Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 17:44, Misiekolxp001 napisał:

Pawel1990 ma chyba 16 lat jest przodownikiem i przekonany jest że jutro świat nas pokocha.
Widziałem już go pisze na temat i jest wzorowym forumowiczem.


Misiekolxp001 przodownik, nigdy go nie widzialem. Wedlug niego zycie jest za krotkie. Nie wiem dlaczego misiek ale moze jego dziewczyna tak go nazywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 - Szesnastoletni forumowicz, który jest miłośnikiem lilo & stitch ;-) Widziałem go już parę razy na forum, całekiem przyzwoity. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe dopowiedzenie ;-)
Mój nick powstał parę lat przed powstaniem gry World War 3 , więc proszę o nie pisanie takich rzeczy.
Sorry za ten offtop, ale pan Misiek jest którąś już osobą która tak pisze ;-) Reszta się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek(cośtam, dalej nie znam :P) - chyba dość młody użytkownik stażem, bo pierwszy raz go tu widzę. Ma oryginalny avatar rodem z Painta - zaawansowanego programu TEKSTOWEGO :). W podpisie ma małe info - "Życie jest krótkie" - Trudno się z tym nie zgodzić, czas cholernie szybko mija. Ale miejmy nadzieję, że tam po śmierci zacznie się PRAWDZIWE życie :). Heheh, chyba spoko gostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

brygadzistka widziana kilka razy w tym temacie (mam nazdieje ze w kwestii płci sie nie myle). jest fanką joe''go Blacka. Zaciekle stara sie złapać strusia pedziwiatra i dostaje juz od tego rozstrojenia fal mozgowych. fanka kreskowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Przodownik, ma na imię Adam, lecz znany jest również jako ''Kleszczyk'' ... może to jakis skrót od nazwiska. Avatar mówi, że lubi/lubił serial animowany "Dragon Ball". Podaje GG w podpisie czyli otwarty jest na nowe znajomości i chetnie pogawędzi. Widzę go to tu, to tam ogólnie jest wporządku i życzę mu awansu na brygadzistę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 - aktywny na forum .Jest Delegatem. Pisze ciekawe i sensowne posty:).Jego nick może oznaczać, że szerszeń to jego ulubiony owad a liczba 45 to liczba złapanych przez niego szerszeni lub ilość znajdująca się w jego hodowli :).Ogólnie spoko Delegat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:54, Magwisienka napisał:

Podpułkownik---> jest przewodniczącym czyli na forum już od długiego czasu. Jego zywka wskazuje
na zainteresowanie wojskiem.

Magwisienka ---> przodownik tak jak ja, interesuje się magią oraz czerwnonymi owocami z twardymi pestkami. Po avatarku można stwierdzić okrągłe, żółte ciało oraz duże oczy na 3/5 twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LordOfUndeads Ma w awaterku bardzo przyjemna czaszusię która tak słodziutko się uśmiech więc mozna wywnioskowac ze jest bardzo pogodnym i miłym forumowiczem :D Lubi również czarnoskórych ludzi na co wskazuje jego opis. Był kilka razy w Afryce i stąd to zamiłowani do tych ludzi. Z jednoej wycieczki przywiózł sobie do do mu żyrafę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121--->Częto widoczny w tym temacie, podał gg więc można go zasypywać różnymi pytaniami przez komunikator. Imię - Kuba, słucha w wolnych chwilach Pink Floyd. Zmienił avatara z The Dark Side of the Moon na The Wall. Jako następny avatar proponuję fotke The Division Bell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować