Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

cybekziom

Widziałem go kilka razy, jest krótko na forum sądząc do stopniu i znajomości forumowiczów (jak można nie znać kukowkiego :). Na avatarze ma jakiegos małpo-luda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi(Przodowni)---> jest na forum dość długo by być przodownikiem, ma na imię Patryk lubi grę Crysis, a jego średnia postów na dzień to ponad 4.40 chyba :) Ale ogólnie dość miły i fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciaputek - przodownik. Wydaje mi się, że już go gdzieś widziałem. Kiedyś był bardziej aktywny niż teraz. Na jego avatarze widnieje jedna z głownych postaci Dragon Ball, Vegeta (bodajże Majin Vegeta, saga BuuBuu). To może oznaczać, że lubi DB. Był czesto degradowany, pewnie dlatego mało aktywny. Raczej dobry z niego user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciaputek----> Użytkownik, o którym mało wiem. Jest przodownikiem, ale był kiedyś Brygadzistą i dostał degrada. Jest cały w ciapki (?) Nie ma żadnego podpisu. Ma w awatarze jedną z postaci z Dragon Balla, chyba Vegetę ;)
Ogólnie sprawia wrażenie porządnego, wesołego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b(Brygadzista), czyżby to był Syriusz Brygadzista:) jest fanem Manchesteru, albo go nienawidzi i wystawia go tu na potępienie :) szuka ludzi do redacji, ale nie pisze ile płaci:) Ogólnie spoko forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 ---->Ma avatar z jakimś Gandalfem.W grach RPG gra postaciami magicznymi które doskonale posługują sie czarami.Widziałem go wieele razy.Lubie tego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyberziom - czasem go widze w temacie o Gothicu 3, nigdzie wiecej, raczej nie spamuje:P, spoko z niego forumowicz, na avatarze ma, yyy to chyba jakas postac z kreskowki?? Nie mam pojecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybekziom

Jest robotnikem, piszę o nim kolejny raz bo chcę rozruszyć ten temat (lub nabić sobie posta :).
Widać że nie jest za dobrym znawcą gier komputerowych, ale życzę mu szkolenia się i awansów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 jeden z najbardziej przebieglych i cfanych forumowiczów ;) przebywa na tym forum chyba dosyć długo, czeka na Gothica 3 tak jak ja, zdaje się, że lubi DragonBalla... też tak jak ja ;) ogólnie dosyć spokojny i nie podpadający nikomu forumowicz.

Kurammi ten forumowicz z kolei chyba jest od niedawna na forum, mimo to widuję go tu i tam, ale konkretnie to sam nie wiem gdzie ^^ zdaje się, że lubi grać w FPSy i chyba ma własną stronkę o Crysisie na którą zaprasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Delegat .fan vegety i lisów ma juz ich 2000 ale w nicku tylko 899 to przez to że nie można zmieniaćnicków
daje gg i e-maila spoko koleś.

Kurammi
Przodownik. ostatnio goczęsto nie widziałem. czeka na crisisa co widac przez avatar jako i podpis .Ma na imię patryk i jest to naprawde spoko gośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` - (nie)rasowy bezpański piesek, który błąka się co dzień po jakichś podziemiach pełnych ślimaków i innego badziewia ;). Ślimaczki razem z pieskiem tworzą tak zwane grono, na którym wszyscy opowiadaja historie swojej zawiłej przeszłości. Uważajcie, bo szczeka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` - delegat, jest fanem Gothica :) Napisał w sumie ok. 1750 postów, a średnia znaków naposta wynosi 267.36.... ;)))))) z avatara widać, że na pewno lubi pieski ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus''

Delegat który nie zostawia nikogo (dlatego opisał i lisa899 i Kurammi''ego). Chyba lubi psy, a jego ulubiona rasa zdaje się jest na avatarze. W podpisie opowieść o ślimakach. Pisze sporo i z sensem, nie spamuje itp. Ogólnie dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka – już się spotkaliśmy (w tym temacie kilka stron temu). Ma na imię Magda (chyba, ręki sobie nie dam uciąć). Lubi Gothica, czeka na trzecią część. Sądząc po avatarze lubi czatować i pisać na forum. Nie dostała degrada, więc zachowuje się jak na forumowicza (raczej forumowiczkę) przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować