Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 12:28, Don Lizak napisał:

rolek85 lubi rolki i urodził się w 1985..

Don Lizak boss mafii lizakowej. Na co dzień brygadzista w Chupa-Chupsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - Lubię Go, wymienił mnie (z dwóch użytkowników) na Rankingu Ulubionego Użytkownika. Brak podpisu ( wymyśl jakiś, lub coś tam wpisz ;) ). Przodownik, jak ja. Lubi rock, nie lubi techna i hip-hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi - jasnowidz, to jest trochę wkurzające że wszystko wie ale ogólnie lubię gostka.jego podpis...cóż wolny kraj!:Pa nick...nie wiem co oznacza!może to wybraniec obcych?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:23, xywka 1 napisał:

wasizi - jasnowidz, to jest trochę wkurzające że wszystko wie ale ogólnie lubię gostka.jego
podpis...cóż wolny kraj!:Pa nick...nie wiem co oznacza!może to wybraniec obcych?:D



xywka1
Przodownik wiec niedawno awansował(nie jestem pewien:D),w podpisie czyms sie rabie(moze siekierom:D:D??)
spoko gosc nie mam zastrzeżen:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga Mily - Miłosz (jak pamietam), na forum jest wyluzowany, Przodownik, lubi xywke1, i FORUM GRAM.PL, oczywiście jak każdy. Od forum całkiem niedawno (no torche długo), ale dużo pisze. Spędza pare godzin na forum - dziennie (of corse(ach, ten mój angielski)). Całkiem fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podpułkownik-ja gościa nie znam ale chyba był na wojnie.nie znam się!aktywny i zabawny forumowicz...ale do czego he is ready?brygadzista i fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal 1 - Robotnik, zaczął pracować na forum, a nie przyglądać się tematom. Uwżam, że niedługo będzie Przodownik, bo już dziś widziałem go parę razy, tylko musisz siedzieć na forum. I nie zawiedź mnie ;). Wymagac można dużo i wiecęj. Nawet jak nikt od Ciebie nic nie wymaga, wymagaj od siebie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:02, amster22 napisał:

Wasizi- czyli przodownik ktoś to tutaj jestem stałym bywalcem. Wydaje mi sie że kiedyś miał
o wiele lepszy, a moze mi sie tylko wydaje.

o wiele lepszy status...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amster22?no nawet taki fajny.nie, zastrzeżeń nie mam!przodownik...podpis pokazuje że najważniejsza rodzina!to ważne!:D
no to tyle spoko mangusta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xywka 1 - ulubionu USER - Phelela, i z nią ma opis. Całkiem fajny ;p, już ok. 7 razy Go opisywałem ;p. Lubi krzyczeć, jak w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:32, Wasizi napisał:

xywka 1 - ulubionu USER - Phelela, i z nią ma opis. Całkiem fajny ;p, już ok. 7 razy Go opisywałem
;p. Lubi krzyczeć, jak w podpisie.



krzyczeć? nie mam pytań!
a phelela to ON a nie ONA!wasizi nie wie jednak wszystkiego!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przepracowany forumowicz bo woła kolege na pomoc, nie jestem pewien co, albo kogo rąbie, ale napewno mocno. Rąbie pewnie paluchami po klawiaturze wpisując błyskawicznie kolejne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:40, Hubi Koshi napisał:

Zdecydowanie przepracowany forumowicz bo woła kolege na pomoc, nie jestem pewien co, albo kogo
rąbie, ale napewno mocno. Rąbie pewnie paluchami po klawiaturze wpisując błyskawicznie kolejne
posty.



Hubi Koshi
Pochodzi z Japonskiej rodziny,Hubi bo tak miał na imie jego Dziadek a koshi bo...A tak sobie to wstawił:D...
Trenuje z chuckiem po forum i juz potrafi walnąc klawiaturą z ćwiercobrotu ale niedługo bedzie ten półobrót:D
Delegat wiec Chuck juz powiniem sie go bać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować