Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 11:09, Anjinsan napisał:

Żeby było zabawniej, sami kilka dni temu wysmażyli takiego newsa:

http://www.gram.pl/news_8g3rJ,61_Tabula_Rasa_za_mniej_niz_jednego_dolara.h tml

Naprawdę śmiech na sali :D


O kurde, po prostu brak słów. Poza Wiedźminem i Jade Empire nie ma było nic wartego uwagi. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po co tracić wpln + pln jak za niższą cenę niż tutaj można mieć te gry NOWE na aukcjach internetowych... No tak Panowie to my się bawić nie będziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera ale się postarali no nie zdzierżę....
To ja tu co 5 minut od wczoraj w F5 walę ;) a tu "taaaaaki wybór" ?
Matko z córką .... n/c
Łudzę się że to nie koniec "aktualizacji" i że coś dojdzie. Ceny obecnych "nowości" też przegięte - winno być 19,90 + wplny...imo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:08, Krejt napisał:

Teraz już możemy narzekać? :P

Tak daję zielone światło ;)

Dnia 12.11.2008 o 14:08, Krejt napisał:

Straszna bieda. Może i byłbym zainteresowany Stalkerem. Ale nie za 39,90 + 20.

nom kwasik z tym rzutem...
równia pochyła z tą akcją. Po super starcie z Wiedźminem i Stalkerem , po znośnym cenowo NWN Wszech czasów nastąpił rzut nr 3 którego komentować dalej nie będę przez uprzejmość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku po takich cenach... Nie żebym był marudny ale o ile pamiętam akcja ta miała sprawić, iż opłaci się wydawać wpln-y... Jak na razie opłacało się tylko w przypadku wiedźmina... a szkoda, znowu niezbyt udana akcja cdprojektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie widzę w tej akcji nic szczególnego. Przyrównał bym ją nawet do działu "wyprzedaż" istniejącego już na sklep.gram.pl --__--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po całkiem udanym starcie tej promocji wiedziałem , że prędzej czy później będzie gorzej... ale nie widziałem , że nastąpi to aż tak szybko. Ciągle zastanawiam się czy zainwestować w S.T.A.L.K.E.R.-a: Cień Czarnobyla , ale z przesyłką wychodzi to ponad 50 złotych... :( ale za to wydanie jest premierowe , więc sam nie wiem czy opłaca się zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jaki "świetny" rzut nowości :). Tylko Stalker wart uwagi, ale oczywiście nie za 39,90 + jakaś garstka wPLNów na "odwal się" (hint: maks 19,90zł + wPLN). Ewentualnie koszulki o ile ktoś nie ma w czym chodzić po domu.

Chyba nie tak wszyscy wyobrażali sobie tę wielką akcję wydawania wPLNów (ale jeśli ktoś się nie godzi ze słowem "wszyscy" to niech nie wstydzi się o tym opowiedzieć :)).

Może podpowiem też, że skoro już dodajecie nowe produkty, to te wyczerpane warto już usunąć, bo tylko zamieszanie robią (mowa o tym kubku z kośćmi z wiedźmina).

Żenada. Żenada po raz wtóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rzut niczym nie zaskakuje a na pewno niczym pozytywnym. Coś tam się niby ciekawego pojawiło ale żeby to był opłacalny zakup to na pewno nie. Miłym akcentem są jedynie koszulki ale i tak ja ich nie kupię ( a na pewno ktoś się znajdzie kto je zakupi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już zamówiłem AoE3 i jestem zadowolony. :)

Może nie jest to super-oferta, ale ludzie, opanujcie się - dać palec, a rękę odgryzą. Może i promocja nie jest najświetniejsza, ale dobrze, że w ogóle jest, nie?

Ważne, by zawsze znajdować coś pozytywnego w tym, co może wydawać się niefajne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, wstrzymywałem się z zamówieniem Fallouta by sprawdzić a może wydam na coś te wPLN. Niestety jak dotąd nie było nic co by mnie zainteresowało. A ten trzeci rzut wyjątkowo biedny. Dla mnie nic, może za tydzień się poszczęści. Ale zgadzam się z opiniami wyżej - na początek akcji to super, Wiedźmak, Stalker, super, atrakcyjnie i w ogóle (ale ja te gry już kupowałem dawno ... obie w wersji EK^^) a teraz bieda się robi.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem gry w piątek, zostały wysłane w poniedziałek kurierem i myślałem, że dzisiaj je dostanę a tu niespodzianka. Na stronie DPD nie mogę za pomocą podanego przez CDProjekt numeru przesyłki znaleźć, na jakim etapie się znajduje a pani w DPD powiedziała, że skoro nie ma jej w bazie to znaczy, że została dopiero dzisiaj nadana. Nic z tego nie rozumiem. Zapłaciłbym 10zł mniej za dostawę drogą pocztową i otrzymałbym w tym samym terminie. Tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:28, Krystianek145 napisał:

pomijajac
jakosc tych produktow to ile ich jest??!! tu cytuje ,,bedziemy dodawac okolo 20 nowych
produktow co tydzien" a dali 8;/ smieszny ten cdp


A skąd ten cytat? ;) Na początku tego wątku MaryjanCDP pisał: "co tydzień będziemy dorzucać kilka nowych pozycji, albo wymieniać inne". Od początku takie było założenie akcji, które też można znaleźć w zakładce faq - "Na początek przygotowaliśmy grubo ponad 20 najróżniejszych pozycji. Potem co tydzień będą dodawane kolejne". Zrozumcie proszę, że to akcja stała. Nowe pozycje pojawiają się co tydzień. Nie możemy od razu zaproponować Wam całego naszego asortymentu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag odnośnie wPLNomanii.

Przede wszystkim jest to akcja skierowana do posiadaczy wPLNów i jej celem jest to żebyście mogli kupić gry z opcją minimalnego wykorzystania gotówki, a jak największej ilości wPLNów. Jest to akcja non profit i każdą grę wystawiamy w najniższej możliwej cenie. Ani CDP jako organizator, ani gram.pl jako pośrednik nie zarabiają na tym, bo to nie o to tu chodzi. Chodzi o to żeby można było w fajny sposób spożytkować uzbierane wPLNy na gry i gadżety. A o tym, że celem tej akcji jest danie Wam możliwości fajnego spożytkowania wirtualnej kasy, a nie zysk, świadczą chociażby gadżety. Przecież wyprodukowanie każdego z nich kosztowało, a staramy się większość z nich udostępniać w 100% za same wPLNy.

Naprawdę kombinujemy jak możemy żeby oferta była jak najbardziej atrakcyjna i jak widać większość tytułów pozwala na to żeby dużą część ceny zakupu pokryć wirtualnemu pieniędzmi, a nie żywą gotówką.
Owszem, w akcji można znaleźć też tytuły, które pozwalają na mniejsze wykorzystanie wPLN, ale to dlatego, że bardzo dużo osób ma niewielką ilość wPLNów (np. 20) i nie chcieliśmy żeby te osoby poczuły się gorsze, ale też mogły jakoś spożytkować uzbieraną kasę.

Zgodnie z zapowiedzią, zaczęliśmy od ponad 20 pozycji i co tydzień dodajemy nowe. Staramy się by wPLNomania była uzupełniana co wtorek – teraz szyki popsuł nam długi weekend. Co do samych gier i gadżetów, to staramy się żeby w akacji znalazło się sporo rzeczy unikalnych, lub trudno dostępnych, czyli chociażby gadżety lub wydania premierowe gier, które obecnie dostępne są w seriach. Na pewno będą też pojawiały się jakieś fajne nowości. Dlatego warto często sprawdzać aktualną ofertę.

Ze swojej strony zapewniam, że cały czas będziemy pracować nad tym by akcja wPLNmania była po prostu fajna i jak najbardziej atrakcyjna.

K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:56, hammerdead napisał:

Fajna inicjatywa ,ale dlaczego nie ma gier na PS3?? zachowujecie się jak fanboye xboxa
że nic nie dajecie na PS3 ,a mnie interesuje tylko ta platforma

Ojej, rozpłacz się.


A w tej wPLNomanii pojawiłaby się Kolekcja Heroes, tak ze 150 zł taniej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować