Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Co lubicie a czego nie lubicie w grach serii Gothic?

498 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 12:55, boduczek napisał:


> co do patch''y to coś tam zawsze ponaprawiają (albo po pierniczą jeszcze bardziej ;P)
ale pamiętajmy
> że patch''ami raczej wszystkiego nie da sie naprawić :P
Tak,nie od razu Kraków zbudowano:p
Od czegoś należy zacząc,wiadomo że jeden patch sprawy nie załatwi ale jestem pewny że będą
się pojawiać następne aż w końcu wszystko będzie ok:)


żarty:
z 20 patch''y załatwi sprawę albo taki 1 czy 2 po 1GB XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 13:06, Konrad162 napisał:

żarty:
z 20 patch''y załatwi sprawę albo taki 1 czy 2 po 1GB XD

A niech ma i 3GB jeśli się lubi jakąś gre to nawet takie gigantyczne pathe nie zmienia naszego zdania.20 patchy wątpie ,powinno to pójść dużo szybciej.Zresztą pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:59, boduczek napisał:

PS.Może to wina sterowników karty graficznej,ściągnij sobie najnowsze i zobacz czy pomoże ,a
jaki nie to poczekaj na patcha.

Sterowniki mam najnowsze ze stronki nvidii, a gram na średnich. Najczęściej tnie pi przy zapalaniu pochodni, puszczaniu kuli ognistej i walki. No i przy przywołaniach. Owszem jest lepiej w porównaniu do sytuacji przed rozbudową, teraz mam 2Gb Ramu, 6800gs 256 i p4 3,2GHz. Sęk w tym, że np. taki Obek, który grafike ma na bardzo dużym poziomie nie tnie mi. A, wyłanczam antyliasing (czy jak to sie pisze) i na 1200xcoś tam. Ale jak zauważyłem przynajmniej w moim przypadku, rozdzielczość prawie nie wpływa na szybkość G3. Zmieniałem ją sobie nawet na większą i prawie nie było zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 13:15, Yary5 napisał:

Sterowniki mam najnowsze ze stronki nvidii, a gram na średnich. Najczęściej tnie pi przy zapalaniu
pochodni, puszczaniu kuli ognistej i walki. No i przy przywołaniach. Owszem jest lepiej w porównaniu
do sytuacji przed rozbudową, teraz mam 2Gb Ramu, 6800gs 256 i p4 3,2GHz. Sęk w tym, że np.
taki Obek, który grafike ma na bardzo dużym poziomie nie tnie mi. A, wyłanczam antyliasing
(czy jak to sie pisze) i na 1200xcoś tam. Ale jak zauważyłem przynajmniej w moim przypadku,
rozdzielczość prawie nie wpływa na szybkość G3. Zmieniałem ją sobie nawet na większą i prawie
nie było zwolnienia.

Przypuszczam że masz za słabego procka, bo jak słyszałem to nawe na na procesorach D805-D945 są problemy czyli zacięcia na śrendnich ustawieniach,ramu masz dużo ,grafika też starczy jak na średnie.No cuż Gothic 3 ma narazie najwieksze wymagania sprzętowe i trzeba się z tym pogodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:29, boduczek napisał:

Przypuszczam że masz za słabego procka, bo jak słyszałem to nawe na na procesorach D805-D945
są problemy czyli zacięcia na śrendnich ustawieniach,ramu masz dużo ,grafika też starczy jak
na średnie.No cuż Gothic 3 ma narazie najwieksze wymagania sprzętowe i trzeba się z tym pogodzić;)

Możliwe, ale w wymaganiach jest napisane P4 3GHz. Ale, ze zmianą kompa poczekam na odpowiedź AMD na Core 2 Duo Intela. Słyszałem, że coś fajnego mają. Ale tylko słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:35, Yary5 napisał:

> Przypuszczam że masz za słabego procka, bo jak słyszałem to nawe na na procesorach D805-D945

> są problemy czyli zacięcia na śrendnich ustawieniach,ramu masz dużo ,grafika też starczy
jak
> na średnie.No cuż Gothic 3 ma narazie najwieksze wymagania sprzętowe i trzeba się z tym
pogodzić;)
Możliwe, ale w wymaganiach jest napisane P4 3GHz. Ale, ze zmianą kompa poczekam na odpowiedź
AMD na Core 2 Duo Intela. Słyszałem, że coś fajnego mają. Ale tylko słyszałem.

Nie zawsze zalecane znaczy takie jak byś my chcieli.Możesz poczekać ,ale ja osobiście nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego(co najwyżej 5 rdzeniowy procesor:) ) a tak na serio to ja bym Ci proponował Intel Core 2 Duo E6300 za 750zł około masz juz super wydajny procesor i byś sobie zagrał na duzo powyżej sednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry z serii Gothic były strasznie zabugowane. No może oprócz Gothic III, którą CD-Projekt wydało w wersji 1.08. Za granicą jednak Gothic III był tak zabugowany, że nie musiał nawet się uruchomić!!! Ja dopiero po ściągnięciu łatki 1.09 pierwszy raz zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:38, boduczek napisał:

Nie zawsze zalecane znaczy takie jak byś my chcieli.Możesz poczekać ,ale ja osobiście nie spodziewam
się niczego nadzwyczajnego(co najwyżej 5 rdzeniowy procesor:) ) a tak na serio to ja bym Ci
proponował Intel Core 2 Duo E6300 za 750zł około masz juz super wydajny procesor i byś sobie
zagrał na duzo powyżej sednich.

Czytałem o tym procku, w dodatku ładnie sie go podkręca i ma się najmocniejszą wersję Cora. Sęk w tym, że ja mam jeszcze płytę z AGP, a dodatkowo płyty, które naprawdę potrafią dać pełne wsparcie dla Cora pojawiły się nie dawno i wszystkie są z PCI-Express. Więc musiał bym zmieniać cały komputer. A nie chcę tego robić z powodu jednej gry, co do której mam zastrzeżenia (o czym już dyskutowaliśmy :) ). Może, jak wiedźmin mnie przyciśnie to sie sprężę. A 5 rdzeni brzmi ładnie. I jeszcze jedno ustalono już nowy standart PCI-Express 2. Więc należy sie spodziewać płyt i kart graf. na to złącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:43, Pepper Ronie napisał:

Wszystkie gry z serii Gothic były strasznie zabugowane. No może oprócz Gothic III, którą CD-Projekt
wydało w wersji 1.08. Za granicą jednak Gothic III był tak zabugowany, że nie musiał nawet
się uruchomić!!! Ja dopiero po ściągnięciu łatki 1.09 pierwszy raz zagrałem.

Słyszałem nową nazwę G3 - BuGothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:34, Mastexx100 napisał:

To podaj choć 1 powód dlaczego nie lubisz Gotica skoro tak mówisz.


A proszę Cię bardzo. Chociażby masa błędów, bugów i niedoróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 17:19, Goyaka napisał:

A proszę Cię bardzo. Chociażby masa błędów, bugów i niedoróbek.

Ale z tymi błędami i bugami oraz niedoróbkami można grać i grę się da ukończyć zresztą jak widać większości fanów tej serii tak jak i mnie takie błędy, bugi i wymagania nie odzucają tylko gramy i uwalniamy swiat Myrtany od zła ;))
Więc bugi i błędy czy niedoróbki to akurat najmniejszy problem ;))
Takie jest moje zdanie.

Gra musi miec dobrą fabułę i musi byc grywalna a seria Gothic to posiada ;))
Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masa błędów, bugów i niedoróbek.
Dobrze masz rację ale i tak Gothic ma rzesze fanów i takie drobnostki nic nie zmienią bo sama nazwa będzie zachęcała do gry hahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 21:44, Mac Cry napisał:

Sorry, ale co ma nazwa do jakości gry i przyjemności z grania? Ja tego nie rozumiem. Oświeć
mnie :/

Heh może i będą jakieś błędy(eee....chyba na pewno)ale i tak tłumy będą w to grały mimo niedoróbek. Bo chyba nie powiesz że z powodu kilku małych drobiazgów nie będziesz grał w wymarzoną grę. Gdyby każdy tak podchodził to nawet microsoft by zbankrutował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować