Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 21:14, temist napisał:

Pierwszym dniem tygodnia w kalendarzu gregoriańskim (dla matołków: to jest kalendarz
dzisiejszego świata) jest NIEDZIELA.

Może nie wyraziłem się do końca jasno. Chodziło mi o tydzień pracowniczy. Pasuje ?

Dnia 11.11.2008 o 21:14, temist napisał:

Jak ja kocham ludzi co wypowiadaja sie na tematy na których sie kompletnie nie znają.

OK, super. Dzięki za uświadomienie. Poza tym EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja jak np. mam 158 wPLN to mogę sobie kupic grę tylko za tą kasę, płacąc tylko i wyłącznie za przesyłkę? Bo już przecież nie jedna taka promocja była i można było z wPLN co najwyzej dyche ściągnąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś chociaż na tą stronę? Wyraźnie pisze, ile płacisz wPLN a ile normalnymi złotówkami.. A za dowóz także płacisz normalnymi pieniędzmi bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tabula Rasa
kategoria: Gry PC
Towar: na wyczerpaniu
Cena sugerowana: 129,90 zł
CENA JUŻ OD:
49,90 zł + 80 wPLN"

No ta cena to juz sa jaja. W Anglii gra kosztuje 4 funty w Stanach mniej niz dolara. Znaczy ze albo CDP sobie z ta ceną zartuje albo chce swoich klinetów ordynarnie okraść, mówiąc ze robi super obnizkę. Oto czemu z daleka omijam ten parszywy sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:45, temist napisał:

Tabula Rasa



Taa:D
Mnie też ta pozycja rozbraja śmiechem za każdym razem, jak na nią spojrzę, nie jesteś sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:50, Mr.M napisał:

> Tabula Rasa


Taa:D
Mnie też ta pozycja rozbraja śmiechem za każdym razem, jak na nią spojrzę, nie jesteś
sam :)


taa, ale pomysl sobie ze na przyklad chcesz kupic koledze/bratu gre na urodziny a sam graczem nie jestes i nie sledzisz cen w sklepach. Wiesz ze chce Tabula Rasa i ze gre w POlsce wydaje CDP. No to wchodzisz do nich na strone i kupujesz - nie masz wpln bo skad masz miec wiec placisz 130 złotych. A potem ktos cie uswiadamia ze wlasnie przerobili cie na 4000%.

Zbrodnia w afekcie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:50, Mr.M napisał:

Taa:D
Mnie też ta pozycja rozbraja śmiechem za każdym razem, jak na nią spojrzę, nie jesteś
sam :)

Dołączam się. Mnie rozśmieszyło to, że jeśli gra kosztuje w Stanach mniej niż 1 dolar, a w Wielkiej Brytanii chyba 4 funty, o ile dobrze pamiętam, to jest taka niska obniżka. Ja bym dał normalną cenę 30zł, i dał obniżkę np. z użyciem 20wpln. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Tak wiem, jestem w tym dobry.

Chwalipięta :P , a tak poza tym to nie trudno to przeoczyć.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

? Nie bardzo rozumiem. Nie wypada żeby nowe produkty pojawiały się w inny dzień niż poniedziałek
czy może nie wypada żeby całkiem przypadkowo święto pokrywało się z tym terminem ? oO

Zamotałeś z deka , załóżmy że nie wypada żeby całkiem nie przypadkowo święto pokrywało się z tym terminem.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Fani jakiejś gry kupują ją zazwyczaj zaraz po premierze.

Przecież właśnie m.in. o tym napisałem.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

A jeśli mowa o tych co czekają na jakiś ciekawy produkt w tej "promocji" ... cóż sam napisałeś
wcześniej że "A czym tu się niby martwić , zbyt wiele w życiu jest powodów do zmartwień żeby
martwić się takimi pierdołami."

A co ma moje zdanie do zdania niezliczonej grupy zniecierpliwionych potencjalnych klientów ?

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Naciągane to i to bardzo ...

Ja tu nic naciąganego nie widzę , ot zwyczajny chwyt marketingowy i nie wiem co niby w tym naciąganego.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Nie wydaje mi się ... wplnmania to chyba zbyt duża akcja promocyjna zakrojona na dużą
skalę żeby jej autorzy mogli zaliczyć taką wtopę.

A żebyś się nie zdziwił...

Igor FCBayern

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Tylko po co?

Bo czas to (szeroko pojęty) pieniądz i to wystarczy.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Mieli na to cały tydzień, o ile zarys każdego rzutu nie został nakreślony jeszcze przed startem akcji.

Biorąc pod uwagę chociażby to , że CDP ujawnia nowe tytuły w tanich seriach w trakcie ich potwierdzania u producentów , to nie ma co się oszukiwać , że CDP zdołał cokolwiek nakreślić przed niby wyznaczonym terminem.

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Jeżeli nie dadzą jutro to pewnie nowe artykuły pojawią się za tydzień, tylko co w tym takiego
strasznego i niesamowitego?

Mieszkając za granicą strasznie łatwo sobie coś takiego napisać... -_- Dobra jeszcze tylko jedno i EOT...

Dnia 11.11.2008 o 20:06, KŁEJK napisał:

Teoretycznie Elvis Presley nadal żyje gdzieś na Bahamach, (...)

Nie od dzisiaj wiadomo , że teoretycznie to wszystko jest możliwe , równie dobrze mogłem napisać ''''ale całkiem prawdopodobne''''. Nie ma to jak czepiać się czego się tylko da... ;/
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:45, temist napisał:

"Tabula Rasa

Dnia 11.11.2008 o 21:45, temist napisał:

No ta cena to juz sa jaja. W Anglii gra kosztuje 4 funty w Stanach mniej niz dolara.
Znaczy ze albo CDP sobie z ta ceną zartuje albo chce swoich klinetów ordynarnie okraść,
mówiąc ze robi super obnizkę. Oto czemu z daleka omijam ten parszywy sklepik.


Żeby było zabawniej, sami kilka dni temu wysmażyli takiego newsa:

http://www.gram.pl/news_8g3rJ,61_Tabula_Rasa_za_mniej_niz_jednego_dolara.h tml

Naprawdę śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w końcu odebrałem wiedźmińskie kości, fajny gadżet ale kubek mogli trochę doszlifować =p. To teraz przydałby się kolejny rzut, może znowu coś ciekawego znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie smiech na sali co do dzisiejszego rzutu lepiej nie komentowac.....pomijajac jakosc tych produktow to ile ich jest??!! tu cytuje ,,bedziemy dodawac okolo 20 nowych produktow co tydzien" a dali 8;/ smieszny ten cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nastąpiła mała aktualizacja... ale jeśli to wszystko to IMO ten rzut jest beznadziejnie słaby =/. Stalker, AoE III jeszcze w takich cenach, do tego jakies koszulki - no thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować