Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 21:40, Olamagato napisał:

Przeszłaś Mass Effect w 4 godziny? To podziwiam. :)


Nie, ja bardzo sumiennie podeszłam do zagadnienia; oblatałam wszelkie dostępne planety, skatalogowałam chyba wszystkie minerały łudząc się, że ktoś to kiedyś wydobędzie, zbierałam artefakty, torturowałam Mako po wertepach i machałam jedno zadanie poboczne za drugim aż do wyczerpania zasobów gry. W sumie około 36 godzin. Większość z tej działalności była koszmarnie nudna i trudno było się oprzeć wrażeniu że pozbawiona większego sensu; nawet wątek z tropieniem organizacji Cerberus był jakiś taki .. rozmazany.
To typowy kotorowy schemat; kilka zaledwie planet do poważnej roboty i naprawdę do owych planet można się ograniczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:38, Aragloin napisał:

A to jest temat o Mass Effect? Bo mi się wydaję, że nie. BTW- tylko 36 h?


Sorry, tak nam się zboczyło ale już wracamy :)
Po prostu schemat produktów Bioware nam rzutuje na skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:56, Fran napisał:

> A to jest temat o Mass Effect? Bo mi się wydaję, że nie. BTW- tylko 36 h?

Sorry, tak nam się zboczyło ale już wracamy :)
Po prostu schemat produktów Bioware nam rzutuje na skojarzenia.

Ale CO TO za schemat! Leszego wg mnie nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:45, Aragloin napisał:

Mógłby mi ktoś wyminić towarzyszy z I , "bom" zapomniał. I których z nich można spotkać
w II?


To będzie: Carth, Bastilia, Canderous, HK-47, Jolee, Juhani, Mission, Zaalbar, T3-M4.

Co do drugiego pytania to sam nie wiem. W dwójkę dawno nie grałem, ale wydaje mi się że widziałem tam Carth''a, ale mogę się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:03, Marcinos07 napisał:

> Mógłby mi ktoś wyminić towarzyszy z I , "bom" zapomniał. I których z nich można
spotkać
> w II?

To będzie: Carth, Bastilia, Canderous, HK-47, Jolee, Juhani, Mission, Zaalbar, T3-M4.

Co do drugiego pytania to sam nie wiem. W dwójkę dawno nie grałem, ale wydaje mi się
że widziałem tam Carth''a, ale mogę się mylić. ;)


Tylko droidy sie ostały z drużyny w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:03, Marcinos07 napisał:

To będzie: Carth, Bastilia, Canderous, HK-47, Jolee, Juhani, Mission, Zaalbar, T3-M4.


Poczekajcie, sprawdzę czy pamiętam:
1. Carth- nie pamiętam :(
2. Bastilla- tą panią to jaknajbardziej pamiętam- strażnik Jedi, podwójny żółty miecz świetlny; uległa podszeptom Malaka, ale ja bohatersko ją zabiłem/uratowałem.
3. Canderous- facet od Ebon hawka- zastałem go w jakimś kasynie w Taris.
4. HK-47- robot bojowy o złym charakterze[ czytałem, że go chyba w dwójce można do towarzyszy przyłączyć].
5. Jolee- czy to nie Negocjator Jedi z Kashyyyk? Fajny facet;)
6. Juhani- wydaję mi się, że to kobita-kot z Dantooine, którą nawróciłem z Ciemnej strony mocy. Grałem ją jak mnie Malak porwał na jego statku.
7. Missison- to musi być ta kobita od Wookiego, którą można spotkać na najniższym poziomie Taris. Jak jej gatunek się naywa?
8. Zaalbar- inaczej Wielki Z- wookie, którego musimy najpierw uwolinić, nie pamiętam skąd.
9. T3-M4- robocik podobny do R2-D2, z filmowej sagi Lucasa. Kupiłem go gdzieś w Taris. Nie raz służył mi pomocą.

Teraz powiedzcie, czy to dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:06, Ecko09 napisał:

Tylko droidy sie ostały z drużyny w 2.


Droidy w drużynie, Carth występuje jako NPC. Słyszałem też pogłoski że Mandalore to Canderous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:14, pkapis napisał:

Słyszałem też pogłoski że Mandalore to Canderous.


Nie takie pogłoski, to akurat dość jasno wynika z jego rozmowy z Kreią w pewnym momencie, gdzie ta przypomina mu służbę pod rozkazami Revan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:17, Fumiko napisał:

> Słyszałem też pogłoski że Mandalore to Canderous.

Nie takie pogłoski, to akurat dość jasno wynika z jego rozmowy z Kreią w pewnym momencie,
gdzie ta przypomina mu służbę pod rozkazami Revan.

To fajnie wiedzieć, że ktoś-z krwii i kości- przeżył od części pierwszej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:14, pkapis napisał:

> Tylko droidy sie ostały z drużyny w 2.

Droidy w drużynie, Carth występuje jako NPC. Słyszałem też pogłoski że Mandalore to Canderous.


Carth?! Gdzie Carth? Jakoś nigdzie go nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:22, Ecko09 napisał:

Carth?! Gdzie Carth? Jakoś nigdzie go nie spotkałem.


Na Harbingerze jest hologram z Carthem, a później na stacji chyba nas nawet odwiedza osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:34, pkapis napisał:

> Carth?! Gdzie Carth? Jakoś nigdzie go nie spotkałem.

Na Harbingerze jest hologram z Carthem, a później na stacji chyba nas nawet odwiedza
osobiście.

A kim w ogóle był Carth? Bo jak wcześniej pisałem nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:34, pkapis napisał:

> Carth?! Gdzie Carth? Jakoś nigdzie go nie spotkałem.

Na Harbingerze jest hologram z Carthem, a później na stacji chyba nas nawet odwiedza
osobiście.


Dziwne. Nie przypominam sobie tego hologramu z nim, coś tam oglądałem, ale nie z carthem, a już na 100% nigdzie mnie nie odwiedziłOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Carth?! Gdzie Carth? Jakoś nigdzie go nie spotkałem.

Trzeba podczas rozmowy z Attonem na Peragus określić płeć Revana jako kobiety, wtedy się pojawia w hologramie na Harbingerze i pod koniec gry można z nim na Citadel Station porozmawiać.

Edit: skrypt odpowiedzi tutaj [cenzura]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy spotkasz Cartha zależy od tego jak w rozmowie z Attonem określisz Revana, zdaje się że wybranie opcji że Revan został ponownie Lordem Sithów sprawia że Carth nie pojawia się w KotOR II (bo w domyśle zginął).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:41, Karharot napisał:

To czy spotkasz Cartha zależy od tego jak w rozmowie z Attonem określisz Revana, zdaje
się że wybranie opcji że Revan został ponownie Lordem Sithów sprawia że Carth nie pojawia
się w KotOR II (bo w domyśle zginął).


Zginął? ciekawe, chyba poza fabułą gry, bo w jedynce na tej planecie przy Kuźni to on ucieka gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:48, Aragloin napisał:

To powie mi ktoś co robił Carth w jedynce? Bo go jedynego nie paiętam, a wiem, że miałem
wszystkich towarzyszy.


To ten co na Telos (czy tam Taris)do nas dołącza. Pierwszy towarzysz. Żołnierz Republiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować