Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Co wasi rodzice sądzą o grach komputerowych?

471 postów w tym temacie

Tradycyjnie - "Gry odmóżdżają, jak możesz w to grać, ucz się lepiej". Ostatnio jednak, gdy mówię im jak dobrze, dzięki grom, posługuję się językiem angielskim, nic nie mówią, tylko podziwiają i dają mi spokój. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama bardzo czepiała się mnie, że gram w gry, w których zabija się innych ludzi. Powiedziałem jej, że ratuje świat a to są niezbędne ofiary. Odtąd się nie czepia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice to nie grają w gry komputerowe i się za bardzo nie interesują to co robię na komputerze ,ale czasami zagląda mam i patrzy co robię .Choć kiedyś moja mama grała w Pasjansa i ciągle wygrywała temu jej się znudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:50, Fox3r napisał:

Moi rodzice to nie grają w gry komputerowe i się za bardzo nie interesują to co robię
na komputerze ,ale czasami zagląda mam i patrzy co robię .Choć kiedyś moja mama grała
w Pasjansa i ciągle wygrywała temu jej się znudziło :D


To tak jak u mnie, ale w pasjansa gra(ł) tata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tata chyba nie umiałby grać w pasjansa xD Pewnie nie wiem gdzie on jest :D Dobrze że mój tata nie zna się na grach komputerowych bo by po nocach siedział i "pykał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dobrze.Moje pierwsze przygody z kompem wyglądały tak: tata chodzi strzela, ja zmieniam magazynki i broń. Teraz czasem się zdenerwująm, ale tylko jak długo gram. Kupują mi gry jak poprosze i nie gram też w zbyt brutalne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:16, JaqbD napisał:

Tradycyjnie - "Gry odmóżdżają, jak możesz w to grać, ucz się lepiej". Ostatnio jednak,
gdy mówię im jak dobrze, dzięki grom, posługuję się językiem angielskim, nic nie mówią,
tylko podziwiają i dają mi spokój. ^^



U mnie to samo,dzięki grom dobrze mówie po angielsku(ale nie dzięki tylko im),więc juz mam większy luz ale jak siedze zbyt długo to się wnerwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostanio grałem sobie w mario na emulatorze, i ojciec w co ty grasz ? gry dla dziewczynek :D.


PS Przyznam że jeden z moich qumpli grał na game boy advance w grę chyba odlotowe agentki czy coś w tym stylu, i powiedział ze mu się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Dialog wczoraj wieczorem między mną o bardzo interesującym tatą :D, grałem w Fallouta 2

Tata Co Robisz ?
Ja Gram w hazzard
Tata aha......i co ?
Ja non stop wygrywam (nudziłem się i doapakowałem do hazzardu zawsze wszystkie punkty :P)
Tata Wiesz co jesteś uzależniony od hazardu (zaśmiał się).

Albo w SWAT 4 każe rzucać broń, nie miałem wyboru ranię przestępcę, i go niestety zabijam, a ojciec Wiedziałem Czarnego zabijesz a Białego oszczędisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... moi rodzice maja stosunek do gier bardzo marny;p
Uważaja że gry to jest strata czasu i bezsęsowne wydawanie pieniędzy.
Np gdy chciałem sobie kupić wiedzmina to mi tata powiedział żebym lepiej kupil sobie ksiązke mądrą albo jakieś zabawki... lol ja już się nie bawie zabawkami:D
A gdy kupię grę bez ich wiedzy to jest spokój, ale czasami zobaczą jakąs inną gre której jeszcze nie miałem to mówią że znowu kupiłem jakąs głupią gre!
Jak gram w gry to też troszke mają coś do krecenia noskiem ale z tym sobie radze;p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice to zupełnie inne pokolenie. Nie wiedzą, ile frajdy dają gry komputerowe. Chociaż coraz częściej pojawiają się przypadki ludzi po 30-tce grających w gry komputerowe, mających żonę/mężów i dzieci. Pytanie: jaki stosunek do gier będą miały kolejne pokolenia? Bo ja zamierzam grać dla zabawy nawet na emeryturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 12:13, Ray napisał:

Rodzice to zupełnie inne pokolenie. Nie wiedzą, ile frajdy dają gry komputerowe. Chociaż
coraz częściej pojawiają się przypadki ludzi po 30-tce grających w gry komputerowe, mających
żonę/mężów i dzieci. Pytanie: jaki stosunek do gier będą miały kolejne pokolenia? Bo
ja zamierzam grać dla zabawy nawet na emeryturze :)


Moi rodzice nic nie sądzą no, bo ja rzadko gram na PC tylko jak są koledzy, a tak no to nie gram tylko piszę na forum, albo na czyjemu gramsajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziłem jeszcze do szkoły to mówili ucz się nie graj w głupie gry i żebym nie wydawał kasy na pierdoły.
A jak ukończyłem szkolę do od tamtej pory mam z tym spokój :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować