Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Moras1990 ---> Brygadzista umorusany na maxa ;] ma 1990 lat... ups, urodził się w 1990 :D Kocha koszykówkę, jest najemnikiem. Podaje swoje gg, czyli lubi gadać z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17 ---> Hmm, zgadujmy... Na imie ma Dawid i ma 17 lat ;D Brawa dla mojego geniuszu :) Na forum krócej ode mnie... Nie pisze wiele, pisze krótko ;) Nie ma podpisu... Może nie wie, jak go wstawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17

Tego forumowicza widze pierwszy raz, a w każym razie go ne pamiętam. Pewnie ma na imię Dawid i lubi samochody, hmm... brak podpisu. Najczęściej bywa w forumowych grach. Na forum od maja, dawno go tutaj nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Delis....

Często go widze prakrycznie tam gdzie ja przebywam nie zauważyłem żeby spamował jwst chyba grzeczny ;)

jest przewodnikiem lubi chyba gry w kturych sie biega z bronią "patelnią" może postal??

i napisał swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222

Posiada 222-palczastą rękawiczkę, którą zakłada tylko na specjalne okazję. Głównie jak obchodzi urodziny i jak ogląda Star Wars, których jest fanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protohoplita...

Zauważyłem, że zawsze robi linijkę odstępu ;) Chyba dlatego, żeby było więcej "znakopostów" w Statystykach.

Nie czepiam sie tego, bo to wygląda bardziej estetycznie ;D Wiem, że lubi Mangę i Anime, w tym Love Hina.

Nie spami, na forum pisze stosunkowo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gloody - choć jest brygadzistą to widze go pierwszy raz :P W opsie ma słowa których nie rozumiem xD Jest ciemnym charakterem z pięknym biłamy uśmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 ---> Gracz GW... Gra w forumowego Warcrafta ;] Ogólnie gra w większość forumowych gier :D Siedzi całymi dzień w Ascalonie, a później dziwi się, że już noc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990

Brygadzista, oczko wyżej odemnie. na forum sporo zasu, często widzę go w forumowych zabawach. Avek przypomina mi jeden z komiksów LOSUX''a jednak mogę się mylić. Podaje gg, koha koszykówkę i jest najemnikiem. Piesze krótko i bes spamu, ogólnie spoko koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wcinam, ale opisy powinny być dłuższe niż 1 linijka, robi tu się małe spamowisko a zabawa w pisanie dłuższych, bardziej przemyślanych opisów będzie lepsza niż pośpieszne, krótkie opisywanie poprzednika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować