Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Co lubicie a czego nie lubicie w grach serii Gothic?

498 postów w tym temacie

Bugi drażnią tylko na początku. Po przejściu gry można je w fajny sposób wykożystać (ktoś wie jak na samym początku dojść do Gomeza, bez przyjęcia do żadnego obozu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:36, Mat.W napisał:

szkoda ze w gothicu konia nie ma bo by sie dalo szybciej gdzies dojechac

Masz runy teleportacyjne, mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:33, Ćpunek01 napisał:

Bugi drażnią tylko na początku. Po przejściu gry można je w fajny sposób wykożystać (ktoś wie
jak na samym początku dojść do Gomeza, bez przyjęcia do żadnego obozu?)


A to można tak bez dołanczania do starego obozu?? Powiedz mi jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothicu II najbardziej mnie wkurzył moment (jak na razie) jak graliśmy z kumplem i bawiliśmy się w poszukiwaczy ziół i ciekawych miejsc. Dotarliśmy do jakiegoś grobowca za farmą Onara (tam gdzie takie fajne podpisy na nagrobkach), weszliśmy do środka, tam patrzymy jakiś strażnik grobowca czy jakoś tak(szkielet taki) no i my go rozwalamy bierzemy od niego klucz do skrzynki, otwieramy ją, bierzemy rzeczy i nagle MASA szkieletów pokazuje się. Skutek- śmierć-szybka, bolesna. Ale to nic; pokusiliśmy się o kody(tylko bez jęków że cheater) i rozwaliliśmy te kościotrupy. Tak samo było w komnacie obok(bo tam 3 są), ale..... W 3 komnacie zabraliśmy się tak samo. Pokazały się kościeje ale ok. 20 samych z mieczami szkieletów no i 3 szkielety-magowie, którzy ciągle nowe przwołują. Wkurzyliśmy się że ho ho (a ile bluzgów było) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wiem że to nie w temacie będzie ale jeżeli ktoś może niech mi powie czy w Gothicu I jest jakaś osoba, która uczy posługiwania się KUSZĄ bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć nauczyciela, który uczyłby posługiwania się kuszą. PLS o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:56, Mastexx100 napisał:

Ej wiem że to nie w temacie będzie ale jeżeli ktoś może niech mi powie czy w Gothicu I jest
jakaś osoba, która uczy posługiwania się KUSZĄ bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć nauczyciela,
który uczyłby posługiwania się kuszą. PLS o odpowiedź!!!

jesli chcesz wiedziec to Skorpion uczy kuszy ten co jest w zamku i stoi przed trenujacymi straznikami


a mnie wkurzylo to ze w jaskini sniacego jest strasznie ciemno nawet przy czarze swiatlo

aler fajny byl pokoj gdzie wszedzie pojawily sie kolce zamykaja sie kraty i wszedzie kolce trzeba sie tam stanac na ukrawku ze tak powiem kolo krat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za drugu post mi sie nie podobalo to ze mi sniacy nie strzelal kulami ognia do mnie i to mnie najbardziej wkurzylo muj brat gdy mial 17lat tez rzeszed ale do niego sniacy strdelal kulami ognia i on mial o wieli trudnie to mi sie najbardziej nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GI jest niedociągnięcie w misji "Handlarz zielem". Bowiem gdy raz powiesz chłopkowi, że masz dla niego pieniądze, a tak naprawdę ich nie masz to drugi raz już mu tego dać nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie nie strzelał sniący kulą ognia. Sniący strzela jak Cor Calom wypowieł jakies słowa.
> Ej wiem że to nie w temacie będzie ale jeżeli ktoś może niech mi powie czy w Gothicu I jest
> jakaś osoba, która uczy posługiwania się KUSZĄ bo ja nigdzie nie mogłem znaleźć nauczyciela,
> który uczyłby posługiwania się kuszą. PLS o odpowiedź!!!
Skorpion uczy strzelania z kuszy(stary obóz). A na przyszłosc pytaj w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=3878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:47, Lucas016 napisał:

sterowania z pierwszej części CHAOTYCZNE i braku konia w trójce


Ludzie, co wy z tym sterowaniem?? Moim zdaniem, gdy się już w jedynkę pograło to sterowanie było bardzo dobre i niepotrzebna była jego zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:35, Mastexx100 napisał:

> Bugi drażnią tylko na początku. Po przejściu gry można je w fajny sposób wykożystać (ktoś
wie
> jak na samym początku dojść do Gomeza, bez przyjęcia do żadnego obozu?)

A to można tak bez dołanczania do starego obozu?? Powiedz mi jak!!

Stoisz przed strażnikami którzy nie chcą cię wpuścić, wyjmujesz miecz, oni cię ostrzegają a ty szybko włazisz do zamku/ magów wody/ Y Beriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:35, Ćpunek01 napisał:

> szkoda ze w gothicu konia nie ma bo by sie dalo szybciej gdzies dojechac
Masz runy teleportacyjne, mało?

O WIELE ZA MAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:03, Kostka XXL napisał:

Trzeba było użyc zaklęcia "Deszcz ognia". A pozatym po co tam poszedłes skoro nie miałes na
tyle siły.

Jak już wcześniej napisałem bawiłem się, a że przerosło to mnie i nie dałem rady to inna sprawa, a chciałem dowiedzieć się co się stanie jeżeli uda się wygrać ze szkieletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować