Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

FireSniper ---> pierwszy raz widze tego użytkownika, lecz widze,że jest aktywny na forum o czym świadczy status Przodownika.Jego nick może oznaczać, że jest "Ognistym Snajperem" :).Pewnie jest powiązany z jakąś organizacją wojskową :). Lubi wypowiadać się w tematach o grze Heroes of Might and Magic V oraz Gothic II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik --> Znów mi wpadł pod ścianę. ;) Cud! Udostępnił swój numer GG. ;) Jak widać po podpisie jest nieco rozbieżny w poglądach, ale zawsze "ready 4 action". ;) Nigdy pwned, bo wojskowi to tylko zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz- znany i lubiany kilka razy spotkałem jego posty:) jest delegatem ,no i wiem ze z jego opisu ma na imię Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:31, LoVi napisał:

lurynowicz- znany i lubiany kilka razy spotkałem jego posty:) jest delegatem ,no i
wiem ze z jego opisu ma na imię Łukasz


LoVi-przodownik, a jednak widzę Go pierwszy raz. Jego nick kojarzy mi się z angielskim "love". Ogólnie spoko forumowicz (jak ja lubie to stwierdzenie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus----> fan szalonej żaby z czym się nie kryje (a powinien ;)). Aktywny, ma przodownika często go widzę, poluje na Lee (hehe ja mam Lee) w temacie Gothic 2 gra forumowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AbeFrug - raz Go opisywałem. Przdownik. Grał w Warhammera 40000, co widać w podpise. Lubiłem te teksty orków :D. Może jest szalony, a może tylko takiego udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo go lubie.
napisałem go w "rankingu..."
fajne posty i bardzo bujna wyobraźnia...
pewnie dlatego żę mieszkał 10 dni na bezludnej wyspie...
i w dodatku ma 38 dzieci...


P.S.38 dzieci=>jest wychowawcą w szkole :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - fany forumowiecz, życze mu szybkiego awansu na brygadzistę, ma 14 lat, ostatnio rzadko go widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma nie wiem i le lat
nie wiem skąd mu sie wzieło że mam 14 lat...
pewnie ta wyobraźnia...
nie wiem dlaczego żadko mnie widuje, pewnie sam żadko siedzi :P
bardzo go lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojowwnik - pierwszy raz go widzę, rzadko jest na forum, może jest odważny i bohaterski, lub bardzo dobrze się bije, albo walczy na miecze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - lubię go :) Co prawda widziałem go tylko tutaj, ale go lubie :) Zagorzały fan Morrowinda :)
Chce pozostac w pamieci ^Wasizi będzie wieczny^ :) Jakieś powiązania z Yakuzą ? Ekhhmmm... to lepiej juz nic nie pisze :D, bo jutro moze mnie tu nie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi ---> Miły gość, często pisze na "Piękne Panie :-D" (mi tu), lubi Morrowind''a, będzie wieczny (w jakim sensie?), lubi Yakuze i Tremulous
BTW
Co to te Tremulous?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Przodownik. Coraz częściej Go tu widze. Mam go an oku :D, a raczej moja Yakuza. Czeka na Brygadzistę.

P.S. Tremulous - gra zrobiona na silniku Quake III, Onine :D.
Nigdy nie napisałem posta na temacie "Piękne Panie :-D". NO może raz, jeżeli się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - tylko Brygadzista? Wydaje mi się jakoś, że częściej go widuję... Ma zamiłowania do trudnych nazw (te wszystkie Wasicośtam, Yakuzy, Trombulusy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lampak - Brygadzista, Należy do Tajnego Stowarzyszenia. W związku z czym to on pilnował porządku w Eurpie. Zrobił elektrykę, w tym lampką, która uczęszcza przy każdym użytkowniku. Lampak Brygadzista! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - przed chwila go opisałem wiec przesun strone do góry a zobaczysz :D

Ps popatrzcie czasami czy ktoś nie opisywał kogow wczesniej :/ Jak już opisujecie to opiscie tego który był pierwszy ewentualnie obydwu bo rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować