Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Po pierwsze teraz dopiero spamujesz...choćbyś nie umiał napisać to w jednym poście...
2. Moderatorzy zawsze orientują się w sytuacji więc za darmo nie dostałeś degrada
3.
JackXP

JackXP --> jak widać w tym temacie dużo pisze...nie na temat. Jest znów robotnikiem bo dostał dzisiaj degrada ;) Czyli ogólnie dostał 4x degrada. Na awku ma jakiś miesz i napis ERA :P Teraz czas na GS''a. Wchodząc na niego widnieje napis, że jego "blog" może zawierać treści +18. Jest o rok ode mnie starszy...więc powinien być ode mnie mądrzejszy (bez urazy...chodzi mi o te spamowanie i pyskowanie modkom ;)) Posiada tak jak ja PeeSa2 i PieCa...Jego GS jest ubogi bo tylko 4 wpisy i odwiedziło go 69 osób. Nasz pan pyskaty napisał 904 posty. Na gramie jest 126 dni. Czyli powinien wiedzieć o zakazie spamowania ;) Pozdrawiam i życzę ponownego przodownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:46, Cesarro napisał:

Po pierwsze teraz dopiero spamujesz...choćbyś nie umiał napisać to w jednym poście...
2. Moderatorzy zawsze orientują się w sytuacji więc za darmo nie dostałeś degrada
3.
JackXP

JackXP --> jak widać w tym temacie dużo pisze...nie na temat. Jest znów robotnikiem bo dostał
dzisiaj degrada ;) Czyli ogólnie dostał 4x degrada. Na awku ma jakiś miesz i napis ERA :P Teraz
czas na GS''a. Wchodząc na niego widnieje napis, że jego "blog" może zawierać treści +18. Jest
o rok ode mnie starszy...więc powinien być ode mnie mądrzejszy (bez urazy...chodzi mi o te
spamowanie i pyskowanie modkom ;)) Posiada tak jak ja PeeSa2 i PieCa...Jego GS jest ubogi bo
tylko 4 wpisy i odwiedziło go 69 osób. Nasz pan pyskaty napisał 904 posty. Na gramie jest 126
dni. Czyli powinien wiedzieć o zakazie spamowania ;) Pozdrawiam i życzę ponownego przodownika
;)



Nie spamuję tylko tłumaczę. A że nie ma opcji EDIT post, to to tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:24, JackXP napisał:

A upomnienie? Po prostu chciałem, żeby user mnie opisał! Nie masz naprawdę za co dawać degradów...?


Upomnienie dostales od Budo kilka dni temu... Na dodatek praktycznie za to samo wykorczenie.

Dnia 24.06.2007 o 15:24, JackXP napisał:

Jak chcesz dawać degrady, to najpierw zapoznaj się z sytuacją


Jesli chcesz ze mna dyskutowac to najpierw zapoznaj sie z regulaminem. Na razie widze, ze dalej spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:15, Wojman napisał:

> A upomnienie? Po prostu chciałem, żeby user mnie opisał! Nie masz naprawdę za co dawać
degradów...?

Upomnienie dostales od Budo kilka dni temu... Na dodatek praktycznie za to samo wykorczenie.



Oczywiście, tylko jestem ciekaw gdzie, w jakim temacie. Może mnie z kimś pomyliłeś? Stary, na prawdę nie zależy mi na tym aby cię sprowokować czy coś. Chcę po prostu to wyjaśnić.

Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Lubi grać W AoE Potwierdzają To posty W Temacie o grze Aoe Pisze Posty bez ortów , Wypowiada się ładnie i kulturalnie Inteligencja oraz kultura Jego wg. Jego postów Jest na bardzo wysokim Poziomie

Dziękuje za przeczytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jan Czarny

Jest to raczej mało znany przez mnie uczestnik tej zabawy, a w innych tematach raczej go rzadko widuję, ale to może przez nieuwagę. Jest tak jak ja Przodownikiem, ale sądzę, że bez degradów. jego nick chyba oznacza, na pewno oznacza Janka który jest Czarny, albo to pospolite nazwisko - heh. W avku ma ... hmmm ... przypomina mi to kowboja z tzw. "dzikiego" zachodu i to tyle, a jeszcze jak można w podpisie wyczytać to według niego to AoE to dobra gra, a jak dla mnie to nawet bardzo dobra :D Osobiście polecam i oczywiście życzę także wszystkiego miłego :)

PS Już miałem się powstrzymać, ale widzę, że muszę coś powiedzieć, ale to poza opisem i moje zdanie - JackXP - takie sprawy wyjaśnia to się przez formularz, a w ten sposób tylko pogarszasz swoją sytuację i to na tyle, bo jak już sam się przekonałem mówienie za dużo może spowodować jeszcze gorsze skutki czyli kolejne degrady, ale to takie krótkie moje zdanie.

Pozdrawiam,
stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiffyone
Zbyt dobrze go nie znam, ale wiem że dostawał degrady, czasami widuję go w kwasach, jest na razie przodownikiem, jest raczej wesołym użytkownikiem forum. Ogólnie jest spoko choć zbytnio go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 19:32, JackXP napisał:

Chcę po prostu to wyjaśnić.


Takie sprawy należy wyjaśniać poprzez formularz, a nie na forum, nawet jest to w regulaminie zapisane! Widać jednak, że Ty kompletnie nie znasz regulaminu i kolejnymi postami w tym temacie tylko przybliżasz się do kolejnego degrada.
Dlatego też jak chcesz tą sprawę wyjaśnić to pisz poprzez formularz http://www.gram.pl/moderator chociaż w tej chwili lepiej jest wysłać zwykłego maila na adres moderator@gram.pl bo formularz coś się chyba zaciął.

Każdy kolejny Twój post nie będący opisem czyjejś osoby będzie oznaczał dla Ciebie degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RRohen

RRohen-------->>>Mój "znajomy" RRohen któremu się nie chce zagladać na mego sajta :/ Taka rada: jesli masz znajomych to o nich dbaj ;) Nick jest "zciągnięty" ze wspaniałej wg serii SpelForce (Rohen był najpotężniejszą postacią w tej grze...oprócz nas oczywiscie <lol>) Avek to nic innego jak sławny japoński znaczek równowagi... Sebastian (bo tak się nazywa) jest fanem serii spelforce oraz gothic a także Lotr. Jego motto jest jedym z powiedzonek niesamowitego Forrest Gump''a (wszyscy krórzy nie przeczytali to gorąco polecam!) Ostatni awansował na brygadzistę, piszę jak dla mnie za krótkie posty (ale krótkie wcale nie oznacza że złe ;) Przeciwstawia się "kolekcjonerom znajomych" (hmm...ja też!) Lay gramsajta jest wzorowany na wspominanaj przeze mnie serii spelforce - nawet mi się podoba...W większości wypowiada się w tematach związanych z spellforce i gothicem i troszeczkę w kwasach xD. To by było na tyle, życzę szybkiego awansu na delegata (choć szybko to pewnie nie nastąpi - przecież do piero co awansowałeś :P)

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Widze go czsami na forum.Jest przodownikiem.
Ale na forum siedzi długi czas bo słyszałem że dostał dwa degrady.
Lubie go nie jest zaraz drastyczny czy tam denerwujący.
Lubi sport.Gra bardzo ciekawe gierki.Ma dobry gust.
Zmienił se nie dawno avatar.

Pozdro dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54
Miał kiedyś przodownika,ale spadł niżej.Ma 10 lat,więc jeszcze nie jest dość"mądry"aby być WT.Nazywa się maciek i mieszka w Trzciance.Posiada sprzęty potrzebne w nowoczesnym życiu(PC,telefon,zmywarka,telewizor,lodówka).Ma nawet niezły gs,ale czcionki zupełnie nie widać.Ale jest tylko 26 dni an gram.pl,więc musi jeszcze wiele sie o serwisie i o forum nauczyć.Napisał ok.220 postów.
Pozdrawiam,pan m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.

Opisuję go po raz któryś.Nie pamiętam który bo opisywałem go bardzo dawno.Jak widać jest brygadzistą (z tego co wiem po degradach) więc na forum jest dość długo.Nie za bardzo wiem co oznacza jego nick.Przypuszczam że "m" jest pierwszą literą jego imienia lub nazwiska:)Na avatarze ma Lamborghini co wyraża jego zainteresowanie owymi samochodami.Jego ulubionym modelem jest Murcielago.W podpisie same reklamy...ach ta komercja nawet na forum się wkradła:)Jak sam mówi lubi szkołę.Jak dla mnie jest to dziwne :D Dawniej jakoś częściej widywałem go w tym temacie ale cóż wszystko się kiedyś nudzi:)A no i jeszcze zapomniałem dodać że wygrałem z nim zakład..:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Gościa nie znam.Jego nick jest przypadkowy ,a druga część jego to piersza litera jego imienia Jasiek.Ma na imię Jasiek.Ma avatara z "Władca Pierścieni".I chce nim pokazać że lubi tą trylogie.Ma czterech znajomych.Siedzi troche na forum bo jest Brygadzistą.Cieszy się z wakacji.Ma sprzęd który jest w tych czasach nie zbęndny.

Pozdro dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macior54

Kolo bliżej mi nie znany...Ma na imię Maciek mieszka w Trzciance koło Piły.Lubi sport,gry zespołowe i uwielbia gadać z innymi ;).Ogląda Piratów z Karaibów, Harrego Pottera i ,,Pjączka".czyta twórczość stephena Kinga.
Gra w Morrowinda i NFS również Herosa of Might and Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matt1901.94

Tegoż usera na bank opisuję po raz pierwszy ;) Tak więc rozpoczynamy zabawę...ten otóż rycerz przybył z krainy 94 czyli dokładnie rdza na jego zbroi ma 13 lat. Herb jaki nosi to jakiś kwiat albo cuś podobnego ale tegoż herbu nie umiem rozszyfrować. Jego królestwo ma coś związanego z elektrycznością i wodą...jego zamek odwiedziło 34 śmiałków, którzy pozostawili po sobie swoje skarby (czyt. komentarze)...w Twierdzy Gramu jest 20 dni i napisał 122 księgi postów. W jego komnacie można zobaczyć 3 księgi GS''a. W jego komnacie można znaleźć także księgi J.R.R Tolkiena, Eragona, Harrego Pottera. Nasz rycerski Nord urodził się 18 stycznia. Jego mroźność łamie jego miła osoba i ogromne poczucie humoru. Posiada starożytne urządzenie nazwane komputerem i już nowsze machiny oblężnicze: Mp3 i Komórkę. Ogólnie wydaje się być spoko chopem...Pozdrawiam i życzę dalszej walki o delegata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro
Już go ostatnio opisywałem wiec nie bede zanadto sie rozpisywał. Ostatnio jak zauważyłem w koncu zmienił wygląd sajta. Nowy może nie jest jakiś świetny ale napewno lepszy od wcześniejszego. Mariusz miał degrada wystarczy sie tego domyślić patrząc na jego statystyki. W jednym wpise póscił kila kawałków Metallici a jeden z nich Nothing Else Matters sam grałem niedawno na gitarze ;) świetny kawałek. Lubi robić zdjęcia bo wstawił na sajcie swoją małą cześć pewnie sporej kolekcji. Intersuje sie sztuką co widać po wpisach w sajcie a także sam napisał o tym że lubi rysować i pisac. Pod belką "ostatnio gram" wymienił wiele tytułów gier wiec pewnie nie nudzi sie przy kompie. Znajomi zawsze zwracam na to uwage :P ma ich narazie 38 czyli nie za dużo nie za mało. Pozdr. awansow życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen
Pierwszy forumowicz, którego opisuje od prawie dwóch tygodni:P. Dorobił się już Brygadzisty na którego ja staram się wróci po miażdżącym degradzie -3...heh i jako kolejny osobnik udowadnia, że ranga nie zobowiązuje gdyż w statystykach można zauważy iż bardzo lubi temat "słowna zabawa" - niedobrze! Muszę jeszcze wspomnieć o opisie:P najwyraźniej kolega nie lubi ideałów IVRP - Brawo! Gramsajt od mojej ostatniej wizyty diametralnie się zmienił...oczywiście na lesze. Heh podobnie jak ja zawiesił tymczasowo jego działalność...ale Ciii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Miły, karany user :) Avatar ten sam od lat, niezmienne oko wyszukujący okazji do dania posta. Opis ównież ten sam, pokiełbasiony :D Często widuje go na IRC, jest tam dość aktywny. W zasadzie nie widuje go w innych wątkach, oprócz tego. GS zastrzeżony, dość długo się ładuje. Tło cegiełkowe, duużo wpisów. Ma na imie Oskar. Zapisze sobie jego GG. Życze szybkiego awansu :) Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

User żyjący od stosunkowo nie dawna, bo od ok. 100 dni. W ciągu tak krótkiego czasu dorobił sie Delegata! Za to mu brawa :) Jego avatar przedstawia logo "DHARMY" z serialu "LOST". Przez wielu, którzy tego serialu nie oglądali avatar uważany jest za chiński znaczek :D GS to w większości czarna plama jednak po prawej stronie wyłania się zegara również z "LOST" i postać prawdopodobnie z gry "Mafia". Ostatnia muzyczka chyba też z serialu "LOST".O samej osobie zbyt wiele powiedzieć nie mogę, tylko tyle, że jest wielkim fanem "Zagubionych". Często go widzę w rożnych tematach jednak nie mogę skojarzyć w jakich :) Kojarzę go z tym, ze kiedyś założył watek o śmierci różnych ludzi. Niestety moderator go zamknął :(

Życzę szybkiego awansu i kariery na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo Querte

Oj, już go kiedyś widywałem :) W tym temacie nie wiem jak często się wypowiada, mam nadzieję, że nie dużo. Zapewne fan mangi i anime, na avatarze jedna z tych rysunkowych postaci. Brak podpisu. Pisze ciekawie, długim tekstem. Na GSie jakaś postać z przyszłościowym karabinem :D Jego posty, tak jak u mnie mało userów komentuje. Nie lubi kolekcjonować znajomych :D Wybiera ich rozważnie. ..... Bimbelant? oO XD Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować