Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Robek 009 - Brygadzista, nick kojarzy mi się z niczym (może z dwoma rzecami, ale nie ponad to). Widziałem Go już parę razy, ale mało jak na Brygadzistę. Nie znam Go za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:50, Robek 009 napisał:

upiordliwy --------> Nick wziął z gry Ghost Master, lub nick wziął stąd że jest albo upiorny
albo upierdliwy (sorry). Widziałem ze 2 jego poty. Nic wiecej o nim nie wiem



Robek 009
Agent jej królewskiej mosci ale nie 007 tylko 009:D
Załozył bardzo fajny temat słowna zabawa.
Zagrywa się w strzelanki sądzac po podpisie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:36, paweln napisał:

fajny forumowicz, ale chciałbym żeby mi powiedział co to jest to"gorna wicznyhc Przodowników"
często jest na tym temacie
po podpisie wnioskuje że sie w tej chwili bije sie o jakąś panne morrowind (chociaż może to
nie panna:))


Wybacz mi :) Miało być grona wiecznych Przodowników, ale patrze domyślić się było ciężko, ale to nic... błędy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi - lubi zgadywać lub jest po prostu jasnowidzem, ostatnio zastanawiałem się czemu nie jest jeszcze brygadzistą.lubi "poszaleć":) na forum, i przestrzega regulaminu tak jak nikt.jedynie cdproject i moderatorzy go prześcigają w przestrzeganiu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znasz rosyjski!!:)a ja nie:()

Barklu- nie znam "gieroja:)" ale pewnie dlatego że jest robotnik to niedługo( nie widziałem go też jako xywka 1)nie widziałem go w żadnym temacie oprócz teraz w tym, więc pewnie interesujągo rzeczy które ja nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

upiordliwy-jeszce wczoraj był robotnik co trochę dziwne bo był kiedyś brygadzistą.chyba często podpada modom, ale dla mnie jest spoko.udziela się w tych tematach co ja wię mogę powiedzieć że dużo tu siedzi na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:19, ShadowG napisał:

gieroj jest członkiem(bądź kibicem) Cracovi Kraków, mieszka w Krakowie.

nie kibicem i nie członkiem po prostu ją lubię, a mój podpis świadczy o tym że lubię właśnie.może jestem kibicem, ale mam dopiero 12 i 3/4 lat więc nie piorę się przy każdym meczu, a wogóle to rzadko chodzę na mecze.a za cracovią też "muszę" być bo na moim siedlu wszyscy są za craxą i tak wyszło ze ją polubiłem.a poza tym ie lubię wisły.a mieszkam w krakowie to fakt.

ShadowG - brygadzista co nie jest niespodzianką, lubi pisać czemu też się nie dziwię.jego nick świadczy o tym że nie wiem co świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj- ta oldschoolowa xywka (szczyt mody przechodzila pod koniec lat 30 ubieglego stulecia) zostala mu nadana zapewne przez dziadka z Kanady, ktory zwykl zwac go tak podczas wypatrywania łosi w lesie. Nosi CSMP (Czarne Szaty Mrocznego Pana) i amatorsko, lecz ekstremalnie uczy sie jezyka rosyjskiego. Lubi otręby i ich sposob przyklejania sie do zebow. Gdy byl mlodszy poznal wice prezydenta Zimbabwe i ten obiecal mu nastepstwo tronu, jednak po obliczeniach okazalo sie, ze krol zimbabwe zarabia ok 15 groszy na miesiac, a jego podwladni sa nieliczni- cala populacja tego kraju wynosi ok 30 mieszkancow, przy czym mieszkaja oni w lepiankach po dwoch, oddaleni od reszty na ok. 450 km. Nie lubi wody z kranu-kojarzy mu sie z niedogolonymi pachami 40 letniej kucharki wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:16, Astmatyk napisał:

Gieroj- ta oldschoolowa xywka (szczyt mody przechodzila pod koniec lat 30 ubieglego stulecia)
zostala mu nadana zapewne przez dziadka z Kanady, ktory zwykl zwac go tak podczas wypatrywania
łosi w lesie. Nosi CSMP (Czarne Szaty Mrocznego Pana) i amatorsko, lecz ekstremalnie uczy sie
jezyka rosyjskiego. Lubi otręby i ich sposob przyklejania sie do zebow. Gdy byl mlodszy poznal
wice prezydenta Zimbabwe i ten obiecal mu nastepstwo tronu, jednak po obliczeniach okazalo
sie, ze krol zimbabwe zarabia ok 15 groszy na miesiac, a jego podwladni sa nieliczni- cala
populacja tego kraju wynosi ok 30 mieszkancow, przy czym mieszkaja oni w lepiankach po dwoch,
oddaleni od reszty na ok. 450 km. Nie lubi wody z kranu-kojarzy mu sie z niedogolonymi pachami
40 letniej kucharki wojskowej.



zgadujesz jakbyś był wróżką i wróżył!!:)

Astmatyk - ma teraz atak astmy dlatego tak napisał, nie znam ale widać że często tu siedzi bo przodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astmatyk...

W szkole był uważany za mądre dziecko... nawet prymusa. Wygrał wiele olimpiad naukowych z nauk ścisłych. Jego głównymi specjalizacjami są matematyka i astronomia, a co za tym idzie również i fizyka. W tych trzech przedmiotach jest istnym przodownikiem. Oczywiście nauki ścisłe nie idą w parzę z humanistyką. Na tym tle wypada już gorzej. Zna mało rodzaji wykrzykników, dlatego w podpisie użył jako wykrzyknik zdrobnienia pewnego wulgaryzmu na "k".

Przyznam się, że kiedyś widziałem go częściej na forum, a jakoś ostatnio przycichł albo wypowiada się w innych tematach niż ja. Z tego co pamiętam nie wdałem się z Nim w żadną dyskusję. Nie mam o nim jeszcze wyrobionego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:21, Kukowsky napisał:

Astmatyk...

W szkole był uważany za mądre dziecko... nawet prymusa. Wygrał wiele olimpiad naukowych z nauk
ścisłych. Jego głównymi specjalizacjami są matematyka i astronomia, a co za tym idzie również
i fizyka. W tych trzech przedmiotach jest istnym przodownikiem. Oczywiście nauki ścisłe nie
idą w parzę z humanistyką. Na tym tle wypada już gorzej. Zna mało rodzaji wykrzykników, dlatego
w podpisie użył jako wykrzyknik zdrobnienia pewnego wulgaryzmu na "k".

Przyznam się, że kiedyś widziałem go częściej na forum, a jakoś ostatnio przycichł albo wypowiada
się w innych tematach niż ja. Z tego co pamiętam nie wdałem się z Nim w żadną dyskusję. Nie
mam o nim jeszcze wyrobionego zdania.

byłem pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj...
Pochodzi ze Śląska... (strzelam) Ma cztery ciotki Gertrudy jak na każdego porządnego ślązoka przystało. Jego ulubioną potrawą jest kaszanka vel. krupniok zwana przez fachowców "Łebską czarnulą ze świniaka". Ktoś z jego IP zrobił na forum niemały bałagan możliwe, że jakiś konkurencyjny hanys. Jego ulubiony serial to "Święta Wojna". W dyskusje się w Nim nie wdałem, bo jest dopiero obywatelem i nie mieliśmy jeszcze okazji. Nie mam jeszcze o Nim jeszcze zdania.

P.S. Jak mnie opisywać to porządnie! A nie: Kukowsky- Delegat, często go widzę, spoko gość... itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:28, Kukowsky napisał:

gieroj...
Pochodzi ze Śląska... (strzelam) Ma cztery ciotki Gertrudy jak na każdego porządnego ślązoka
przystało. Jego ulubioną potrawą jest kaszanka vel. krupniok zwana przez fachowców "Łebską
czarnulą ze świniaka". Ktoś z jego IP zrobił na forum niemały bałagan możliwe, że jakiś konkurencyjny
hanys. Jego ulubiony serial to "Święta Wojna". W dyskusje się w Nim nie wdałem, bo jest dopiero
obywatelem i nie mieliśmy jeszcze okazji. Nie mam jeszcze o Nim jeszcze zdania.

P.S. Jak mnie opisywać to porządnie! A nie: Kukowsky- Delegat, często go widzę, spoko gość...
itd. :)



Kukowsky...
Swego czasu załozył firme produkujacą zabawki z serii---AQQ:)
Wiodło jej sie dobrzę az do momentu gdy zauważył forum gram.pl
Siedzi na nim bardzo duzo i dlatego jest Delegatem
Wszyscy go cenili w firmie ale jej koniec kiedys musiał nadejsc.......
(pasuje nietypowe opisanie?:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 14:17, paweusz napisał:

dyniamit -> przodownik, a mimo to go nie znam. Jego ksywka kojarzy mi się z dynią,
dynamitem i mitami. Co naprawdę znaczy jednak nie wiem. Brak opisu, to źle, bardzo źle ;)


Dyniamit pochodzi właśnie od Dyni i Dynamitu :) "Dyniamit" był pseudonimem artystycznym wykorzystywanym podczas wieczorków "poetyckich" w piwnicy mojego kumpla :D Stare dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyniamit -- pierwszy raz widze tego forumowicza lecz widze, że jest aktywny o czym świadczy status Przodownika :).Jedo nick kojaży mi się z dynią (to pewnie jego ulubiony owoc :) ), oraz z dynamitem , pewnie ma wybuchowy Charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować