Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 14:41, ko?nik napisał:

Avalon67 -->przodownik, nie urodził się w 67 tylko w 94. Na imie ma Wojtek lubi gadać na
gg



ekhem, patrz poprzedni page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 14:43, MiG13 napisał:

ekhem, patrz poprzedni page

przepraszam ale te posty wysłalismy prawie równo ( w jednej minucie) ale sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 14:47, ko?nik napisał:

> ekhem, patrz poprzedni page
przepraszam ale te posty wysłalismy prawie równo ( w jednej minucie) ale sorry



dobra, luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ko?nik - to nic innego jak elektroniczny konik na biegunach. Raz się go spotyka ( pochyla się w przód) a raz siedzi w jakimś ciemnym zakamarku i nic się nie odzywa (pochyla się w tył). Jeszcze tylko nie wiem po co to ? w środku wyrazu. CZyżby ,,Kotnik"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mig13 - pierwszy raz go widze, nie ma podpisu, w avatarze nie weim co ma, moze ma 13 lat, albo jego ulubiona liczba, narazie nie mam o nim zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Drugi raz opisuję go w tym temacie, jest delegatem (podobnie jak ja) lubi DB, na avatarze ma Vegete SSJ2, najwyraźniej jest fanem Gothica, w podpobise ma swój kontkat co znaczy (chyba) że lubi poznawać nowych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybekziom - Przodownik , ma w awku jakiegoś uszatka (nie mylić z misiem) Chyba miał degrada za niepamiętam za co . Jest ostanio nieatkywny na forum gdy nie ma czasu i za to nas przeprasza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77

Brzgadzista, widziałem go kilka razy, pod kapterem chowa swoje przerażające oblicze. Czeka na Gothica, jak wileu z nas. Nazywa się Szymon i chce chyba odfrunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi, nazywa się Patryk jest Przodownikiem, najwyraźniej czela ma Crysisa (jestem pewny że i tak mu na full detalach nie będzie działał :P ). Widzę go już któryś raz na forum. Wydaję mi się że jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Członek zespołu który znalazł sie na obcej planecie. Fan SC, w avku widnieje postać pana Sama. Lubuje się w FPS''ach, jest delegatem obytym z forum. Ogólnie fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 – Przodownik, lubi opisywać innych i grać w gry forumowe. Nie lubi się rozpisywać, jednak dziennie pisze więcej postów ode mnie. Nie dostał degrada. Jest spoko. Sądząc po podpisie jest fanem Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers15(Brygadzista) to pietnasty krakers lub zjadł 15 krakersów w całym swoim życiu, a może zbiera krakersy i ma 15 odmian ;] Podaje gg i prosi byśmy pisali że z forum jesteśmy (tylko z jakiego). A tak dokładnie to ma 16 lat. Nie lubi lasani i sera, ale Garfielda ma na awku, bo lubi. Trochę to sprzeczne, ale dobra. Choć go drugi raz w życiu tfu na forum widzę, to być może jest to ffajny forumowicz:)

P.S. Jeśli kogoś uraziłem to piszcie na gg, w podpisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

To 12-letni pirat, który prowadzi forumową grę ,,Obca Planeta". Uwielbia grać w MGS-a 3, podaje gg, ma na imie Wojtek. Zdaje się że ma siostre. Ogólnie spoko człowiek i dobry forumowicz.

PS. Mógłbyś dalej MG-ować w grze, bo akcja stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:10, Paluch 222 napisał:

PS. Mógłbyś dalej MG-ować w grze, bo akcja stoi?


Paluch222(Przodownik), wiecznie będzie zbierał paluszki rybne :), bo ma już ich 222, a ogólnie to jest spoko forumowicz i chyba dość długo jest na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 – Ma na imię Wojtuś i też ma 12 lat. Opisując pisze to co myśli, lub nie myśli co pisze. Ostatnio stara się nie urażać forumowiczów. Ma starego kompa. Jest małym, wrednym gnomem (sam się przyznał na gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Ostatnio nieaktywny użytkownik, ale ostatnio się uaktywnił, ma 12 lat, mam na imię Wojtek, prowadzi grę forumową, uwielbia MGS, na avatrze ma postać z tej gry, spox forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurrami - Ma twaz podobną do Gurami mozaikowego. Przodownik, więc tez się meczył jak ja. Lubi gry RPG i nie popełnia błędów ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować