Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Problem rozwiązany. Musiałem, co jest najbardziej prawdopodobne, skradać się i podsłuchać rozmowę w kantynie. Wtedy opcja dialogowa z Huttem pojawiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:42, namiary znane napisał:

Pytanie o małym znaczeniu, ale mnie ciekawość ciągnie... jakie kolory miecza można mieć..?
Na pewno był zielony, niebieski, czerwony i pomarańczowy..


A w której częśći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:42, namiary znane napisał:

Pytanie o małym znaczeniu, ale mnie ciekawość ciągnie... jakie kolory miecza można mieć..?
Na pewno był zielony, niebieski, czerwony i pomarańczowy..


W KotOR II miałem jeszcze srebrny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:42, namiary znane napisał:

Pytanie o małym znaczeniu, ale mnie ciekawość ciągnie... jakie kolory miecza można mieć..?
Na pewno był zielony, niebieski, czerwony i pomarańczowy..


Są jeszcze fioletowy, jasno/ciemnoniebieski (chyba że to któryś z moich modów). Pewnie mody dodają jeszcze jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:42, namiary znane napisał:

jakie kolory miecza można mieć..?

W KotOR jest zielony, niebieski, czerwony, żółty, fioletowy
W KotOR II będą to zielony, niebieski, czerwony, fioletowy, żółty, srebrny, brązowy, pomarańczowy, cyjan i błękitny.

Z modami dodatkowo można mieć jeszcze inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KotOR są jeszcze dwa dodatkowe kolory(do kupienia pod koniec gry - jasno niebieski(podobny do tego z IV części GW), oraz mocno pomarańczowy, powiedziałbym wręcz podchodzący pod czerwień(jak u Vadera w epizodach IV, V, i VI, gdzie mi się wydaje że nie był to taki idealnie czerwony). Nie grałem na modach więc są to orginalne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:46, Piopruś napisał:

Nie grałem na modach więc są to orginalne kolory.

Tak, są. Dają je specjalne kryształy zdobywane wyłącznie na stacji Yavin. A dają tak jak napisałeś, kolory ciemny pomarańczowy i turkusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki - wiecie gdzie można kupic Knights Of The Old Republic w polskiej wersji ? W grę wchodzi nowa,oryginalna gra. Znalazłem tylko kilka ofert i to dość drogich.. Pomocy :}

PS. A może ma ktoś do sprzedania KOTORa w dobrym stanie ? Jeżeli na prawdę nigdzie nie ma w sieci tej gry po normalnej cenie ( tzn adekwatnej do wieku gry :P ), to byłbym skłonny kupić używaną.

I jeszcze jedno.. W Knights Of The Old Republic da się ustawić rozdz. 1440x900 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w języku Szekspira to już niełaska? To żadne wyzwanie, naprawdę, KotORa pierwszego to znajdziesz raczej jedynie na allegro, a dwójkę możesz znaleźć na wirtusie. A co do rozdzelczości to szczerze nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 02:02, 9PAVO1 napisał:

I jeszcze jedno.. W Knights Of The Old Republic da się ustawić rozdz. 1440x900 ?

W instalatorze raczej nie (bo wtedy nie było rozpowszechnionych monitorów innych niż 4:3).
Z drugiej strony rozdzielczość 1280x1024, to jest 5:4, a nie 4:3.

Może więc się udać wpisanie do swkotor.ini odpowiednich wartości:
[Graphics Options]
[...]
RefreshRate=60
Width=1440
Height=900
Jest niemała szansa na to, że pójdzie.
A jeżeli jednak nie, to musiałbyś w menu LCD/sterownika grafiki wyłączyć skalowanie obrazu 4:3 do 16:9. Wtedy po bokach będziesz miał czarne paski, ale prawidłowe proporcje obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wiem że wiele razy pytałem o kody do KotOR''a 2, problem jest taki, kody działały z spolszczeniem ze strony www.kotor2.pl lecz teraz zainstalowałem sobie "kotorka 2" na innym kompie i kody znów nie działają. Robiłem wszystko tak jak należy, tzn. dodanie linijki Enable Cheats=1 do swkotor2.ini, potem podczas gry wciskanie Ctrl + C, lecz teraz gra nie reaguje na te komendy. Czy ktoś zna przyczynę i zechcę mi pomóc?? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też kody nie działają, ale nie rozpaczam, ba jestem zadowolony, bo sięgnąłem po nie podczas ostatniego pojedynku- i na szczęście nie zadziałały, bo to baaardzo psuje rozgrywkę. A nie możesz grać bez kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę przeszedłem dwa razy, po Jasnej i po Ciemnej stronie, i chciałbym spróbować zagrać na kodach po raz trzeci :D Zatem co może być przyczyną nie działania tych kodów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:14, Krystian-03 napisał:

Ja tą grę przeszedłem dwa razy, po Jasnej i po Ciemnej stronie, i chciałbym spróbować
zagrać na kodach po raz trzeci :D Zatem co może być przyczyną nie działania tych kodów??

A w pliku .ini ( chyba kotor2.ini) gdzie jest "[Game options] i dodaj na końcu hmm.. jak to szło.. Może ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enable Cheats=1

W moim pierwszym poście pisałem już że wpisywałem właśnie tą komendę w [Game Options], czy ma jakieś znaczenie czy tą komendę wpisze na początku czy w środku czy też na końcu, pod linijką Game Options ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 13:53, TomaszIwanowski napisał:

Witajcie. Planuję grać w KOTOR na laptopie bez napędu i stąd moje pytanie. Czy gra wymaga
cd do odpalenia?


Nie, przynajmniej u mnie odpala sie bez cd. A mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować