Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

mike91 zdaje się, że mu Michał jest na imię, fan Pro Evolution Soccer więc zapewne nie lubi FIFY, zapewne lubi grać w nogę w realu,jego avatar mi coś przypomina tylko jakoś nie mogę skojarzyć co...

el-coyote skądś znam tego człowieka... a wiem! z podziemia :) czasem się z nim pogadało choć rzadko, fajnie jakby się maiło okazję więcej z nim pogadać.

ciaputek czyżby kolejny fan DragonBalla? oglnie dosyć dal mni tajemniczy forumowicz bo niewiele o nim wiem, nawet podpisu nie ma...

Paluch 222 człwoiek palec, odcina niegrzecznym ludziom palce, ma już na koncie 222 odcięte palce ;)

Magwisienka jedna z niewielu fanek Gothica, lubi gry forumowe zwłaszcza oparte o Gothicu i zniecierpliwością jak i wielu innych ludzi czeka na Gothica 3 :)

Krakers15 ma na avatarze Garfielda, którego bardzo, ale to bardzo lubię, zapewne lubi krakersy i może też lazanię jak Garfield ;)

lol 6 osób naraz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:26, Krakers15 napisał:

Magwisienka – już się spotkaliśmy (w tym temacie kilka stron temu). Ma na imię Magda
(chyba, ręki sobie nie dam uciąć). Lubi Gothica, czeka na trzecią część. Sądząc po avatarze
lubi czatować i pisać na forum. Nie dostała degrada, więc zachowuje się jak na forumowicza
(raczej forumowiczkę) przystało.

[offtop: no nareszcie ktos kto nie kojarzy mojego nicka z jakims magiem, <brawo>:offtop]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote
Posiada dość ciekawą ksywe, widzę go tu i uwdzie, jest długo na forum. Opowiada o nogach motyla, chyba lubi mangę sądząc po avatarze.

ciapatek
Na forum widzę go od niedawna, dostał degrada z brygadzisty na przodwnika, lubi kreskówkę Dragon Ball.

mike91
Brygadzista, czeka Pro Evolution Soccer, ma chyba 15 lat, lubi władcę pierścieni.

Paluch222

Sądząc po ksywie ma 222 palcę jest fanem Star Warsa (avatar)

Magwisienka
Jedna z Pań na naszym forum, jest faną gier co do kobiet nie podobne, nie spamuje.

Krakers15
lubi Garfielda, ma chyba 15, jest bragadzistą, twierdzi że złoto to nie karaluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01

Król węży, jedyny w swoim rodzaju... Pyton01. Uwielbia gady, ma niepowtarzalny podpis, oraz nr. GG. Forumowicz który często udziela sie w rónego rodzaju tematach. Pilnuje porządku na forum, pisze ładnie i składnie. Dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 – Pierwszy raz go widzę, więc pisze na podstawie statystyk. Co chwila jest degradowany (nie wiem za co), ale zawsze wraca. Lubi gry forumowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus''
Przejął zwyczaj opisywania kilku osób na raz (pewnie go uprzedzali, dlatego :)).
To znany hodowca ślimaków. Niestety, te niewdzięczne stworzenia uciekły od niego, udając, że tylko idą na spacer. Na szczęście, pies cinusa'', wywęszył ten ohydny podstęp, i za ślimakami odkrył tajemnicze podziemne miasto. To tam teraz prowadzone są rozmowy o wszystkim - wszystko dzięki cinosowi'', jego ślimaków i jego psa! :)

Pyton01
Inny hodowca - hoduje pytony. Ma na razie tylko jednego. Jego wąż nie jest tak znany, jak hodowla ślimaków, ponieważ nie zasłynął żadnym epokowym odkryciem.

Kurammi
Wysyp na hodowców - ten hoduje opisy. Na pokazach pokazuje sześć na raz! Niestety, są jeszcze małe. A właściwiej - krótkie :) Ma na imię Patryk i przoduje w ilości opisów razem z kilkoma innymi użytkownikami.

Paluch 222
Jeszcze jeden, jeszcze raz! Oto kolejny hodowca! Ma na składzie aż 222 paluchy! Każdy jest inny, niepowtarzalny. Ceny sięgają 222 złotych i 222 groszy. Czasem zdarza się, że sprzedaje paluchy po niższej cenie - te okazje są znane tylko jego 222 kolegom!

Krakers15
To nie jest hodowca. Co on w tym temacie robi!? ;)
Przyłączył do brygady Garfielda. Ma 16 lat, w porywach 15 ;)
Krakers nie morduj! Nieee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers15 --- chodź jest brygadzistą to pierwszy raz widzę go na forum. Lubi je krakery. 15 jest to liczba krakersów które jada każdego dnia. Ma 16 lat. Podał ggggg czyli lubi nawiązywac nowe znajomosci. NIe lubi lazanii i sera, taka z niego mała cholera ( ależ piękny rym xD ). No i lubi kooota Garfielda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - brygadzista ma pewnie 16 lat:D w awatarze ma pingwina:D pewnie lubi te ptaki:P otwarty na nowe kontakty (gg w podpisie) dużo razy go widziałem w tym temacie:D kocha gry (podpis) podaje sie za najemnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 – Brygadzista, jeszcze się nie spotkaliśmy (tzn.,że piszemy w innych tematach). Prawdopodobnie ma 16 lat (tak jak ja). Kocha koszykówkę. Czasami uda mu się coś rymnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakers15 - ma pewnie 15 lat znaczy 16:P lubi garfielda a jego ksywa wiąże sie z tym że pewnie lubi wcinać krakersy:P ma gg w podpisie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Tak ciężko odświeżyć?! :)

Moras1990
Ma gadu gadu, a na tym gadu gadu on często gadu gadu o koszykówce. Lubi tę grę.
Gra w forumowego Gothica 2, biedaczysko jest w niej najemnikiem uzależnionym od alkocholu :)
Ale go urządziliśmy... ;)

ko?nik
Czy to konik? Nie wiadomo, trzeba postawić znak zapytania. Najlepiej w środku słowa ;)
Lubi Nike, pewnie w tej chwili siedzi przed komputerem w nike air ;)
Ucieka przed końcem wakacji w tych butach, ale nie udaje mu się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 --> czyżby miał 15 lat? jest niepowtarzalny jak sam podkreśla. Lubi węże (szczególnie pytony) lubi gadać z gramowiczami na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus

Polski odpowiednik Crazy Froga. Jest brygadzistą więc oswoił się już z forum. W podpisie podaje swoje różne ksywki. W avku widnieje Gargamel, ale gdzie Klakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 --> Tajny agent służb secjalnych, który pracuje pod kryptonimem Pyton01. Jest njiepowtarzalny . Po prostu PYTON. Szpieg który wykryje kazdą tajemnice rządową. Potrawi wpełznac do czyjejś bazy jak wąż, stąd ten kryptonim. Można znim sie skontaktować przez numer gg. ( Numer tylkoi dla wtajemniczony. Obcym jednostkom nie wolno go znać żeby Pyton nie został wykryty )


PS. Fanfilmu ja wam dam za to pijaństwo :PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990
Brygadzista chyba krócej od demnie. Fajny gość chyba lubi gothica. Podał gg to fajnie. Kocha gry. Nic więcej o nim nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990- (Nie)tajny pracownik pobliskiej (dla mnie, może i dla was) Fabryki Fso. Szycha w fabryce czyli szef brygady monterów. Zarabia 1990zł na miecha i na przednim lusterku w samochodzie ma zawieszoną maskotkę pingwina, albo wręcz Linuksa - o czym świadczy avatar. Po pracy lubi pójść na browara albo soczek z jabłek na podwórku zwany Moras:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować