nie mam :D
Co moge powiedziec lubisz sie rozpedzac :D masz przenikliwy analityczny umysl, potrafisz sie przyznac do swoich bledow...
No i pewnie nic nie trafilem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała propozycja do prowadzącego temat (hmmm bo jeszcze ktoś to kontroluje, prawda? :D ). Potrzebne są jakieś zasady, bo aktualnie zabawa sprowadza się do napisania "nic nie wiem o XXX, ale dam głowę, że... ". Na forum, z którego pożyczyłeś zasady, też to tak wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik, jak się domyslam, ma na imię Mateusz. Wiem o nim, że lubi kontrolowane sytuacje i ład i porządek panujący na forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:21, Matteos napisał:

Mała propozycja do prowadzącego temat (hmmm bo jeszcze ktoś to kontroluje, prawda? :D ). Potrzebne
są jakieś zasady, bo aktualnie zabawa sprowadza się do napisania "nic nie wiem o XXX, ale dam
głowę, że... ". Na forum, z którego pożyczyłeś zasady, też to tak wyglądało?


Już wcześniej o tym pisałem, ale jak narazie nic to nie daje, trzeba spisać zadsady i przypiać na górze.

----
Mój poprzednik ma pseudo, które kojarzy mi się z Bartezem i widzę, że jest fanem tuningu i samochodów ponieważ jego podpis to strona spped zone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik ma taki sam status co ja, więc mamy podobne doświadczenie na forum. Wciąga go gra "ostatnia literka" - sam tak napisał. Biorąc pod uwagę tematy przypięte lubi Diablo2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gostka widze po raz pierwszy na forum, ale widac że już duż o się udzielał (status). z nicku wynika ze ma 15 lat i jest fanatykiem krakersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik może lubi Tajemnice Smalville? :D No i jest fanem Lexa z tego serialu? Ma nawet fajnego kompa (mógłby trochę dysku pożyczyć bo mam marne 20 GB :() Na forum go widzę po raz 1 albo 2? No jednak jużtrochę jest bo przoduje nad innymi :)
Pewnie sympatyczny koleś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

O moim poprzedniku mogę powiedzieć, że wydaje się związany (bynajmniej pod względem zainteresowań) z Japonią, a raczej z wojownikami japońskimi :)

Status też ma wysoki, widać że zasłużony.

Na forum jego wypowiedzi widuję dosyć często, zazwyczaj są przemyślane i na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować