Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 14:54, Areoman54 napisał:

Oni dają to co albo zalega na magazynie albo mają tego za dużo albo się nie sprzedaje....


no tak: STALKER:CN, Mass Effect, Wiedźmin Rozszerzona i parę innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:26, Kalejdoskop86 napisał:

Jedno ale jest: pisało, że HoMM5 to edycja na DVD, a ja dostałem na CD... a w Jade Empire
(swoją drogą, za 10zł taka okazła była! świetna gra w napakowanej edycji :> ) opakowanie
z grą ma uszkodzone jedno zamknięcie, co powoduje, że nie można zamknąć do końca gry.


To niezły wałek. Widocznie przy okazji tej promocji CDP pozbywa sie z magazynów tego co sie nie sprzedało, a z tego co pamiętam to zainteresowanie Heroes V w wersji CD było praktycznie zerowe. Na Twoim miejscu chyba bym tą grę odesłał z powrotem, bo w końcu na stronie było napisane że jest to wersja DVD, czyli nie dostałeś tego co zamawiałeś.

deuser --->

Dnia 11.11.2008 o 14:26, Kalejdoskop86 napisał:

Oni dają to co albo zalega na magazynie albo mają tego za dużo albo się nie sprzedaje....


>no tak: STALKER:CN, Mass Effect, Wiedźmin Rozszerzona i parę innych ;)

Zawsze musi być coś na przyciągnięcie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:28, dave03 napisał:

Zawsze musi być coś na przyciągnięcie uwagi.


żeby nie zaczęli przeginać w niewłaściwą stronę.. taka promocja musi być wyważona, logicznie skonstruowana. masz całkowitą rację. ja mam jedno życzenie: niech się obędzie bez takich wpadek jakie mają miejsce przy publikacji nowych tytułów i by wszystko odbywało się we właściwym terminie :) ..ja rozumiem że jest dzisiaj święto i wiele osób jest w stanie serwisowi wybaczyć brak dzisiejszej publikacji, lecz wystarczyło wszystko przygotować wczoraj, a dziś wcisnąć przysłowiowy enter i wszyscy byliby zadowoleni.. sprzedaż byłaby na bardzo wysokim poziomie ( święto ), internauci zadowoleni z zakupów.. a jutro, jutro może być po futrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:58, deuser napisał:

> Oni dają to co albo zalega na magazynie albo mają tego za dużo albo się nie sprzedaje....


no tak: STALKER:CN, Mass Effect, Wiedźmin Rozszerzona i parę innych ;)


...a masz dostęp na magazyn żeby sprawdzić ile tego mają, i może jeszcze pre-ordery dadzą.... chyba nie myślisz że oni to robią żeby na tym stracić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:12, Areoman54 napisał:

chyba nie myślisz że oni to robią żeby na tym stracić.......


czasem trzeba stracić by móc w przyszłości zyskać :] ..nie zawsze sprawdzają się spiskowe teorie :)
...
nie siedzę na magazynie bo tam nudy, wolę kawkę z Panią X. się napić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje , że CDP specjalnie wybrał sobie akurat wtorek jako dzień nowych zrzutów żeby teraz wymigać się obecnym świętem. Jestem ciekawy czy jutro pojawi się ten zaległy zrzut , ale nie zdziwię się jeżeli pojawi się dopiero w następny wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:09, Sebat1 napisał:

Coś mi się wydaje , że CDP specjalnie wybrał sobie akurat wtorek jako dzień nowych zrzutów
żeby teraz wymigać się obecnym świętem.

Coś mi się wydaje że szukasz dziury w całym. Świąt ci w naszym kraju aż nadto więc podobna sytuacja pewnie nie raz się zdarzy. Poza tym ... tak ... CDP nie ma co robić tylko kombinuje jak się móc wymigać od dodania nowego rzutu w wplnmanii ... -_-
>Jestem ciekawy czy jutro pojawi się ten zaległy

Dnia 11.11.2008 o 17:09, Sebat1 napisał:

zrzut , ale nie zdziwię się jeżeli pojawi się dopiero w następny wtorek.

Obstawiam dzień jutrzejszy. Jak się nie pojawi możemy zacząć się martwić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


KŁEJK

> Coś mi się wydaje że szukasz dziury w całym.
IMO poniedziałek byłby znacznie lepszym dniem na nowe zrzuty z racji tego , że jest to umownie pierwszy dzień tygodnia , ale nie bo CDP wybrał sobie akurat wtorek , a dwa tygodnie później w ten dzień wypada święto. Przypadek ? Wątpię...

> Obstawiam dzień jutrzejszy. Jak się nie pojawi możemy zacząć się martwić ...
A czym tu się niby martwić , zbyt wiele w życiu jest powodów do zmartwień żeby martwić się takimi pierdołami.

[Edit] - Szlag... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:44, Sebat1 napisał:

IMO poniedziałek byłby znacznie lepszym dniem na nowe zrzuty z racji tego , że jest to
umownie pierwszy dzień tygodnia , ale nie bo CDP wybrał sobie akurat wtorek , a dwa tygodnie
później w ten dzień wypada święto. Przypadek ? Wątpię...

Poniedziałek nie jest umownie pierwszym dniem tygodnia. Poniedziałek JEST pierwszym dniem tygodnia. To po pierwsze. Po drugie ... to że wybrali wtorek ... co z tego ? Takie same lamenty by były jakby wybrali środę czy wtorek i jakby wtedy wypadło jakieś święto. Poza tym co z tego że oferta opóźni się o dzień / kilka ? I tak ją pokażą i tak. Myślisz że specjalnie wybrali wtorek bo ... ? Hm .. no właśnie, czemu ? Żeby bardziej co poniektórych zdenerwować ;D ?

Dnia 11.11.2008 o 17:44, Sebat1 napisał:

A czym tu się niby martwić , zbyt wiele w życiu jest powodów do zmartwień żeby martwić
się takimi pierdołami.

Niby tak ale część userów jest dość ... namolna i chciałaby mieć wszystko, już od zaraz najlepiej to na wczoraj i za półdarmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:44, Sebat1 napisał:


KŁEJK

> Coś mi się wydaje że szukasz dziury w całym.
IMO poniedziałek byłby znacznie lepszym dniem na nowe zrzuty z racji tego , że jest to
umownie pierwszy dzień tygodnia , ale nie bo CDP wybrał sobie akurat wtorek , a dwa tygodnie
później w ten dzień wypada święto. Przypadek ? Wątpię...


Bo CDProjekt wszystko to (nową stronę, promocje, sondy itp.) zaplanował tylko po to, by dziś móc nie dodać paru nowości w sklepie. Świetnie, kolejny element Układu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:44, Sebat1 napisał:

ale nie bo CDP wybrał sobie akurat wtorek , a dwa tygodnie później w ten dzień wypada święto. Przypadek?

Podaj chociażby jeden argument po co CDP miałby to robić? Jaka z tego korzyść? Nie dadzą dzisiaj - dadzą jutro. Wszystko na ten temat. Myślisz, że CDP specjalnie nie chce dzisiaj rzucić nowymi tytułami, bo... No właśnie, bo co? Nie przychodzi mi do głowy ani jedna sensowna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Poniedziałek nie jest umownie pierwszym dniem tygodnia. Poniedziałek JEST pierwszym dniem
tygodnia. To po pierwsze.

Czepiasz się - to po pierwsze. ;P

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Takie same lamenty by były jakby wybrali środę czy wtorek i jakby wtedy wypadło jakieś święto.

Ale nie wypada i to jest najistotniejsze.

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Poza tym co z tego że oferta opóźni się o dzień / kilka ? I tak ją pokażą i tak.

Zamień słowa oferta i dni na gra i miesiące , i powiedz to fanom jakiejś gry czekających na swój wymarzony tytuł.

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Myślisz że specjalnie wybrali wtorek bo ... ? Hm .. no właśnie, czemu ? Żeby bardziej co poniektórych
zdenerwować ;D ?

Chyba zrobili to właśnie po to. xD

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Niby tak ale część userów jest dość ... namolna i chciałaby mieć wszystko, już od zaraz
najlepiej to na wczoraj i za półdarmo.

A kto by tak nie chciał , tylko chcieć a móc - niebo a ziemia.

Ragnos
To zbyt wybujała wizja tego ''''Układu''''. ;]

Igor FCBayern

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Podaj chociażby jeden argument po co CDP miałby to robić? Jaka z tego korzyść?

Żeby zyskać na czasie w przygotowaniu nowej oferty , albo co gorsza...

Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

Myślisz, że CDP specjalnie nie chce dzisiaj rzucić nowymi tytułami, bo... No właśnie, bo co?

... to co mieli dać teraz dadzą za tydzień (wiem że to mocno naciągane , ale teoretycznie możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

Czepiasz się - to po pierwsze. ;P

Tak wiem, jestem w tym dobry.

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

Ale nie wypada i to jest najistotniejsze.

? Nie bardzo rozumiem. Nie wypada żeby nowe produkty pojawiały się w inny dzień niż poniedziałek czy może nie wypada żeby całkiem przypadkowo święto pokrywało się z tym terminem ? oO

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

Zamień słowa oferta i dni na gra i miesiące , i powiedz to fanom jakiejś gry czekających
na swój wymarzony tytuł.

Fani jakiejś gry kupują ją zazwyczaj zaraz po premierze. A jeśli mowa o tych co czekają na jakiś ciekawy produkt w tej "promocji" ... cóż sam napisałeś wcześniej że "A czym tu się niby martwić , zbyt wiele w życiu jest powodów do zmartwień żeby martwić się takimi pierdołami."

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

Żeby zyskać na czasie w przygotowaniu nowej oferty , albo co gorsza...

Naciągane to i to bardzo ...

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

... to co mieli dać teraz dadzą za tydzień (wiem że to mocno naciągane , ale teoretycznie
możliwe).

Nie wydaje mi się ... wplnmania to chyba zbyt duża akcja promocyjna zakrojona na dużą skalę żeby jej autorzy mogli zaliczyć taką wtopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

Żeby zyskać na czasie w przygotowaniu nowej oferty , albo co gorsza...

Tylko po co? Mieli na to cały tydzień, o ile zarys każdego rzutu nie został nakreślony jeszcze przed startem akcji. Jeżeli faktycznie zabrakło im czasu, w co szczerze wątpię, to co z tego? To też ludzie. Nic nie jest perfekcyjne. Z resztą co to za tłumaczenie "żeby zyskać na czasie"? Przecież nikt się nigdzie nie śpieszy.

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

... to co mieli dać teraz dadzą za tydzień

Jeżeli nie dadzą jutro to pewnie nowe artykuły pojawią się za tydzień, tylko co w tym takiego strasznego i niesamowitego? Naturalna kolej rzeczy.

Dnia 11.11.2008 o 19:51, Sebat1 napisał:

(wiem że to mocno naciągane , ale teoretycznie możliwe).

Teoretycznie Elvis Presley nadal żyje gdzieś na Bahamach, teoretycznie Adolf Hitler wcale nie zginął w swoim bunkrze tylko uciekł atomową łodzią podwodną, teoretycznie obcy żyją wśród nas, teoretycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się kłócicie... na początku promocji było napisane, ile sztuk danych gier jest. Teraz nie ma, tylko pisze, czy dostępne jest, na wyczerpaniu czy coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:59, Kalejdoskop86 napisał:

Tak się kłócicie...

Nie kłócimy się a dyskutujemy. A to zasadnicza różnica.
>na początku promocji było napisane, ile sztuk danych gier jest. Teraz

Dnia 11.11.2008 o 20:59, Kalejdoskop86 napisał:

nie ma, tylko pisze, czy dostępne jest, na wyczerpaniu czy coś. ;)

Było dobrze ale oczywiście musieli zmienić żeby było lepiej ;P. Czyli w ogólnym rozrachunku jest gorzej. Poza tym o tych zmianach już wiemy od jakiegoś czasu więc Ameryki nie odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:02, KŁEJK napisał:

> Tak się kłócicie...
Nie kłócimy się a dyskutujemy. A to zasadnicza różnica.

Dobra, nie wnikam.

Dnia 11.11.2008 o 21:02, KŁEJK napisał:

Było dobrze ale oczywiście musieli zmienić żeby było lepiej ;P. Czyli w ogólnym rozrachunku
jest gorzej. Poza tym o tych zmianach już wiemy od jakiegoś czasu więc Ameryki nie odkryłeś.

Tak, ale mówicie tak, jakbyście zapomnieli o tym. Ogólnie to dla klientów było lepiej, jak widzieli, ile dokładnie jest sztuk towarów w promocji. Teraz jest gorzej, bo jak się chce zamówić coś kiedyś, a nie teraz, to nie można, bo np. pisze, że towar niedostępny. Ale dla sprzedawców jest lepiej. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:03, KŁEJK napisał:

> Poniedziałek nie jest umownie pierwszym dniem tygodnia. Poniedziałek JEST pierwszym dniem
tygodnia. To po pierwsze. Po drugie ...


Pierwszym dniem tygodnia w kalendarzu gregoriańskim (dla matołków: to jest kalendarz dzisiejszego świata) jest NIEDZIELA.

Jak ja kocham ludzi co wypowiadaja sie na tematy na których sie kompletnie nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować