Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 10:08, Fran napisał:

> Który poziom (w przybliżeniu) ma się na końcu KotORa 2? W jedynce miałem 20, nie
wiem
> czy były też epickie. Jak to jest w dwójce?

Tym stylem gry niewiele ponad 20 lvl wyciągniesz.
Maksymalny możliwy do wbicia poziom w dwójce to, o ile dobrze pamiętam, 50 lvl.


Jak już wcześniej pisałem maks lvl to 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:38, Robert'cik napisał:

Taa, to było świetne.

Ale nigdy nie miałem w drużynie Batili i Mission. Przejdę grę chyba jeszcze raz, po Ciemnej
Stronie, i zobaczę. ;)


Z tego co pamiętam, to w KotOR''ze I trzeba je było mieć ze względu na fabułę :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:36, Ecko09 napisał:

Jak już wcześniej pisałem maks lvl to 30.

Grając normalnie można zdobyć 30 poziom, albo 28-29. Ale level cap w dwójce jest do 50 poziomu i taki można zdobyć o ile wykorzystuje się bugi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co myślicie o tej petycji? Bo ja myślę, że jeśli ma się udać, to każdy z nas musi nie tylko na gramie to propagować. Bo jak już KILKA TYSIĘCY podpiów byłoby pod tą petycją to LEM by nas potraktował poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:32, Aragloin napisał:

To co myślicie o tej petycji? Bo ja myślę, że jeśli ma się udać, to każdy z nas musi
nie tylko na gramie to propagować. Bo jak już KILKA TYSIĘCY podpiów byłoby pod tą petycją
to LEM by nas potraktował poważnie.


O jaka petycje chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:33, Ecko09 napisał:

> To co myślicie o tej petycji? Bo ja myślę, że jeśli ma się udać, to każdy z nas
musi
> nie tylko na gramie to propagować. Bo jak już KILKA TYSIĘCY podpiów byłoby pod tą
petycją
> to LEM by nas potraktował poważnie.

O jaka petycje chodzi?

Aby LEM wzowił dysrybucję KotORów i być może serii Dark Forces( przynajmniej dwie ostatnie części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:44, Aragloin napisał:

Kurde, już wysłali! :0 Być może już jutro będę miał tego KotORka, oby tylko mieli siedzibę
w Warszawie.

Co? Jak? Kto? Skąd? q= W sensie skąd można się będzie dowiedzieć, że nici z tego? q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, linka podałeś, wykupią mi wszyscy zanim kasę zdobędę q= A jedynke chyba będę z zagramanicy kupować aż /= A że warta każdej ceny to się wie (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:59, Karharot napisał:

Jeśli nie razi Cię to że gra jest używana to jedynkę możesz też upolować na Allegro.

No właśnie wolę nową. Jak widzę w jaki sposób niektórzy ludzi traktują płyty [tak, oryginały] to mi się słabo robi. Cud, że w ogóle jeszcze im komp czyta te wszystkie rysy. Nie chcę ryzykować, że dostanę coś takiego. Szczególnie KotORa, którego należy racze przechowywać na aksamitnej czerwonej poduszce niż na zakurzonej półce, wytłoczoną stroną do dołu. /= q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:59, Karharot napisał:

Jeśli nie razi Cię to że gra jest używana to jedynkę możesz też upolować na Allegro.

Ja się zastanawiałem, ale:
1. Nie mam tam konta.
2. Trza było zapłacić przelewem, czy tam czymś inny.
Więc kupiłem II.
A wiecie, że to przeze mnie obniżyli tą cenę? Ja kupiłem za 70 zł, a widząć, że ktoś to ku\pił obniżyli cenę ;)

To jak z tą petycją?? Kazdy z nas mógły na kilka innych forum..itd. Aż w końcu cała Polska się podpisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, znowu za późno na edycję.

Czy zawsze trzeba wyrażać emocje, za pomocą słów? nie, dlatego też, wczroaj grzebałem w sejwach pierwszego kotora( miałem 693 sejvy...) i parę wybrałem. Oto one:
Wiem, że mała rozdzielczość, ale...
( później jeszcze dziesięć w ratach dam- ograniczenie miejsca :(

20080725121852

20080725121901

20080725121910

20080725121918

20080725121926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:02, Olamagato napisał:

> I pytanie. Czy na ósmym screenie obok Bastilli to jest Carth?
Oczywiście.

No to dzięki, w końcu wiem, że miałem go w druzynie ;) Trzy latka robią swoje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować