Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Chaotizz

Szczerze mówiąc nie znam za dobrze tego użytkownika ale wiem że lubi słuchać Hip Hopu i pewnie rapować.Na avku ma przedstawionego jakiegoś Hip Hopowca,Rapera.Muszę przyznać że nawet często widzę go na forum i z tego co nie raz pisał to nawet na temat i z sensem. :) Cóż nic na niego więcej nie mam :P
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6


Widzę go od niedawna mimo iż pisze dużo postów. Ledwo czerwiec się zaczął a już na koncie ma 34 posty. Wchodząc na jego sajta od razu widać, że jest fanem GTA4 Jest z nami niecały rok. Na dzień dziecka dostał skuter. Bierze udział w zabawach, ale najwięcej postów umieścił w temscie "szkoła i sprawy wokół niej" i w temacie "piłka nożna" nic dziwnego bo jest fanem piłki nożnej co można wyczytać na sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000

To jakaś nowa twarz w tym temacie bo jeszcze go tu chyba nie widziałem. Za to widziałem Dominika ( bo tak zapewne ma na imię sądząc po nicku ale mogę się mylić xD ) w wielu różnych tematach czy to poświęconych CDA, grom czy wielu innych. W sumie nie za dobrze go znam. Nic do niego w sumie nie mam ale jak już miałbym się czegoś czepić to tego że dość często zdarza mu się pisać jakoś tak ... nieskładnie. Po prostu ciężko mi się czyta jego posty ;D. Z tego co pamiętam lubi rysować, jakieś tam przykładowe prace widać na jego gramsajcie. A GS jaki jest ? Taki sobie moim zdaniem. Lay średni a reszty oceniać nie będę ;). Ostatnio udało mu się awansować na Przewodniczącego, co jeszcze ? Hm ... dość często go widuję w TOP50 więc pewnie czymś zasłużył na to jakże wielkie wyróżnienie xD. Coś krótki post mu wyszedł w tym temacie, czyżby nie lubił się przemęczać ? I to chyba na tyle. Kończę ten opis bo już nie wiem co pisać ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłejk

Kurcze ma fajne teksturki i jest kultowy;P Oprócz tego ma fajnego guna i pali:( A łe Prowadzi razem z yahoo tą smieszna rubryczke o mądrych i elokwentnych userach ma także spko looozik jak bum cyk cyk podejscie do gramowości jako obhywatelskiemgo rezimu hah jest przewdonikiem kurcze zebrań na których mnie nie ma ale czesciej to on na delegacjii bywa w kambodzy i republice wojoslawickiej a jego sajjjttt jest ttttakkkkiiii faaaannnny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury Żniwiarz

Dzisiaj do opisania mam jednego użytkownika o randze Przewodniczący.Cóż szczerze mówiąc nie znam go za dobrze od niedawna widzę go jak pisze na forum po jego postach może każdy uznać że pisze długie konkretne posty i przede wszystkim na temat.Jeśli chodzi o rangi to wiem że bardzo by chciał awansować na Sekretarza i mam nadzieje że mu sie to uda. Cóż już nic więcej na niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6

Delegat z blisko rocznym stażem na forum. Widzę go dość często na gramie. Po nicku możnaby wywnioskować że lubi piłkę nożną. Taki tam sobie zwykły w zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżniający user. W avku jakaś postać z GTA 4. Gramsajcik ... hm ... lay z GTA 4 ... jeszcze niedawno był tam inny z motywem bodaj Ronaldinho. Widać lubi zmiany ;D. Poza tym GS w zasadzie niczym szczególnym się nie wyróżnia. Niezbyt ciekawe wpisy i jakoś tak ogólnie nie bardzo mi się tam podoba ( bardzo subiektywne ). Najczęściej widuję go w temacie "Szkoła ..." gdzie wylewa swe gorzkie żale na polski system edukacji i złych nauczycieli ( a jakże ! ). Poza tym jak zauważyłem np: w tym temacie nie lubi się przemęczać podczas pisania i pisze tylko absolutnie tyle ile trzeba ... nigdy więcej. Ech ... trochę chaotyczny wyszedł ten opis ale cóż począć ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

Również Delegat z bardzo bardzo długim stażem :P Na forum również widuję go bardzo często piszę długie konkretne posty i również najwięcej go widzę w temacie o szkole. Czasami nawet o czymś rozmawiamy xD. Podobają mi sie prowadzone przez niego FK jak i FS. Widać że sie stara zrobić to jak najlepiej !. Co do jego gramsajta wygląd ma taki sobie jeśli chodzi o avka to ma bardzo ciekawy nawet nie wiem co napisać o tym ale cóż ważne że jemu sie podoba. Więc to by było tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6

Delegat, z tego co udało mi sie zaobserwować lubi pisać na forum, a szczególnie ostatnio spodobał mu sie ten wątek. Według mnie uczy się dobrze, a nawet bardziej niż dobrze. Bardzo interesuje się szkołą co wnioskuje po jego aktywności w wątku "szkoła i sprawy wokół niej". Zagorzały fan piłki nożnej, który angażuje się w sprtawy sportu. Według mnie po postach które udało mi sie przeczytać, nie wszczyna kłótni, lecz w sposób spokojny wygłasza swoją opinie. Wracając do szkoly to nie lubi czytac lektur (czemu sie nie dziwie) choć pojawiają się wyjątki. Nie widuje go w wielu tematach, ale jest to spowodowane tym, że widocznie mamy rózne zainteresowania. Więcej chyba już nie wyskrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blue flower
Jest gramowiczką, jakich mniej mozna znalezc na gram.pl. Niestety, gramsajta nie posiada, a wiec mozna ja uznac za tajemnicza... Avatar jest czarno bialy, a ze wzgledu na maly rozmiar - nie za wiele na nim widac. Nick wskazuje ze (mozliwe) lubi niebieski kolor. A wiec, jak juz mowilem, brak gramsajta uniemozliwia mi dalszy opis tej forumowiczki.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirabax
Nowy forumowicz, którego mam nieprzyjemność zbyt często spotykać;d
W przeciągu zaledwie trzech tygodni, będąc użytkownikiem gram.pl, dorobił się statusu przodownika, a kolejny awans(brygadzista) zbliża się już bardzo szybko. Bardzo. Najwyraźniej jest to jedne z pierwszych forum, w których się udziela. Nie unikną, jak wielu jego poprzedników, obsesji na punkcie zakładania nowych tematów. Większość z nich oczywiście umarła(bądź została zamordowana:) jednakże niektóre wciąż funkcjonują z czego dwa najnowsze powinny być również zamknięte, a nie bezkarnie wisieć w "forum ogólne":P Swoim zachowaniem i stylem bardzo przypomina mi wielokrotnie degradowanych i banowanych użytkowników, którzy kryją się pod tak zagadkowymi nickami jak dominikóóó, ecko itp. Chodzi mi o przekraczające niewinność zachowanie, ogólną grzeczność(świętoszkowatość), ciągnięcie bezcelowych i śmiesznych pytań/wątków i... bredzenie.
Pff ale co Kirabax jeszcze sobą reprezentuje? W celu odpowiedzenia na tak nurtujące mnie pytaniem odwiedzę jego gramsajta, do którego zachęcił mnie jego podpis;> Oczywiście! jak można było się spodziewać miał niewiele wspólnego z prawdą. Felietonów nie ma(i pewnie nie będzie), filmu żadnego nie widzę, obrazków również - wywiązał się jedynie z muzyki(o dziwo całkiem niezła). Gdybym miał ocenić wygląd w skali 1 do 10 wystawiłbym ocenę 3. Kolory kompletnie niedobrane, nie da się nic przeczytać, zakładki brzydkie... jakby "zgłoś naruszenie zasad" obejmowało brak gustu to w tej chwili wysyłałbym formularz:D
Heh źle nie rzecze, ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten

Zapomniany chyba tym razem sam zapomniał o dobrym wychowaniu. Osobnik ów wysmażył pierwszy jaki widzę w tym temacie opis negatywny, nawrzucał trochę opisywanemu, a ja się pytam po co? Przecież tutaj chodzi o to żebyśmy swoje opisy czytali z bananem na twarzy, albo przynajmniej bez smutnej minki a co on robi, jeździ po człowieku jakby mu co najmniej palec odgryzł. To tyle z mojej strony, teraz lepsza połowa mojej osobowości może zająć się opisem, że tak powiem, właściwym.
Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to słodziaszczy, przynajmniej według mnie, choć bywam nieco odmienny w opiniach, awatar. Druga rzecz, pisuje długi opisy, co świadczy o nim dobrze, umiejętność posługiwania się polszczyzną przydaje się w życiu, naprawdę, wierzcie na słowo. Fakt ten potwierdza się na gramsajcie, jako krótki opis samego siebie ma długość kilku moich wpisów na blogu, podobnie jak ulubione i ostatnio gram w. Kontrastuje z tym blog, na którym tekstu jest mało, malusieńko, tek ze 2 linijki na wpis. Nie może wziąć sie za Potop, osobiście polecam, świetna książka, tylko nie ucz się z niej historii ;P
Jest Delegatem czyli na forum w sumie nie tak długo, aczkolwiek awansu, jako lepsza część osobowości, życzę prędkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Do opisania mam dzisiaj chyba bardzo oryginalną osobę ( tak sądzę po nicku ) :P Ostatnio bardzo często widuję go na forum pisze długie ciekawe posty. Jest moim dobrym znajomym. Jeśli chodzi o muzykę to słucha on Lady Pank,Megadeth,Metalica,Perfect,queen itp.itd. Czyli po prostu lubi bardzo muzykę jak pewnie każdy :P Ma on bardzo wysoką rangę jego gramsajt też jest bardzo fajny po prostu jest okej. Dobra kończe już bo nie wiem co pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6

I znowu trafiam w tym temacie na tego osobnika. ;D Ja to mam pecha ;P. Tak więc ... z tego co zauważyłem lubi piłkę nożną, na forum lubi się często pytać o wiele rzeczy w wielu tematach ... widać wziął sobie do serca maksymę "Kto pyta nie błądzi" ;D. Co jeszcze mógłbym o nim napisać ? Z tego co zauważyłem lubi sobie na forum czy na własnym gramsajcie ponarzekać jak to ma w szkole źle, jak to nauczyciele cisną w szkole etc. Za rok czeka go III klasa gimnazjum a potem - szkoła średnia - Welcome to Hell ( demoniczny śmiech xD ). Zobaczymy jak dalej się potoczy jego kariera szkolna. Poza tym lubi dawać na gsie wpisy o szkole ( a jakże ), znajomych ( nie, nie jestem jego znajomym ) i o liczbie odwiedzin ( sporo go ludzi odwiedza w tym ja ale to w innym celu ). Na koniec jeszcze wspomnę o tym że moim zdaniem Deker czasem chyba nieco przesadza z używaniem emotek w tekście ( bardzo, bardzo subiektywne ) O i chyba wątek mi się urwał ;D. Pora kończyć. I mam nadzieję że zostanę opisany przez kogoś innego niż Dekerinho bo chciałbym aby ktoś się nieco wysilił i napisał trochę więcej niż te regulaminowe 3 linijki tekstu. Mogę na kogoś liczyć ;P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

Osoba która bardzo często wypowiada się w tym temacie. Lubi strzelanki, w tym Quake. Jest na forum dość długo, bo go dobrze pamiętam. W podpisie ma ciekawe cytaty, dające dużo do myślenia. W sumie więcej nie napiszę...
Kilka słów o GS`ie. Lay dość przeciętny, podoba mi się ankieta - "Spam to zdrowie? Nawet Budo Ci to powie :>
Można się dowiedzieć z jednego z wpisów, że go wkur... denerwują (:>) dzieci... "Emo Janki" na forum i kolekcjonerzy znajomych..

Zdrowia szczęścia i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

Gdzieś się już natknąłem na tego użytkownika. Jest delegatem tak jak ja. W nicku ma napisane "falconer" co chyba po polsku znaczy "jastrząb" i chyba właśnie tego ptaka ma w avatarze. Na layu już ma inny temat: GTA IV. Ta gra mu się chyba podoba. Ma laya o tej grze, recenzuje ją w dość długim tekście. Oprócz tego są jeszcze inne znaki o tym że lubi GTA IV. Znajomych nie kolekcjonuje. Ma ich 21 co nie oznacza że go nie lubią.... chyba... :D
Z sajta dużo o nim nie można wyczytać. Widzę że ma dwie konsole: PSP i Xboxa 360. Cofam się do starszych wpisów no i widzę... "GTA IV - Pierwsze wrażenia"! To mnie zaczyna przytłaczać... Zaskoczenie wzięło górę gdy zobaczyłem w jeszcze starszym wpisie informacje o... nie. Nie o GTA :D O remoncie sajta. Ale nie trudno zgadnąć co jest w następnym... "Xbox 360 i GTA IV" :D. Nie będę się cofał jeszcze bardziej wstecz bo umrę z zaskoczenia!
Widzę że jest zachwycony piosenką "Alizee". Interesuje się polityką, lubi prison break''a, konsole i GTA. Nie będę pisał więcej bo i tak się rozpisałem. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominikańczyk

Bliżej nieznany mi osobnik. Z forum kojarzę go z kilku tematów - głównie forumowych gierek o najemnikach i tym podobnych. Widuję go też w innych tematach ale zdecydowanie rzadziej. Jak już jesteśmy przy tematach to warto nadmienić że d. stworzył ich sporą liczbę bo grubo ponad 30. Niestety większość z nich nie zyskała jakiejś wielkiej popularności. ;D Poza tym po nicku można przypuszczać że ma na imię Dominik choć pewny tego nie jestem rzecz jasna xD. Z tego co pamiętam lubi gry strategiczne, fpsy oraz rpg. Jak sam się przyznaje czyta książki spod znaku fantasy. Na forum ma rangę Delegata z prawie rocznym stażem. Gramsajcik ? Owszem jest ... wygląd nawet niezły, treści też dość dużo ale jakoś mi się nie spodobał ;D. Po statystykach widać że BARDZO lubi wszelkie gry i zabawy forumowe typu: "masz czy nie masz" / " lubisz czy nie lubisz" co odbija się na statsach. Nie mnie to oceniać ale chyba "nieco" przesadza z aktywnością w tych temacikach ;D.
Żegnam. ;)



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

User, którego chyba już gdzieś widziałem.... tak, było to w temacie o szkole. Zresztą często można go tam spotkać, pomimo, że ma 21, więc czasy szkolne ma już za sobą. Jak sam o sobie pisze patriotą nie jest. Lubi grać w FPSy i TPPki, jak łatwo się domyślić jest fanem serii Quake. Najczęściej wypowiada się w tematach o Gothicu 3, CD- Action, (którego zresztą jak 99% forumowiczów jest czytelnikiem) i w popularnych kwasach. Pisze się średnio-często, czyli około 5 postów na dzień. Nie zaliczył jeszcze degrada. Sam założył 4 tematy, jednak nie cieszą się one zbyt wielką popularnością. GramSajt ma całkiem fajny, aczkolwiek widziałem już lepsze ;p. To chyba tyle...
Życzę awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek


Tego użytkownika jeszcze nigdy nie widziałem, nie kojarzę go z żadnego wpisu. Jego nick jest dość tajemniczy, można się jednak domyślić, iż ten użytkownik ma na imię Tomek , co zresztą potwierdza jego Gramsajt. A jeśli jesteśmy już przy tym temacie, to warto zauważyć, że wpisy są na nim zamieszczane rzadko i nieregularnie. Sam gramsajt jest całkiem ładny, choć nieco ubogi i zaniedbany. Ma tylko siedmiu znajomych, więc prawdopodobnie ich nie zbiera i nie każdy może dołączyć do tego elitarnego grona ;). Ów użytkownik do swych ulubionych gier zalicza głównie RPG-i, choć nie pogardzi też strzelanką czy samochodówką. Spójrzmy jeszcze w statystyki... Widzimy tutaj, że temek jest na Gramie nieco ponad rok, ale nie jest zbyt aktywny na forum. Udziela się głównie w tematach dotyczących piłki nożnej, którą widocznie bardzo się interesuje. Cóż, mam nadzieję, że spotkam kiedyś tego użytkownika na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witkab

No muszę sie szczerze przyznać że tego użytkownika również wcześniej nie widziałem.Ale cóż,Jeśli chodzi o gry to lubi on najbardziej :P RPG,Strategie oraz coś sportowego typu PES6.A jeśli chodzi i o muzykę to słucha on Billi Talent,Flipsyde.Jeśli też chodzi o jego gramsajta to ma bardzo fajnego czytelny miły cóż powiem to w jednym słowie po prostu jest okej :P O ile sie nie mylę to na avku ma jakąś twarz hmn ale sam nie wiem z jakiej to gry itp. Posiada on również wysoką rangę Brygadzista ! Cóż to by było tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6
Spamer.
Pisze bez sensu, często nie na temat , aktywnie spamuje.
Dziecko jakich niestety wiele na forum ostatnio, podobne osobniki :mcarbon, Patryk Mogilno.
Polecam również lekturę słownika ortograficznego.
Ocena 2/10.
Pozdrawiam
Lama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować