Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

lis899 ---> Jego kryptonim na rynku nielegalnie sprzedawanej damskiej bielizny. Chyba gra w Faerun (tak jak ja) i chwała mu za to ;> Lubi wszystkie Gothic''i, co jest dość często spotykaną chorobą ;] Fajny gość, często pisze w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis

Od pewnego czasu czuć w Nim Moc, w nowym avku ma Mistrza Yode. Często zmienia wygląd, pewnie działa w podziemnym ruchu oporu jako szpieg. Często wypowiada się w tym temacie, prosi TYHE by o nie mordowanie ,,kotów" że tak powiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 ---> Fan Star Wars, boi sie przyznać pochodzenia swojego nicka... Strach prowadzi na Ciemną Stronę mocy ;D Zapamiętaj me słowa... :) Strach o utrate bliskich u ciebie wyczuwam, młody rycerzu Jedi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem człowieka sporo razy, ale w tych tematach, w jakich zazwyczaj się nie udzielam. ;) Dla niego szerokość 1024 pixeli to za mało, sugerując z podpisu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz Mój poprzednik najpewniej niedawno wstał i popełnił mały błędzik :P Od dawna na forum zna każdą nieujawnioną tajemnice tego forum np o zaginięciu jednego z Moderatorów zwanego kNOTkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xard18 ---> Nieumarły kapłan ;D Chyba gra w WoWa (avatar)... A co do avatara, to jest troll, tylko nie wiem kto :P może Hunter ;] Zazwyczaj nie spami, pisze krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:40, Delis napisał:

Xard18 ---> Nieumarły kapłan ;D Chyba gra w WoWa (avatar)... A co do avatara, to jest troll,
tylko nie wiem kto :P może Hunter ;] Zazwyczaj nie spami, pisze krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Assiasin Nowa postać na forum, ale jakże znająca udzi po samym avatarku. Mój poprzednik pochodzi z Azji mniejszej gdzie mieszkał ze swoimi kolegami w wynajmowanej kawalerce. Pracowali przy zbiorze kukurydzy i szpinaku, a za zarobione pieniądze kupowali sobie nowe ubrania Adidasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiekolxp001 - roszyfruje jego nick
Misiek - pewnie ma na imie Michal lub jest troche przy kości :P
Xp - używa ten systemu Windows
001- był pierwszm agentem jej Królewskiej Mości.
Przodownik - Jego status
Awatar - napis Misiek na zielonym tle
Podpis- Życie jest krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek. Wszystkie misie mają wesołe pysie:-) Twierdzi ze zycie jest krótkie jego identyfikator w tajnej policji to olx001. Zawsze pisze na temat. Często go widzę spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - żywy analizator. Były przesłuchujący w Gwardii Republikańskiej, osiadły na saharze. Słońce tak go spiekło, że woli nie ukazywać twarzy. Miał 77 zawałów. :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard


widze go pierwszy raz. jest przodownikiem ktory lubi gry wojenne a takze zapewne jest zawodowym żołnierzem. Jego podpis wiele o nim nie mów. Moze chodzi mu o to ze jest egoistą (bez urazy) albo poprostu narcyzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować