Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Co lubicie a czego nie lubicie w grach serii Gothic?

498 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 18:58, Kermit 13 napisał:

niepodoba mi sie w Gothic''u, że niektóre postacie są... nieśmiertelne!!
taki np. lord hagen :/


To mi przypomniało niezłą bójkę, jaką wywołałem w Khorinis :D. Pod koniec, kiedy Lord Hagen stoi na zewnątrz przed odziałem paladynów, zaatakowałem go. Nie planowałem wygrać, chciałem mieć powód do wyłączniea gry :). Na początku, zgodnie z planem, cała armia paladynów ruszyła do ataku. Ale po ułamkach sekund zauważyłem, że nie walczą ze mną. Tłuką Hagena i zatłuc go nie mogą. A ten nawet nie może się za bardzo ruszyć. Zabawnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu lubię system zdobywania umiejętności, ciekawe zadania. Nie znoszę początku gry, eksploatacji terenów górzystych, niektórych postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:21, pawbuk napisał:

W Gothicu lubię system zdobywania umiejętności, ciekawe zadania. Nie znoszę początku gry, eksploatacji
terenów górzystych, niektórych postaci


Eksploatacji czy eksploracji.. Bo jesli to pierwsze to chyba przeoczyłem w grze jakąś interesującą opcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie lubie Gorhica. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, steruje się jkąś panienką, która biega jakby zamiast nóg miała protezy, jest nie ciekawy, Morrowind jest lepszy i bardziej wciąga.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:33, graczomaniak napisał:

Ogólnie nie lubie Gorhica. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, steruje się jkąś panienką,
która biega jakby zamiast nóg miała protezy, jest nie ciekawy, Morrowind jest lepszy i bardziej
wciąga.:)


Herezje ;)

Za to w Morowindzie postać chodzi jak żaba. I co chwila sie cos wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:33, graczomaniak napisał:

Ogólnie nie lubię Gorhica. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, steruje się jakąś panienką,
która biega jakby zamiast nóg miała protezy, jest nie ciekawy, Morrowind jest lepszy i bardziej
wciąga.:)

Herezja na skale światową zaraz zwołam kilku inkwizytorów i zetniemy ci łepek :).
A tak na serio każdy lubi, co innego, (chociaż ja lubię i Morka i Gothica).
Teraz do tematu, dla mnie ta seria nie ma wad (no dobra może grafika trochę słaba, ale ja nigdy na nią uwagi nie zwracam), a jeśli chodzi o nieśmiertelne jednostki to oni są nie tyle nieśmiertelni, co mają tak wysoki poziom, że ich nie można zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie bardzo polubiłem to sterowanie.. I nie zamieniłbym go na żadne inne. Uważam, że jest kapitalne.. prynajmniej to zoptymalizowane z dwójki. Przy jedynce mógłbym jeszcze ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tego typu gry są normalnym bełkotem i chaosem.
Wybaczcie panowie z cdprojektu że oczerniam wasze produkty które dystrybujecie, ale nie znoszę gierek rpg gdzie widać ludzika na 2/3 ekranu. Ani taktyk nie można zastosować jak np. w BG, ani ostrej bitwy z tłumem stworów. Grafika może i jest dobra ale coż po pięknej grafice po same brzegi jak w to się nie da grać hi hi ha ha bo ludzik zasałnia mi pól ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do grania powinieneś zakładać okulary? Ludzik na połowę ekranu? Przecież to właśnie w Baldurach banda ludzików zasłania cały ekran i jeszcze pół drukarki (bo stoi tuż przy komputerze). W Gothicu ludzik ma idealną wielkość (oczywiście, gdy ma się na nosie okulary ;-)
Gdy do tego dodać jeszcze definicję gier RPG ze sterowaniem awatarem jak w Gothicu i wspomniane przez Ciebie elementy taktyki sterowania grupą jak w grach strategicznych, to Baldury wyglądają jak ubogi krewny po spektakularnym bankructwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować