Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będziesz świętym czy grzesznikiem - rozwiązanie konkursu Saints Row 2!

60 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 17:08, rafekx 12 napisał:

Ale przyznam sie szczerze że gram.pl lubi wprowadzac uczestników w błąd...Bo chocby nie
wiem jaki dobry był mój tekst[napisany] i tak nie miałem szans "wygrać" z osobą która
zaśpiewa to...Mogli chciaż powiedzieć ze nie będą sprawdzać napisanych piosenek, że mozna
tylko zaśpiewać...


Sprawdzaliśmy, po wstępnej selekcji pozostały zarówno teksty, jak i nagrania. Następnie kilka z nich odleciało ze względu na fakt, iż ich autorzy w poprzednich edycjach nie zgarnęli dostatecznej liczby punktów. Na pozostałe natomiast oddawane były głosy.

I bynajmniej nie twierdzę, że łatwiej jest napisać dobry tekst, aniżeli nagrać piosenkę, aczkolwiek utwór muzyczny - że tak powiem - bardziej trafia w ucho ;)
Po prostu w tych przypadkach mieliśmy już gotową interpretację.

master matrox > grę? Grę pocztą. Konsolę raczej kurierem.

Dzikq > nie będą. Nie we wszystkich konkursach publikujemy komplet nadesłanych prac. Dlaczego? To proste - część musielibyśmy już na wstępie odrzucić (z różnych względów), a ich autorzy mogliby nie być tym faktem do końca usatysfakcjonowani.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy konkursu sami zaprezentowali swoje prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle. WorldWar, zakładam twój fanklub ^,^ Razem będziemy rapować, bić się klockami LEGO i w ogóle. Co do zwyciężcy, gratz, ale to nie to samo co WorldWar ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk Mogilno, Jaki Ganh1.

Kurczę, jeśli szczerze tak mówicie, to ja, z łezką w oku, dziękuję wam i chętnie razem... porapuję ;-) Rapować umiem lepiej, ale cóż, przy mikrofonie do PC sami wiecie, musiałem mówić tym samym tonem. Na pewno mogę spróbować zrobić drugi bit, równie dobry :) O dziwo ten do konkursu zajął mi ... godzinę.
Spaykus
O ile mówiłem sobie, że jak nie wygram, to nie będę się przejmował - sprawdziło się to. Dopóki nie zobaczyłem tego dopisku. Duma, owszem, była, ale świadomość, że zabrakło milimetrów, będzie dawała długo o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 20:00, WorldWar3PL napisał:

Kurczę... przestańcie, bo duma mnie rozpiera i zaraz nagram drugi utwór ;P

Ano, nagrywaj. ;] Bo warto czasem posłuchać, takiej mnie poważnej muzyki, dla no... Eee dla posłuchania czegoś lżejszego/zabawniejszego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Spaykus ja mam tylko pytanie natury technicznej. Zwycięzca użył nienależącego do niego bitu ( zapewne bez zgody właściciela praw ) i wygrał. Nie wiem czy to nie ma odzwierciedlenia w prawie. Bo odniósł korzyść materialną z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, IMO WorldWar3PL wymiata. Ten zwycięski kawałek nie wpada w ucho, a WW3 chce się cały czas słuchać i tarzać po podłodze ze śmiechu. Pech chciał, że wygrał we wcześniejszej edycji co zadecydowało o jego przegranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować