Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania - najistotniejsze zagadnienia

61 postów w tym temacie

Duży plus dla CDP za tą akcję. W końcu wykorzystam moje wPLN. Dobrze, że coś w tej sprawie się ruszyło ;) Ja jednak poczekam do przyszłego tygodnia, bo na razie to co mnie interesowało już wykupiono, ale będę cierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, zdazylem sie juz z cala trescia zapoznac wczesniej. To po prostu FAQ zrobiony jako news. ;] Ale znajac zycie ludzie i tak beda w komentarzach zadawac pytania, na ktore odpowiedzi sa juz zawarte w tym newsie. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat odnośnie aukcji...
Mam pytanie - jakich skryptów używa strona http://wpln.cdprojekt.pl to łapania, czy jest się na gram.pl zarejestrowanych? Chodzi mi o to, że nie wiem co mam odblokować, innymi słowy = na moim zmodyfikowanym FF ta strona po prostu nie działa tak, jak powinna ;-)
Ogółem są problemy z nowymi skryptami, ale tylko tego (póki co)nie umiem obejść.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może z CD PROJECTU czy te promocje bedą co tydzień zmieniane o stałej porze czy jak? Bo wiedzmina bym se kupił mimo ze mam juz podstawke ale za ta cenę :) Cekam z pokorą an odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nareszcie taka akcja jest ! Poprzednia taka inicjatywa dość szybko umarła (mało interesująca oferta, brak nowości) i kupiłem wtedy z dwa plakaty i koszulkę za wPLN. A teraz się przydadzą :)
Tylko jak wchodzę na to stronę wplnomanii to każe i mi się zalogować a jak klikam na "zaloguj się" przenosi mnie na gram.pl a ja jestem zalogowany :/

EDIT: dobra zalogowałem się raz jeszcze i już działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu będę mógł przeznaczyć wPLNy na coś sensownego. Bo ostatnio były to tylko zbędne, nikomu niepotrzebne "pieniądze", których niektórzy mieli setki na koncie. A razem z nimi zero pomysłów, czy możliwości na ich wydanie. Tak więc gratulacje dla CD Projekt za akcję. Lepiej późno, niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie figurka Geralta staniała. Zamówiłem ją i przy okazji Czyste Niebo. Wieśka ER kupiłem już dwa tygodnie temu. Trudno się mówi, dobrze że ze Stalkerem się wstrzymałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:46, Mściwój napisał:

Buu, zalogowałbym się 30 min wcześniej i kupiłbym Wiedźmina za 20 zł. ;(

JEst bodaj jeszcze jeden, ja kupiłem
ED: już nie

Bowiem widziałem że było 0 , a teraz zobaczyłem za 20 dwie sztuki (jedną tylko kupiłem) , i jak tu nie kupować...

Ed2 : gram się trochę podreperowało po ostatnim skandalu (choć niesmak pozostał) dotychczasowo nieużywane wPLNy ( dosłownie prócz raz-dwóch przypadków nawet nie można było się nimi podetrzeć) by teraz coś zrobić z nimi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Na początku normalnie przeglądałem ofertę wplnomanii, która jest oczywiście fantastyczna. Następnie wyłączyłem przeglądarkę i ponownie włączyłem i wszedłem na wplnomanie i każe mi się zalogować chociaż jestem zalogowany. Wylogowałem się na gram.pl i ponownie zalogowałem, co nie przyniosło skutku. Cóż zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem do koszyka stalkera, a jak chciałem złożyć zamówienie to strona wam padła i nie mogłem przejść dalej. A jak spróbowałem za chwile to już nie mogłem go kupić bo ktoś mnie uprzedził, grrrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoah! Świetna akcja :D Mam niecałe 250 wPLN więc na pewno będę miał dużo możliwości, ale z pierwszym zakupem wstrzymam się co najmniej do następnego tygodnia, bo póki co nic mnie aż tak nie zainteresowało.
BTW Co tydzień, czyli w każdy wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować