Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Co lubicie a czego nie lubicie w grach serii Gothic?

498 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 12:16, Yary5 napisał:

Ja sie nie kłucę, tylko dyskutuję. Kłucić to ja się mogę na forach ekologi z maniakiami trucia
środowiska, dla których merytorycznym argumentem jest nazwanie ekologa idiotą. System walki
w Morku jest do bani. Najlepszy jak do tej pory miał G1 i G2, gorszy ma Obek, ale G3 to dla
mnie porażka. Ech....
Pozdrawiam

To możemy jeszcze podyskutować:)Dobra zakończmy tą kłut...eh ...dyskusję:)
Każdemu podoba się coś innego i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:15, boduczek napisał:

Tak mnie też to troszkę dziwi ale z 2 strony świat w Gothicu ni jest tak duży jak w Obku i
czy te konie aż tak śa potrzebne?/Bo nie widzi mi sie Bezimienny jadący na koniu w prost na
stado ścierwojadów:)
Pozdrawiam


no to sie kurna mówi, że założenie jest, że ma nie być konia(tj. specjalnie go nie wsadzili bo uważają, że nie nie jest potrzebny), a nie sie przyznaje opinii publicznej że sie zapomniało go wsadzić do gry (czy cuś takiego) przecie to bat na ich własną dupę :P (przede wszystkim na dupę gothic''a 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:21, Konrad162 napisał:

no to sie kurna mówi, że założenie jest, że ma nie być konia(tj. specjalnie go nie wsadzili
bo uważają, że nie nie jest potrzebny), a nie sie przyznaje opinii publicznej że sie zapomniało
go wsadzić do gry (czy cuś takiego) przecie to bat na ich własną dupę :P (przede wszystkim
na dupę gothic''a 3).

Z tego co czytałem przed premierą Gothica 3 to ,,nie wsadziliśmy konia ,bo mogło by to spowodować błedy w grze i cięzko jest takie coś zrobic..''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:26, boduczek napisał:

Z tego co czytałem przed premierą Gothica 3 to ,,nie wsadziliśmy konia ,bo mogło by to spowodować
błedy w grze i cięzko jest takie coś zrobic..''''



a ponoć w książeczce załączonej do gothic''a 3 jest napisane ze nie zdążyli wsadzić qnia :P do gry (czy coś koło tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:29, Konrad162 napisał:

> Z tego co czytałem przed premierą Gothica 3 to ,,nie wsadziliśmy konia ,bo mogło by
to spowodować
> błedy w grze i cięzko jest takie coś zrobic..''''



a ponoć w książeczce załączonej do gothic''a 3 jest napisane ze nie zdążyli wsadzić qnia :P
do gry (czy coś koło tego)

To ja już nie wiem,może teraz próbują się tłumaczyc na inny sposób?/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:26, boduczek napisał:

Z tego co czytałem przed premierą Gothica 3 to ,,nie wsadziliśmy konia ,bo mogło by to spowodować
błedy w grze i cięzko jest takie coś zrobic..''''


:P

W G3 jest tyle błędów, że ten jeden z koniem byłby niezauważalny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:32, el-coyote napisał:

:P

W G3 jest tyle błędów, że ten jeden z koniem byłby niezauważalny :P.

No już bez przesady:)Zaraz sie okarze że to najgorsza gra jaka wyszła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:32, el-coyote napisał:

> Z tego co czytałem przed premierą Gothica 3 to ,,nie wsadziliśmy konia ,bo mogło by
to spowodować
> błedy w grze i cięzko jest takie coś zrobic..''''


:P

W G3 jest tyle błędów, że ten jeden z koniem byłby niezauważalny :P.

Wiecie, ale to jest nieuczciwe. Człowiek wydaje własnoręcznie zarobioną kasę i chce mieć sprawny produkt, a nie sprawny w jakiś 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:33, boduczek napisał:


> :P
>
> W G3 jest tyle błędów, że ten jeden z koniem byłby niezauważalny :P.
No już bez przesady:)Zaraz sie okarze że to najgorsza gra jaka wyszła:/



heheh co do najgorszej gry to nie ale jest ona chyba najgorzej napisaną grą ;P (np. kod nie zoptymalizowany). Druga sprawa nawet niektóre kompy spełniające wymagania (maksymalne) będą miały pokaz slajdów (mniejszy bądź większy) np. komp mojego kolegi maszyna taka ze hoho, a Gothic chodzi jak.... by chciał a nie mógł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:37, Yary5 napisał:

Wiecie, ale to jest nieuczciwe. Człowiek wydaje własnoręcznie zarobioną kasę i chce mieć sprawny
produkt, a nie sprawny w jakiś 80%.


Ci co wypuścili gothica 3 to powiedzieli no mamy to co mamy nie chce sie juz nam robić(na zasadzie piedol* nie robie) i wypuszczamy na rynek :P Gra jest ogólnie fajna tylko, że tak jak powiedziałeś sprawna w 80% (może mniej lub troche więcej ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się po prostu zdaje, że ambicje przerosły twórców. Postawmy sprawę jasno. PB ma za sobą trzy części Gothica. Nie mają wielkiego doświadczenia, więc taki wielki projekt ich po prostu przerósł. Zamiast wstrzymać się z wydaniem rok to było by to grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:42, Konrad162 napisał:

Ci co wypuścili gothica 3 to powiedzieli no mamy to co mamy nie chce sie juz nam robić(na zasadzie
piedol* nie robie) i wypuszczamy na rynek :P Gra jest ogólnie fajna tylko, że tak jak powiedziałeś
sprawna w 80% (może mniej lub troche więcej ;P )

Dobrze, że samochodów nie sprzedają bez silnika lub bez hamulców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:39, Konrad162 napisał:

heheh co do najgorszej gry to nie ale jest ona chyba najgorzej napisaną grą ;P (np. kod nie
zoptymalizowany). Druga sprawa nawet niektóre kompy spełniające wymagania (maksymalne) będą
miały pokaz slajdów (mniejszy bądź większy) np. komp mojego kolegi maszyna taka ze hoho, a
Gothic chodzi jak.... by chciał a nie mógł :/

No fakt jest troche źle zoptymalizowana ale prawdopodopnie wychodzacy patch ma poprawic niektóre z błedów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:45, el-coyote napisał:

Mnie się po prostu zdaje, że ambicje przerosły twórców. Postawmy sprawę jasno. PB ma za sobą
trzy części Gothica. Nie mają wielkiego doświadczenia, więc taki wielki projekt ich po prostu
przerósł. Zamiast wstrzymać się z wydaniem rok to było by to grywalne.

Raczej przesądziła kwestia bliskości gwiazdki. Koniecznie chcieli zdązyć przed świętami. Zresztą my w Polsce i tak mamy szczęście, bo CDprojekt sam wprowadził poprawki, a w wersjach dla innych krajów nie ma wielu NPC koniecznych by misje zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:45, el-coyote napisał:

Mnie się po prostu zdaje, że ambicje przerosły twórców. Postawmy sprawę jasno. PB ma za sobą
trzy części Gothica. Nie mają wielkiego doświadczenia, więc taki wielki projekt ich po prostu
przerósł. Zamiast wstrzymać się z wydaniem rok to było by to grywalne.

Ambicje przerosły twórców??Równie dobrze to fani mogli oczekiwaći za dużo,a twórcy poprostu nie dali rady sobie z tym poradzić,oraz z ciągłym narzekaniem że przesunięto premiere gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:51, boduczek napisał:

> Mnie się po prostu zdaje, że ambicje przerosły twórców. Postawmy sprawę jasno. PB ma za
sobą
> trzy części Gothica. Nie mają wielkiego doświadczenia, więc taki wielki projekt ich po
prostu
> przerósł. Zamiast wstrzymać się z wydaniem rok to było by to grywalne.
>
Ambicje przerosły twórców??Równie dobrze to fani mogli oczekiwaći za dużo,a twórcy poprostu
nie dali rady sobie z tym poradzić,oraz z ciągłym narzekaniem że przesunięto premiere gry.



co do patch''y to coś tam zawsze ponaprawiają (albo po pierniczą jeszcze bardziej ;P) ale pamiętajmy że patch''ami raczej wszystkiego nie da sie naprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:49, boduczek napisał:

No fakt jest troche źle zoptymalizowana ale prawdopodopnie wychodzacy patch ma poprawic niektóre
z błedów w grze.

Troche to za mało powiedziane. Widzisz ja za to zapłaciłem i nikt mi łaski nie robi, że mogłem ją kupić. Ja rozumiem, że ktoś ma za słaby sprzęt, ale jeśli mój przewyższa zalecane i gra mi sie tnie to jest to bardzo niewporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:52, Konrad162 napisał:

co do patch''y to coś tam zawsze ponaprawiają (albo po pierniczą jeszcze bardziej ;P) ale pamiętajmy
że patch''ami raczej wszystkiego nie da sie naprawić :P

Tak,nie od razu Kraków zbudowano:p
Od czegoś należy zacząc,wiadomo że jeden patch sprawy nie załatwi ale jestem pewny że będą się pojawiać następne aż w końcu wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:54, Yary5 napisał:

Troche to za mało powiedziane. Widzisz ja za to zapłaciłem i nikt mi łaski nie robi, że mogłem
ją kupić. Ja rozumiem, że ktoś ma za słaby sprzęt, ale jeśli mój przewyższa zalecane i gra
mi sie tnie to jest to bardzo niewporządku.

Każda gra się czasem ma prawo zaciąc nie ważne jaki byś miał sprzęt.A co do zalecanych to jaki masz sprzęt i na jakie ustawiasz detalki??Ale jest jeszcze pytanie czy tnie się tak że nie idzie grać ,czy tylko od czasu do czasu coś przytnie.
PS.Może to wina sterowników karty graficznej,ściągnij sobie najnowsze i zobacz czy pomoże ,a jaki nie to poczekaj na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować