Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Chyba skuszę się na smycz Stalkera ;) Przymierzam się również do notesu Lost, ale trochę żal mi tych 100 wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie kupię sobie NWN jakoś tanio ^^ (nigdzie nie znalazłem poniżej 130zł) Tylko dziwi mnie że jeszcze obniżają ceny, po południu NWN był na 80zł, teraz za 60zł. Dobrze że jeszcze nie zamówiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:12, Wolus1 napisał:

Nareszcie kupię sobie NWN jakoś tanio ^^ (nigdzie nie znalazłem poniżej 130zł) Tylko
dziwi mnie że jeszcze obniżają ceny, po południu NWN był na 80zł, teraz za 60zł. Dobrze
że jeszcze nie zamówiłem ^^

O Dzięki za info :))
Anulowałem zamówienie z rana (na szczęście nie opłacone jeszcze) i zamówiłem raz jeszcze za 20 zł mniej :D
Taką cenę to ja rozumiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde już ustaliłem, że nie będę nic brać tylko zobaczę co będzie za tydzień. Ale obniżenie ceny NN chyba zrobi swoje... bo w sumie tak się zastanawiałem co tu jeszcze mogą ciekawego dorzucić za tydzień, ale jakoś na nic nie wpadłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 17:27, Igor FCBayern napisał:

Chyba skuszę się na smycz Stalkera ;) Przymierzam się również do notesu Lost, ale trochę
żal mi tych 100 wPLN...

50 wPLN za smycz? Nie, nie, lepiej szklankę zimnej wody i powiadam to jako fan Stalkera :). Chyba, że masz tych wPLNów tyle, że nawet nie zauważysz uszczerbku. A pomysłodawcom tych cen radzę się jednak namyślić, bo chyba z sufitu brane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 20:08, Evil Khan napisał:

> Nareszcie kupię sobie NWN jakoś tanio ^^ (nigdzie nie znalazłem poniżej 130zł) Tylko

> dziwi mnie że jeszcze obniżają ceny, po południu NWN był na 80zł, teraz za 60zł.
Dobrze
> że jeszcze nie zamówiłem ^^
O Dzięki za info :))
Anulowałem zamówienie z rana (na szczęście nie opłacone jeszcze) i zamówiłem raz jeszcze
za 20 zł mniej :D
Taką cenę to ja rozumiem !


Nie ma za co ^^ Jakoś od mojej informacji szybko oferty poszły w dół xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 21:29, Melchah napisał:

50 wPLN za smycz? Nie, nie, lepiej szklankę zimnej wody i powiadam to jako fan Stalkera
:). Chyba, że masz tych wPLNów tyle, że nawet nie zauważysz uszczerbku. A pomysłodawcom
tych cen radzę się jednak namyślić, bo chyba z sufitu brane.

Mam niecałe 240 wPLN z tego co pamiętam, ale z drugiej strony nie zamierzam korzystać z każdej lepszej okazji. W dalszym ciągu czekam na jakiś kozacki gadżet ;) Póki co jedynie Stalkerowska smycz zainteresowała mnie na tyle aby wydać trochę wPLN-ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 266 wPln''ów i kusi mnie zakup NWN: Kolekcja Wszech Czasów, ale mam już NWN i NWN2, więc byłby to zakup tylko dla dodatków (Szczególnie maska zdrajcy) i tych innych dupereli jak mapy, koszulka, breloczek. Ciągle się zastanawiam, ale po szkole może być już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiegoś miejsca w którym można zadawać pytania na temat tej imrezy? jakiś konsul? chciałbym wiedzieć czy jest szansa że jakiś sprzęt tak wypuszczą, myszki, joysticki, słuchawki itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 11:20, Michaelius napisał:

Ucieszylbym sie jakby za tydzien-dwa do zestawu zawital DMC 4, gra chyba furory nie zrobili
, a za pol ceny bylbym w stanie przelknac Polskie tlumaczenie :D



bujaj dalej w obłokach......nadzieja matką głupich jak powiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 12:53, benekzdenek napisał:

> Ucieszylbym sie jakby za tydzien-dwa do zestawu zawital DMC 4, gra chyba furory
nie zrobili
> , a za pol ceny bylbym w stanie przelknac Polskie tlumaczenie :D


bujaj dalej w obłokach......nadzieja matką głupich jak powiadają.


Ale każdą matkę trzeba kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zrzut jest bardzo wyraźnie gorszy od poprzedniego , ale na szczęście udało mi się znaleźć coś ciekawego dla siebie. Już od dawna polowałem na Company of Heroes: Kompania Braci , a teraz w końcu można kupić tą grę za 20 złotych , to na pewno sobie zamówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 12:22, Evil Khan napisał:

Bla bla bla - nic tylko narzekać potraficie...


Gdybyśmy nie narzekali top byś pewnie za to Neverwinter Nights zapłacił o 20zł więcej ;)

Sebat1 --->

>Już od dawna polowałem na Company of Heroes: Kompania Braci , a teraz w końcu można kupić tą grę za 20 >złotych

Jak dla mnie to żaden interes, bo tej kowty musisz jeszcze dodać koszy przesyłki, czyli praktycznie jesteś do przodu AŻ o jakieś 5zł. Moim zdaniem nie warto. Zresztą chyba nie tylko jak tak sądzę, bo wystarczy zobaczyć jakie jest zainteresowanie Company of Heroes czy takim Gears of War. Praktycznie zerowe, towar jak leżał tak leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:28, dave03 napisał:

Zresztą chyba nie
tylko jak tam sądzę, bo wystarczy zobaczyć jakie jest zainteresowanie Company of Heroes
czy takim Gears of War. Praktycznie zerowe, towar jak leżał tak leży.

Nie każdy lubi strategie, to raz. A dwa, że te ceny faktycznie są nieco poronione, bo miało być świetnie, wPLNów na kontach miało ubywać, kto pierwszy ten lepszy i tym podobne dyrdymały, a jak widać zamiast z sercem na dłoni do graczy to wciąż chcą wycisnąć max kasy. Na ile się da. I na przykład takie GoW chętnie bym kupił, ale przy tej cenie to żadna promocja. Nad CoHem - gdybym nie miał - też bym się zastanowił. Ogólnie zaczyna zalatywać pazernością.

Zaczyna to trochę wyglądać jak mały deszcz z wielkiej chmury. Drugi rzut towaru w tej akcji okazał się raczej słaby.

Chyba najlepiej na tym wyszli Ci, którzy kupili wieśka. Nie uważam tej gry za objawienie i ósmy cud świata jak niektórzy, ale nie kupić za niecałe 20zł to głupota, o ile ktoś RPGi lubi, bo przy wszystkich wadach to jednak solidna robota. Nic innego, równie atrakcyjnego cenowo nie widziałem podczas tej akcji jeszcze i dalej nie widzę. Zobaczymy co za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować