Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Alexei Kaumanavardze --> Francuz sabotujący miejscowe apteki i niszczący wszelkie leki na zaparcia (zwłaszcza czopki). Chce dzięki temu powstrzymać Talibów przed wielkim rozpoczęciem sezonu kaznodziejskiego i opanowaniem serwerów pentagonu przez I Międzynarodowy Chat Wszystkich Chińczyków. Wiadomo, że kiedy ponad mld kołkogłowych prażoną kapustę popije sake, to nic tak nie pomoże jak obwoźne składziki Talibów handlujących tałtajstwem wszelkim, a także lekami przeciw-tyłko-zaporowymi. Jako specjalista w tej dziedzinie potrafi powietrze półobrotem w materię przerobić wszelką, co pomogło mu obronić się w Wietnamie Napaścią Tygrysów Bengalskich . Teraz wystarczy tylko, że z siłą * pod kątem * uderzy w * szerokości gegr. i *niskości gegr. by wszelką materię niematerią uczynik wszelką . Jeśli nie uda mu się, to będzie miał zawsze drugą szansę - wystarczy mu przecież tylko * litrów acetonu i *mg pocisków do MG-34, by Antymaterię ytnameterią uczynić i zwojować świat piernikami o smaku "sera polanego sokiej z owoców durjanu". Nie skończy się na tym jego kariera, gdyż zawsze musi jeszcze dopisać parę postów na gram.pl, a następnie polecieć na wielki Shopping, by kupić trochę śmoczy dla Gramolicyjskiego Antagonisty Wołającego Inteligencję Antwerpijskiej Ludności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - kojarzy mi sie z jakimś lekiem nie pamiętam jakim. Przodownik , ten status towarzyszy mu od dawna , czeka na Brygadziste. Lubi Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik ---> emerytowany wojskowy, walczył podczas Overlordu i w wietnamie, lubi jeszcze czasem z Kałachem w ręku pobujać się na bujanym fotelu i powspominać dawne fragi i respawny. Ma czas do kończącego misję logoutu, dlatego ma nadzieję wybrać na tą ostatnią wymarzoną misję, ale o niej innym razem. Musi jeszcze wyprowadzić swojego wiernego dromadera Abdula i ruszyć na przechadzkę po Gobi, jako weteran wszech-czasów. Ale o tym innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liquid - Przodownik(chyba ja powinienem być przodownikiem a on Brygadzitsą...) Pisze długie i bardzo długie oraz mądre posty. Jest fanem kilku gier np. Morrowinda i heros''ów. Posiada tajną śmoc RPG. Jest fanem RPG(jak ja:)) i RTS. Z niecierpliwością czeka na avatary na naszym ulubionym forum gram.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:14, Crazy frogus napisał:

Liquid

Kurcze, według tradycji wysyłam ci cyfrowego killa, za ten błąd. Kill,kill.
Crazy frogus -> lubi RPG, szaloną żabcię i przekręcac (jak niektórzy) mojego nicka. Wychowany przez Zmutowane & Zrobotyzowane Ufo Żaby Zombie postanawia pomścić swoją rodzinę. Walczy z wszelkim Francuskim Żabojadstwem i popija koktajlem Mołotowa. Jego ulubiona potwora to Żabołak .
Kolekcjonuje muchy na patyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liquid - Jak nikt na forum zna się na prototypowych rosyjskich technologiach silników jonowych do samochodów. Kiedys był u mnie w garażu i widział mojego RX-8. Na szczęście nie sprzedał schematów rządowi Komunistycznych Chin, w związku z czym nie ma jeszcze Qiu-Qiu Cherry (Kopia Maztiza) z napędem jonowym. Swego czasu pił kwas akumulatorowy, ale skończył po tym jak lekarz powiedział że nie ma żołądka. Jakiś czas temu polubił rzucanie kolegami i został mistrzem Polski w tej, jakże przestiżowej dyscyplinie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 ---> tajny współpracownik chińskiego spec wywiadu, wykrada inforemacje z siedziby Mazdy przezc o dali mu przydomek RX-8, syn tajnego rosyjskiego agenta o pseudonimie RX-7, aktualnie walczy o niepodległość dla samochodostanu -- miejsca dla byłych rosyjskich & chińskich agentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - przyżądza doskonałe drinki z użyciem Oleju Syntetycznego i paliwa od BP :P Podtlenek azotu tzryma w wiadrze :P Fajny forumowicz, fajnie pisze i generalnie OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadow SSJ Warrior - członek elitarnego klubu ludzi o energii KI powyżej 500 000. Jednym dmuuchnięciem potrafi zbadać czy samochód ma dobry wspólczynnik oporu powietrza :P Spoko człek, fajnie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:54, RX-8 napisał:

Shadow SSJ Warrior - członek elitarnego klubu ludzi o energii KI powyżej 500 000. Jednym dmuuchnięciem
potrafi zbadać czy samochód ma dobry wspólczynnik oporu powietrza :P Spoko człek, fajnie pisze
:P



er iks myślnik osiem - czlowiek legenda na forum przynajmniej jesli chodzi o znajdowanie bryk :P daje dobre furki do szukania Duzo pisze w roznych tematach lubi opisywac ludzi i super odjazdowe bryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasq - suuper forumowicz :). Można Go spotkać w zasadzie wszędzie, nawet w odjazdowych brykach. Zabawa z NIM jest naprawdę przednia ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 22:15, Tigrees napisał:

Kasq - suuper forumowicz :). Można Go spotkać w zasadzie wszędzie, nawet w odjazdowych brykach.
Zabawa z NIM jest naprawdę przednia ;))))



Tigrees - bardzo oszczedny w podpisie :P chyba sie wstydzi tam cokolwiek napisac :P lubi znjdowac bryki (wie co dobre) jest przodownikiem tak jak ja napewno zasluguje na awans (tez tak jak ja :P) Nie lubi odswiezania stron opisal mnie 5 minut po RX-8 :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - sie chłopak "trochu" zagalopował i dał 2 posty pod rząd :P Opisywałem już Lisa, któremu liski uciekły do lasu i nie wrócą już :P Oby wróciły. Fajnie pisze, nie miał żadnych wybryków, generalnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin Ma dwie świadomości, dwie tożsamości, ale wszytskim steruje ten sam człoweiek. W nocy Modest zamienia się w Vermina i przemierza miasto grzechu łapiąc złych złoczyńców i chroniąc panie ze śródmieścia. Przewodniczący lokalnego koła gospodyń wiejskich, wktórym robótki ręczne polegają na numerowaniu bomb atomowych w jego tajnym arsenale, w środku wulkanu niedaleko miasta (laser miał w standardzie). Oczywiście jego śmoce są niezastąpione. Widzo on wszystko na wylot, dzięki zamontowanemu gratisowemu rentgenowi w oczach ( 159,99 płacąc master card), oraz super szybkim butom ślepej szybkości speed x 3 ( 389,99 płacąc Master card). Do tego posiada komplet śmiercionośnych broni, od AK-47, bo żenujące maski Clowna ( 99999,99 płacąc Master Cars), a jego urok jest bezcenny. Są rzeczy których kupić nie mógł, za wszystkie inne zapłacił kartą Master Card, a teraz komornicy pukają do jego super ukrytej kryjówki w centrum góry z conajmiej niepokojącą częstotliwością. Teraz szuka pomocy w gramolicji, gdzie otrzymał azyl i nikt mu nic zrobić nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować