Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Yamamoto
Delegat jest ode mnie bardziej doświadczony. Ma fajnego avka. Aha ta jego mordka.
Ps. Jeszcze nie piszę, ale kto wie......co przyniesie przyszłość. Dopiero zaczynam lic kierunek mat-inf wiec bardzo prawdobodobne, ze kiedys.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto -> to japoński ninja o nioebieskich oczach i czerwonym zabójczym uśmiechu. Jego opis mowi jak robi fikołki i zakrady sie do swoijej kolejnej ofiary. [ Tak w ogóle to super avatar XD ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 21:13, Moras1990 napisał:

Yamamoto -> to japoński ninja o nioebieskich oczach i czerwonym zabójczym uśmiechu. Jego
opis mowi jak robi fikołki i zakrady sie do swoijej kolejnej ofiary. [ Tak w ogóle to super
avatar XD ]

Moras1990 urodził się w 1990 roku, lubi koszykówkę, jest mistrzem kamuflażu. Według niego forumowa gra Gothic 2 rządzi. Jego nick wziął się od nazwy długiego miecza jednoręcznego. Najpewniej lubi Tenchu i MGS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG już trochę siedzi na tym forum, o czym świadczy ranga Delegat...

Lubi ciemniejsze avatary, o czym świadczy jego aktualny avatar...

Szczery do bólu, choć nie zawsze...

Oto ShadowG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmichal - Ma na imię Michał, więc jest moim imiennikiem ;). Na forum jest dość długo co potwierdza jego status(przodownik). Bardzo często widzę jego posty w różnych tematach. Uważa, że ważne są tylko te dni, których się jeszcze nie zna i podaje swój nr GG, czyli jest otwarty na nowe kontakty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikim-- > To myszka miki która jest w delegacji na forum gram.pl. Został wywalony z bajek gdyż rozpowiadał wszystki że gry dostają orgazmuy gry gra w nie Goofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikim... Michał "Mikim" Mickiewicz. :P Do niedawna był moim kumplem z redakcji, jednak teraz jest już tylko kumplem, gdyż ja już do redakcji nie należe. Reklamuje w podpisie stronkę w której jest rzecz jasna redaktorem. Co wakacje wyjeżdza do Disneylandu gdzie przeżywa szczęśliwe chwile z Myszką Miki. Jest delegatem, który marzy o bardzo szybkim awansie na przewodniczącego. Zapamiętałem go z wypowiedzi w której napisał, że lubi wszystkich. Dosyć ryzykowne to stwierdzenie było i ja napewno bym tak nie powiedział. :) Ogólnie lubie go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi - pierwszy raz zobaczyłem tego gościa dziś, albo wczoraj. Nie powiem o nim nic, bo nie wiem.
Wiem jedno - jest na mojej liście osób z awatarem oka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto

Klaun (bez żadnej obrazy, kierowałem się avatarem) w publicznym cyrku, wraz z akrobatką Jadzią, chodzą po linie. Ulica i na forum zawsze się mijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto ----> Admirał japoński, jeden z największych dowódców marynarki japońskiej, znakomity strateg. W dodatku delegat. Posiada własny lotniskowiec nazwany jego imieniem. Więcej o nim nie wiem bo służę w lotnictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac ---> ma wyjątkowo paskudnego avatarka (;P). Widuję go często, pisze z sensem i na temat. Nie ma żadnego podpisu - pewnie jest tajemniczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 - podnieobecność moją(2 dni), awansował na brygadziste(gratki), w avatarze ma chyba jakiegoś maga, lae nie moge rozpoznac kto to, podaje swoje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmichal-przodownik, na forum od 191 dni, a mimo to widzę go od niedawna tutaj. Może dlatego, że nie pisze wiele- 264 posty to dość mało. Gra w ogame, pisze w forumowych grach. Dał 34 obrazki. Dla niego najważniejsza jest przyszłość. W avku ma jak pisał kolesia z pewnej strategii [settlers2??). Wyraża się "krootko" i zwięźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - czesto go widze na forum bo pisze posty w zabawach ( tak jak ja;)) ), raz dostal degrada, ostatnio mial swieto - 200 dni na forum;)))) dzisiaj juz jest 204 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować