Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 13:19, Kalejdoskop86 napisał:

> No to możesz przestać liczyć, bo Rome wydaje Licomp, nie CDP. ;]
Ekhem, ale Rome: Total War Antologia jest w Platynowej Kolekcji, która jest pod skrzydłami
CDP, więc może jednak będzie w ofercie? :)

> Dzisiaj nie ma co liczyć na nowy rzut, ale jutro to już powinien być.
Ja tam jestem ciekaw, jak będzie...


Tak, racja, zapomniałem o platynie (poprawiony post wyżej).

W końcu ktoś dodaje newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem już frontlines''a Kolekcjonerską Ładnie wydane koszulka też git :P Fajnie jakby DMC4 dali :P Marzenia ściętej głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:19, Kalejdoskop86 napisał:

> Dzisiaj nie ma co liczyć na nowy rzut, ale jutro to już powinien być.
Ja tam jestem ciekaw, jak będzie...


próba dodania nowych gier do wPLNomanii dzisiaj była.. jak co tydzień o podobnej lub tej samej godzinie wszystko się.. ekhm ehmm zwiesiło na gramie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:29, deuser napisał:

próba dodania nowych gier do wPLNomanii dzisiaj była.. jak co tydzień o podobnej lub
tej samej godzinie wszystko się.. ekhm ehmm zwiesiło na gramie :/

No to kiedy będzie to pokazane w ofercie wszystkim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:33, Kalejdoskop86 napisał:

> próba dodania nowych gier do wPLNomanii dzisiaj była.. jak co tydzień o podobnej
lub
> tej samej godzinie wszystko się.. ekhm ehmm zwiesiło na gramie :/
No to kiedy będzie to pokazane w ofercie wszystkim? :)


No właśnie... kiedy? Mam nadzieję, że tym razem dadzą taką grę (lub gry) na PC, która mnie zainteresuje i opłaci mi się ją kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:33, Kalejdoskop86 napisał:

No to kiedy będzie to pokazane w ofercie wszystkim? :)


mówię jeno że wszystko się zwiesiło o tej samej porze jak co tydzień - wniosek nasunął mi się sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:50, deuser napisał:

> No to kiedy będzie to pokazane w ofercie wszystkim? :)

mówię jeno że wszystko się zwiesiło o tej samej porze jak co tydzień - wniosek nasunął
mi się sam :)

Eee... ale nowe gry chyba nie zostały jeszcze dodane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jasne, że w najważniejsze święto narodowe nie będą pracować.

Swoją drogą mam nadzieję, że coś ciekawego rzucą, bo pierwszego tygodnia się nie załapałem, a w drugim nic ciekawego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:02, Ćpunek01 napisał:

Eee... ale nowe gry chyba nie zostały jeszcze dodane...


odświeżam i odświeżam, nosem już w enter uderzam ale na razie jest jak jest.. czyli lipa wielka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:04, ..::leŚniak::.. napisał:

Chyba jasne, że w najważniejsze święto narodowe nie będą pracować.


to wejdź na główną i zobaczysz że newsy dzisiejsze są.. czyli co? duchy pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:29, Ragnos napisał:

Jade Empire nie jest z eXtra Klasyki, tylko premierowa (wiem, zakupiłem, odebrałem osobiście).
Zamiast 15,90 zapłaciłem 9,90 (wPLNów śmieszna ilość)


To nie wiedziałem o tym. W takim przypadku to rzeczywiście była dość korzystna oferta. Tym niemniej przekreśloną ceną było tam 19.90, więc chyba każdy sobie pomyślał że to była gra z Extra Klasyki. Sądzę jednak że dobrze byłoby w przyszłości takich sytuacji uniknąć i należałoby pod każdą grą napisać z jakiej ona jest serii. Chyba każdy by na tym skorzystał. A tak przy okazji... wie może ktoś czy Company of Heroes jest z platyny czy Topsellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:12, dave03 napisał:

> Jade Empire nie jest z eXtra Klasyki, tylko premierowa (wiem, zakupiłem, odebrałem
osobiście).
> Zamiast 15,90 zapłaciłem 9,90 (wPLNów śmieszna ilość)

To nie wiedziałem o tym. W takim przypadku to rzeczywiście była dość korzystna oferta.
Tym niemniej przekreśloną ceną było tam 19.90, więc chyba każdy sobie pomyślał że to
była gra z Extra Klasyki. Sądzę jednak że dobrze byłoby w przyszłości takich sytuacji
uniknąć i należałoby pod każdą grą napisać z jakiej ona jest serii. Chyba każdy by na
tym skorzystał. A tak przy okazji... wie może ktoś czy Company of Heroes jest z platyny
czy Topsellera?


W sumie to obrazki mówią wszystko o wydaniu, bo tu akurat się zgadzają (CoH jest w PK i taka też miniaturka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram jest tylko platformą, która pomaga CDProjektowi w dystrybucji. Gram jest serwisem, więc nie może odbiegać od innych i musi być aktualny. A inne wydawnictwa raczej dzisiaj nie rzucają promocji, więc CDProjekt nie musi płacić za nadgodziny pracownikom, czy jak to tam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja z promocji skorzystałem i właśnie kupiłem niedawno HoMM5 i Jade Empire: Edycja Specjalna, a jeszcze sobie do koszyka dałem Prince of Persia: Dusza Wojownika. :)
Jedno ale jest: pisało, że HoMM5 to edycja na DVD, a ja dostałem na CD... a w Jade Empire (swoją drogą, za 10zł taka okazła była! świetna gra w napakowanej edycji :> ) opakowanie z grą ma uszkodzone jedno zamknięcie, co powoduje, że nie można zamknąć do końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:22, Boski Gustaw napisał:

A jak jutro dadzą to będę w szkole i jak wróce to pewnie Mass Effecta mi wykupią :P (
licze że go dadzą xD )

Raczej na pewno nie bedzie bo 2 tygodnie temu był:P i nawet długo był dostepny:P ja tam licze na call of duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:22, Boski Gustaw napisał:

A jak jutro dadzą to będę w szkole i jak wróce to pewnie Mass Effecta mi wykupią :P (
licze że go dadzą xD )

Chyba już go nie będzie, bo Mass Effect był już w promocji i został o ile dobrze pamiętam szybko niedostępny (czytaj: szybko go wykupili gracze) . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:35, Boski Gustaw napisał:

No to pech xD za późno mi gram.pl wysłało maila o tej promocji ;/
Mogli by dać wszystkie Splinter Celle na przykład ;D


Nie mogliby. ;)
Ciekawe, po ile by szły te wielkei standy z Mass Effecta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh dajcie juz spokoj z tym koncertem zyczen , co dadza to bedzie. I przeczytajcie regulamin promocji , moze skoncza sie prosby o gry Cenegi , Lema , czy EA :/ W ogole to idzcie cos przeczytac , cokolwiek , a nie tylko gry gry gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować