Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszechczasów

71 postów w tym temacie

gram.pl

Coś na co fani serii czekali od zawsze. Coś na co warto poświęcić niejedno długie popołudnie i niejeden zimowy wieczór. Już dzisiaj w sklepie gram.pl można składać zamówienia przedpremierowe na Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszechczasów.

Przeczytaj cały tekst "Rusza pre-order Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszechczasów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie części ;p

Btw. Czekam na Pre-Order Sims 3 + bonus Sims 2 + Sims 1 + all Expansions All on ONE Blue-Ray (or Two Blue-Rays ;p). 2 Kartony zapewne by tego było. ;p. Tak tak, to dla kuzynki buahahaha ;ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:15, MisioKGB napisał:

Mam wszystkie części ;p

Btw. Czekam na Pre-Order Sims 3 + bonus Sims 2 + Sims 1 + all Expansions All on ONE Blue-Ray
(or Two Blue-Rays ;p). 2 Kartony zapewne by tego było. ;p. Tak tak, to dla kuzynki buahahaha
;ddd


Cena: 999 zł :) W końcu te 40 simsów pomnożyć przez cenę sugerowaną EA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym ale gram na konsoli raczej. Cena nie jest taka zła gdyby nie fakt że jeśli ktoś lubi Hirołsów to pewnie ma już sporo części. Tak czy siak pakiet super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za drogo, a zawartość nie jest zachwycająca. Wszystkie części mam, więc nie potrzebuje tego kolekcjonerskiego wydania. Hirołsowa skrzyneczka mi wystarczy w zupełności. Ale z pewnością ktoś nabędzie to ciężkie pudło z legendą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze na pc narzekają na cene :D
Też narzekałem na tytuły pc ale przesiadłem się na konsolę i teraz jakdałem ostatnio np. 250 zł za GTA 4 to już ten zestaw nie wydaje się taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość uważam, że cena jest za wysoka. A szkoda, bo z wielką chęcią wszedłbym w posiadanie tejże Kolekcji Wszech Czasów. Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem zebrania wszystkich części znanych i kochanych "Hirołsów", a mając coś takiego mógłbym grać i chwalić się, ile wlezie. Niestety, wygląda na to, że będę musiał oddzielnie zbierać serię, od "jedynki, poprzez dwójkę" - pomijając trójkę, gdyż już mam - do "czwórki" - grałem trochę, zbytnio mi się nie spodobała, ale wolałbym ją mieć - po "piątkę", plus dodatki.

Cóż, zaczekam jeszcze. Mam nadzieję, że jeszcze stanieje... lub ogłoszą konkurs, z Kolekcją Wszech Czasów w roli nagrody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie państwo: "Wykorzystując posiadane Wirtualne Pieniądze (wPLN), za produkt płacisz 30 zł mniej", czyli wszystko to można już kupić za jedyne 229,90 zł. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie części piątki , trójki i czwórki - wszystko orginalne szkoda wydawać kasy ale kolekcja wygląda fantastycznie.gdybym nie miał herosów to bym kupił ale i tak cena przeraża !! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować