Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Union Pacific

Nowy człowiek na forum, więc nic dziwnego, że spotykam Go po raz pierwszy. Gramsajt wygląda zwyczajnie, a i treści w nim mało, ale to się zapewne zmieni jak sie chłopak oswoi z forum ;) Lubi bardzo różne gry. Jego awatar od razu skojarzył mi sie z Ameryką. Lubi ciekawe filmy w wiekszości mi znane i przeze mnie doceniane. Oczywiście czyta CDA. Ogląda popularne teraz LOST i mniej popularny Świat Według Kiepskich. Wiecej nie mogę napisać, choćbym bardzo chciał, gdyż Union Pacific jest użytkownikiem nowym. W przyszłości na pewno lepiej Go poznam, a wtedy napiszę więcej. Pozdrawiam i życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sikam na staty z góry i ci co mnie znają przed banem wiedzą o tym :P.
Nie mądrkuj bo znam to forum od podszewki.
A co do Petera K. to jasna sprawa - kpię z pismaków takich jak on ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Opisuję go pierwszy lub drugi raz.Ale raczej pierwszy.Jak widać jest przodownikiem starającym się od dłuższego czasu o brygadzistę.Często widuję jego posty w tym temacie.To znaczy że lubi opisywać i być opisywanym.Na avatarze ma krasnoluda z młotem oburęcznym.Osobnik na jego avku ma też skrzydlaty hełm dający premię do poruszania.Coś mi się wydaje że to krasnolud z Heroes V:Kuźnia przeznaczenia.Jego nick to Mroczny Rev.Nie wiem co oznacza.Pewnie jak każdy chłopak lubi mrok.Stąd pierwszy człon nicku.Nie wiem skąd natomiast wziął się drugi człon.Chyba nie ma weny do tworzenia podpisów.Dlatego skopiował jakiś cytat.Hmmm. szkoda że wcześniej nie zajrzałem na GS-a bo ten forumowicz odkrywa swoje tajemnice.Teraz wiem skąd ten avatar ale nie chce mi się zmieniać tekstu...;)Rzadko widuję go spamującego...No dobra, nigdy nie widziałem go żeby spamował.Jest raczej rodzajem niepozornego forumowicza.Udziela się w mało znanych wątkach.Ja osobiście widziałem go tylko w tym temacie.Jeśli widziałem go gdzie indziej to pewnie już nie pamiętam.Jest obcykany z forum itp. dlatego pewnie niedługo dostanie brygadzistę.

Pozdrawiam:)

p.s. Powinieneś się chyba ucieszyć bo to najdłuższy opis (chyba) który cię opisywał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:24, Sareavok1 napisał:

Ja sikam na staty z góry i ci co mnie znają przed banem wiedzą o tym :P.

W porządku. Co nieoznacza, że musisz używać słownictwa gorszącego młodzież.

Dnia 26.03.2007 o 20:24, Sareavok1 napisał:

Nie mądrkuj bo znam to forum od podszewki.

Zdziwiłbyś, gdybym Ci powiedział kim jestem. A w zasadzie, kim byłem.

Dnia 26.03.2007 o 20:24, Sareavok1 napisał:

A co do Petera K. to jasna sprawa - kpię z pismaków takich jak on ile wlezie.

Co znaczy, że kpisz z regulaminów lokalnych. Twój wybór oczywiście, ale uwierz mi, niektórzy będą Cie postrzegać tak jak ja teraz ;D.


Mroczny Rev

Z przyzwyczajenia, po ściąganiu tylu addonów do OFP słowo "rev" kojarzy mi się bezpośrednio z rewolwerem. Też mam takie skojarzenia.... Jeżeli nie trafiłem, to nie wiem, co oznacza jego nick/pseudo/nazwa usera. Być może, to nazwa jakiejś jednostki z jakiejś gry. Manowy avatar widzę. Ma w podpisie mądre zdanie/sentencję. Może jest filozofem? :) Na forum stosunkowo od niedawna, ma ciekawy gramsajt. Jest już przodownikiem, życzę dalszych sukcesów.;)

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Ehh.... tego użytkownika znam jeszcze z czasów, kiedy był obywatelem. Cechował się kulturą, pomagał innym, pisał do rzeczy i ciekawie. Widzę, że ma nadal avatar przedstawiający tą zakapturzoną postać, przypominającą Dementora. Ma poczucie humoru, jest już przodownikiem, czyli jest na "przyzwoitym stopniu" ;D. Równierz ma ciekawego gramsajta. Lubi pisać baaaaardzo długie opisy, ma tkjb. wenę. :]. Pozostaje mi życzyć mu powodzenia! I autobanha w stronę Sekretarza ;).

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Bardzo ladnie mnie opisał, więc postaram się odwdzięczyć. Już drugi raz Go opisuję, tym razem skupie się na innych rzeczach. Gdy widzi się ten awatar w czasie przeglądania jakiegoś wątku, to aż się człowiek zaczyna bać. Jakie to straszne, mroczne i złe! Po wejściu na gramsajta też jest strasznie, mrocznie i źle(w pozytywnym sensie), mamy doczynienia z jakimś czarnym charakterem ;) Aktualnie gra w Medievala II, zapewne z niego urodzony strateg. Lubi Gothica 3... tu mnie zawiodłeś kolego ;) Jest chyba miłośnikiem hardkorowych teleturniejów - Familiada, to jest to co tygryski lubią najbardziej. Widać, że ma chęć być szefem kuchni, na swoim gramsajcie prezentuje przepis na Kurczaka Curry. Czy wspominałem, że lubi, nawet bardzo lubi Władcę Pierścieni? Nie wiem w jakich tematach się udziela, nie chce mi się zaglądać do statystyk, ale przynajmniej wim w jakich się nie udziela, bo nigdy na swojej drodze Go nie spotkałem. Na forum jest już jakiś czas, a nie ma żadnych znajomych, dziwna rzecz, szczególnie, że żyjemy w czasach kolekcjonerów znajomych ;) I to by było na tyle, chyba będziesz czuł się usatysfakcjonowany ;) Pozdrowienia!

Union Pacific

Opisywałem Go już wczoraj, a tu los sprawił, że sppotykamy się po raz kolejny. Teraz tak coś mi zaświtało w głowie, że może dzisiaj Go opisywałem ;) Nowy człek z dużą ilością postów, jak na taki czas spedzony tutaj. Mam nadzieję, że spamerem nie jest ;) Nie zdradza o sobie nic, a awatar też nic mi nie mówi, oprócz "Ameryko!"... sam nie wiem dlaczego ;) Mógłby wyróżnić jakoś swojego sajta, bo narazie to pospolity twór jest. Hmm, tak sobie myślę co by tu jeszcze napisać... wiem! Lubi bardzo różną muzykę, bardzo różne filmy i bardzo różne gry, i książki nawet bardzo różne. Ma chłopak szerokie zainteresowania ;) Pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:24, Sareavok1 napisał:

Ja sikam na staty z góry i ci co mnie znają przed banem wiedzą o tym :P.

jak sie ma bana to nie mozna juz pisac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Świeżo upieczony forumowicz, z dwumiesięcznym stażem. Dziś jak widzę w statystykach dorobił się Przodownika, czego rzecz jasna gratuluję :) Lubi grać w Gothica i Morrowinda, często tez opisuje ludzi właśnie w tym temacie. To chyba tutaj pierwszy i ostatni raz zetknąłem się z tą ksywką. Słucha wyjątkowo ciężkiej muzyki, większości nawet nie znam, a trochę się w tym gatunku rozeznałem kiedyś. W avatarze ma Thora, skandynawskiego boga. Chyba nie wiele więcej mogę o Nim powiedzieć :) Poza tym oczywiście, że jest przyzwoitym jegomościem :)

P.S. Straszny bałagan się tu ostatnio zrobił i jak nic moderatorską interwencją się skończy. Ja rozumiem, że kogoś to może nie przerażać, ale przynajmniej można innym się nie naprzykrzać. To nic trudnego, uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:21, elg'cahl napisał:

jak sie ma bana to nie mozna juz pisac na forum


Można, bo zdarzają się bany tymczasowe, choć rzadko.

gaax

No cóż, przez jakiś czas na forum rzadko się pojawiałem, a tu niespodzianka - już jest przewodniczącym! A więc składam spóźnione gratulacje ;) W avatarze ma jednego z członków rodziny Simpsonów. Pisze w innych tematach niż ja, toteż rzadko go widzę. Ten alkocholik ma wino w opisie :P GS urządzony skromnie, żadnego przepychu, służy tylko do dowiedzenia się czegoś o nim. Ale jednak dał jeden wpis, i to ważny - jak niemal każdy ma dosyć zaproszeń od ludzi których pierwszy raz widzi. No cóż, receptę na nieproszonych napisałem mu w komentarzach ;)

Pozdrawiam Braciszek Tykus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Tykus

Typ bojownika o pokój, walczącego do ostaniego naboju (przecze sobie w tym zdaniu, ale co z tego...). W avatarze ma gostka z M16 w ręku. Personalnie, też lubi postrzelać sobie z tej broni. Oprócz jej w walce używa Bagnetu mocy +5 i pazurów Śmierci -9. Jest niebezpiecznie skuteczny, kiedy śpi. (Z resztą też kiedy nie śpi...) Lubi jeść sałatę w proszku (przydziałowa) i kakao (nieprzydziałowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przodownik. User na razie nie wykazał się niczym, co mogło by innych zaskoczyć. Cholernie lubi grać w forumowe gry, to jest nałóg chłopcze, to trzeba leczyć! :) Lubi słuchać muzyki, zwłaszcza RHCP. Jeżeli chodzi o gry... To lubi grać w gry typu S.T.A.L.K.E.R, Silent Storm i gry wojenne. Nie wiem, czy lubi, czy nie lubi, ale pisze dużo o Clicku! :) Zna dobrze angielski co świadczy, że będzie dobrze mu się powodziło w życiu :) Ogólnie zastrzeżeń do niego nie mam, nie za dużo go widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśniakoo
Chłop przodujący w pracy, 200% normy!...jego ksywka nie jest zbyt zachęcająca;) co innego awatar...czyżby nowa organizacja międzynarodowa Niebieski Krzyż? Niestety nie mogę odczytać napisu, ehh;/
Nasz forumowicz jest leniem:p nie zmienił dosłownie nic w wyglądzie swojego gramsajta...o_O pamiętnej, że wpisy to ledwo 1/4 sukcesu!
Ouu pisze dość sporo w tematach spamerski...:/ s.t.o.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Gdzieś się chyba kiedyś spotkaliśmy, ale gdzie dokładnie nie mogę sobie przypomnieć. Delegat, z wyjątkowo długim stażem. Bierze udział w wielu forumowych grach i zabawach. Lubi HOMM5, Gothica 3, Obliviona i Guild Wars. Z gramsajta dowiedziałem się, że ma 16 lat, czyli jest w gimnazjum i już wkrótce (za 16 dni) obchodzi urodziny. W avatarze ma...coś... Cokolwiek to jest na pewno jest... no nieważne ;) Patrzę na podpis i... już wiem skąd się znamy :) Opisywałem Cię już kiedyś. Podpis, którego nie da się zapomnieć ;] Tradycyjnie pozdrawiam.

Word up

Przodownik, którego pierwszy raz mam przyjemność spotkać na forum, ale nie dziwota bo jest z nami niecały miesiąc. Lubi grać w Gothica 3 i sporo wie o gramsjtach. Jego jest solidnie zrobiony, na wstępie wita nas przyjemna melodia :) Naprawdę świetnie zrobiony, jestem pod wrażeniem. W avatarze ma, tak jak poprzednik, coś bliżej niezidentyfikowanego. Jego podpis zawiera prawdopodobnie tekst jakiejś piosenki, ale również nie jest mi znany. Pozostaje mi jedynie pozdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Kolejny wart opisania gramowicz - jest przewodniczącym co oznacza, że długo przebywa i uczestniczy w forum - lubi pewnie się wypowiadać na każdy temat - co oznacza także, że jest zainteresowany prawie wszystkim co możliwe do skomentowania - sory jeżeli trochę przesadziłem. W avatarku ma simpsona - lubię takich gości. W podpisie ma napisane, że "w winie jest prawda" czyli przysłowie te oznacza, że wino rozwiązuje język - pijany człowiek zdradzi każdą tajemnicę - nie będę zanudzał i pisał kto pierwszy takie powiedzenie zastosował, ale też jest to jedno z ciekawszych powiedzeń. Dalej wchodząc na jego gramsajta widzę, że zaprasza do siebie tylko znajomych i tylko tych prawdziwych o których wie cokolwiek. I okazuje się, że interesuje go polityka i historia - czyli podobne zainteresowania do moich. Muzyka przeważa polska - głównie rock. A gra obecnie w grę RPG - kolejna część kultowej serii Gothic 3. I jednak jest całkiem długo na gram - a pisze jeszcze więcej.

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się, po wielu dniach (tygodniach?) nastał czas by powrócić ^_^! Jedziemy moi mili...

gaax

Gaax, gaax, gaax... Opisuję, przedstawiam sylwetkę jego osoby podajże 2 lub 3 raz. Miły i prawy (w sensie ściśle przestrzegający regulaminu) forumowicz, który stosunkowo niedawno wdrapał się na kolejny szczebel drabiny naszej "gramowej" społeczności - zyskał rangę Przewodniczącego! Trzeba przyznać, że to nie lada osiągnięcie. Z racji, że wcześniej mu nie pogratulowałem, teraz nadarza się okazja, co uroczyście czynię (spóźnione, ale zawsze) ^_^. Tematy, w których gaax czynnie bierze udział są dosyć zróżnicowane. Najczęściej spotkać możemy go w wątkach dotyczących naszego państwa, tutejszej polityki (tudzież dyskusji na temat pana Romana G.), gospodarki itp. aspektów społecznych. Jak na gracza przystało, jego obecność da się również odczuć w temacie o Gothic''u 3 (pewnie fan!), a reszta... Reszta, to typowo luźne konwersacje np. na temat kobiet i mężczyzn, co pomiędzy iskrzy i takie tam pierdołki ^_^; lubi także, jak większość użytkowników spekulować o stopniach oraz obowiązującym na forum "tajnym" systemie, wiadomo gdzie to robi ^_^. Check his gramsajt... Co nas wita? Średnio zaawansowany (co nie znaczy, że słaby) pod względem graficznym stroblon, który początkowo miał być wizytówką. Jednak, z racji plagi zaproszeń został dodany jeden, krótki wpis dotyczący i prostujący właśnie tę sprawę. Ogólnie jest tu miło, szczególnie nagłówek wprawia nas w melancholijny i uspakajający nastrój. Pozostając jeszcze chwilę na jego sajcie można wyciągnąć parę informacji. Jego ulubiony typ (gier oczywiście) jest ściśle powiązany ze światem fantasy: eRPeGi i strategie przede wszystkim. Obecnie "sieczy" tylko w trzecią (ponoć najsłabszą) część sławetnej serii zaczynającej się na literkę G. Summa summarum, w serwisie przebywa krócej ode mnie, a już zdążył wybić się 2 stopnie w górę, kozak ^_^. Dobra, exit... Już tylko nick oraz avatar i starczy ^_^... Przejdźmy do pierwszego, jego xywka: gaax, hmmm... Szczerze mówiąc, nic mi nie mówi, niemniej brzmi ciekawie i fajnie się wymawia ^_^. Po lewicy mamy (z pewnością przez wszystkich rozpoznawalną) twarz Homera Simpsona z cieszącej się kiedyś dużą popularnością kreskówki o wiadomo jakiej nazwie. Ponoć, gaax wygrał kiedyś jedną z edycji na najlepszy avatar, to widać ^_^.
Ok, to kończymy i ślemy pozdrowienia? Tak ^_^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 12:30, gothicsheep napisał:

Przełamałem się, po wielu dniach (tygodniach?) nastał czas by powrócić ^_^! Jedziemy moi mili...


dobra tylko - czemu tak długo piszesz, albo ominąłeś mnie??

tak przypominam, że ja opisałem pół godziny wcześniej naszego gaax-a - i żebym znów nie został pominięty, bo próbuję chociażby się trzymać zasad dlatego proszę o to także innych :P
jeśli możesz to proszę - jako odszkodowanie - także tak piękny długi opis - zapraszam do komentowania - poprzedni mi się spodobał =D

pozdrawiam Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

No więc w tym temacie opisuję go pierwszy raz.Niedawno awansował na brygadzistę.Dawniej częściej udzielał się w tym temacie ale teraz przystopował.Pisze tu bardzo długie posty.Jego nick to gothicsheep.Na pewno świadczy on o tym że ten user uwielbia gothica.Jego avek jest stosowny do nicku.Znajduje się na nim gotycka owieczka.Podpis też jest w owczym klimacie.

Pozdrawiam

stiffyone

Chciałeś długi i piękny opis to będziesz go miał.No więc opisuję go w tym temacie 4, 5 lub 6 raz.Jego aktywność w tym temacie świadczy o tym że lubi opisywać innych oraz lubi być opisywanym.Ten user niedawno popadł w łaskę naszego systemu i awansował na brygadzistę.Nie wiem co oznacza jego nick ale kojarzy mi się z syfem (bez obrazy).Zauważyłem że ten user zmienił avka.Niegdyś miał na nim dzielnego wojownika z Titan Quest.Teraz zastąpił go postacią z Final Fantasy (chyba tak się pisze).Moje pisanie że jego podpis jest niezrozumiały zadziałało.Teraz wytłumaczył co znaczy ten podpis.Ten podpis stał się też bardziej schludniejszy.No to teraz parę słów o jego podpisie.Absolutum Dominum to jego motto.Ma też pewien cytat który na szczęście przetłumaczył na polski.Po ukośnikach też mamy jakiś cytat.Nie wiem czy to twórczość własna ale chyba nie.No...dobrze że odświerzyłem stronę.Stiffyone właśnie zmienił avka na...na nie wiem co;)Wraz z avatarem zmienił też tło gramsajtu.Teraz jest utrzymane w bardziej horrorwym motywie.Nie wiem czy kiedyś dostał degrada ale chyba nie.Nie widziałem go nigdy spamującego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia Skrytobójców niewielu miała tak utalentowanych adeptów, jak Master J, Postrach Elfich Magów. Jest samotnikiem. Ma on w zwyczaju ukrywanie swej twarzy pod kapturem. Dlaczego? Nie wiadomo. Złośliwi twierdzą, że chce on ukryć wstydliwe brodawki spowodowane rzekomym pocałunkiem z żabą. Mędrcy z Północnego Pasma Gór Ognistych powiadają, że ma blizny po ciężkiej bitwie ze Wściekłą Ostrygą i chce je ukryć pod kapturem. Inni z kolei uważają, że jest on po prostu brzydki. Żadna z tych wersji nie została potwierdzona, a sam Master J mówi, że to tajemnica. Oryginalne, prawda?
Pochodzenie jego pseudonimu również jest otoczone legendami i tajemnicami. Kapłan Czerwonej Sekty Grolandzkich Bożków mówi, że znał jego matkę. Nadała ona ponoć Masterowi na imię Jadwiga. To by wiele wyjaśniało, bo żaden wojownik - a tym bardziej adept Gildii Skrytobójców - nie śmiałby przyznać się do takiego imienia, więc zostawił jedynie pierwszą literę, gdyż samo "Master" jest już oklepane i brzmi głupio. A, właśnie.
Pierwszy człon jego imienia (Master) wywodzi się z czasów, gdy był jeszcze Skrytobójcą w Gildii. Po Zawodach Letniego Przesilenia ogłoszono go Mistrzem Tajemnej Sztuki Władania Aluminiową Łyżeczką. To wielki zaszczyt, zwłaszcza w słynnej Gildii. Master J nigdy nie ukończył Morporkskiego Uniwersytetu Skrytobójców, gdyż na ostatnim roku po prostu z niego uciekł. Nikt, naturalnie, nie wie dlaczego. Jedno jest pewne: Dalsza nauka Mastera J byłaby i tak zbędna, ze względu na jego talent i doświadczenie.
W chwili obecnej Master J podróżuje po świecie, podejmując się arcytrudnych - i arcyopłacalnych - zleceń dla ważnych osób. Nikt nie wie, gdzie znajduje się obecnie Master J. Ostatnio był ponoć widziany na Krwawych Równinach niedaleko Krasnoludzkiego Imperium. Ale teraz pewnie jest gdzie indziej

Cholera, trochę się rozpisałem. Przepraszam, naprawdę trudno mi zapanować nad moją chorą wyobraźnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszczur jego nick na coś wspólnego ze szczurami (zamiłowanie czy coś w tym stylu)... Tylko żartuję ;P - nie wiem skąd to nietypowe trochę pseudo. Obraca się w klimatach death i black metalu, na co wskazuje jego avatar (tak zwani czterej siewcy chaosu). Intrygują go wątku mroku, niepewności i mistycyzmu. Ponoć oddaje się obłędowi i swoim chorym myślom... Człowiek w porządku, z tego co widzę to poukładany raczej i pisze sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz jest sekretarzem. opisuje go po raz pierwszy i niewiele o nim wiem ale postaram się coś wystukać. Jest człowiekiem otwartym na nowe znajomości ponieważ w opisie podaje swoje gg. Możliwe ze ma na imię paweł tak jak ja. Jest sekretarzem co oznaczało by że na forum jest dłużej ode mnie. jest człowiekiem skazanym na życie jako jeden z wielu. Jest więźniem życia oraz lubi metal i techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować