Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 13:14, mikim napisał:

Czy ktoś widział gdzieś np. w jakichś hipermarketach itp. grę KOTOR II w cenie osylującej około
69 zł? A jeśli tak to gdzie i za ile?


nigdzie nie ma. nawet na stronie firmy LEM nie można tego zamówić :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:14, mikim napisał:

Czy ktoś widział gdzieś np. w jakichś hipermarketach itp. grę KOTOR II w cenie osylującej około
69 zł? A jeśli tak to gdzie i za ile?


W takiej cenie to Sith Lords nie uświadczysz. Kiedyś KoTOR''1 był za tyle sprzedawany, ale jedynie wersja spolonizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... wiem, że KOTOR był, bo sam go wtedy kupiłem :D. Już to chyba pisałem: mam nadzieję, że LEM zawrze kontrakt z twórcami spolszczenia i wyda KOTOR''a II w spolonizowanej, tańszej wersji :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:34, mikim napisał:

Hm... wiem, że KOTOR był, bo sam go wtedy kupiłem :D. Już to chyba pisałem: mam nadzieję, że
LEM zawrze kontrakt z twórcami spolszczenia i wyda KOTOR''a II w spolonizowanej, tańszej wersji
:].


fajnie by było bo ja tez czekam na ta grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:25, janusz82 napisał:

nigdzie nie ma. nawet na stronie firmy LEM nie można tego zamówić :\

LEM to ogólnie dziwna firma jest... niby Empik jest w grupie, a jak pogadać z ludźmi z empika to mówią, że najtrudniej zamówić coś z LEMa, z CDP i Cenegą generalnie brak problemów, a LEM ma zawsze jakieś dziwne warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:45, janusz82 napisał:

> http://spolszczenie.kotor2.pl at last!

a czemu tego spolszczenia nie idzie pobrać w formie pliku tylko sie od razu automatycznie sama
gra spolszcza ?
ja nie mam neta w domu to jak mam ta gre sobie spolszczyć :(


Z informacj ze strony twórców spolszczenia wynika, że za ok. 2 miesiące będzie dostępna wersja na CD. Poza tym obecna wersja spolszczenia jest betą i prace nad finalną jeszcze trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią twórcy spolszczenia to jest wersja beta, która jest stale uaktualniana. Pełna wersja ma być dostępna za około 2 miesiące. Wtedy zapewne będzie dostępna w formie pliku. Tak sądzę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:37, DoomnY napisał:

Jak mówią twórcy spolszczenia to jest wersja beta, która jest stale uaktualniana. Pełna wersja
ma być dostępna za około 2 miesiące. Wtedy zapewne będzie dostępna w formie pliku. Tak sądzę...
:/


tylko że za te dwa miechy to te spolszczenie juz mi nie bedzie potrzebne bo bede miał koniec gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na wersje PL KOTORa II po swietnym splosczeniu KOTORa nr.I no ale czekam i czekam i niedzoczekam sie chyba to sobie KOTORa II kupilem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 15:22, shinian napisał:

W sumie to spolszczenie już jest. Jeżeli masz orginalnego Sith Lords to nie powinno być problemów
z polonizowaniem.


Jasne mam orginala ale spolszczenie jest tych samych ludzi co spolszczenie pierwszego KOTORa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to KOTOR1 spolszczył Lem, a spolszczenie dwójki jest amatorskie, ale do końca nie mam pewności, Kotorem się nigdy specjalnie nie interesowałem mimo mej miłości do RPGów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem ciekawy czy spolsczenie fanowskie KOTORa II jest tych samych tworcuw co do I, sam na Star Wars sie calkiem znam i musze powiedziec ze spolszczenie do KOTORa I mnie nawed troche "zaszokowalo" swa wiernoscia z Kanonem SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:39, janusz82 napisał:

tylko że za te dwa miechy to te spolszczenie juz mi nie bedzie potrzebne bo bede miał koniec
gry :P

Hehehe...
Której z rzędu? Bo w KotOR 2, żeby poznać grę trzeba pograć w nią conajmniej 4 razy.
Kobietą i mężczyzną oraz po jasnej i ciemnej stronie. Niektórzy szpenie podają, iż razów tych musi być 6 - bo można jeszcze pozostać neutralnymi. Wtedy również fabuła idzie nieco inaczej.
Jeżeli więc nie znasz biegle angielskiego i grasz w nią teraz po polsku, to jeszcze daleka droga przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 02:46, Olamagato napisał:

Której z rzędu? Bo w KotOR 2, żeby poznać grę trzeba pograć w nią conajmniej 4 razy. (...)


W przypadku tej gry to zupełnie się nie opłaca. Zmiany pomiędzy LightSide a DarkSide są prawie kosmetyczne. To nie jest KoTOR1 gdzie w zależności od orientacji na osi dobro-zło zachodziły spore zmiany (Planeta Pradawnych). Outro w Sith Lords jest najgorsze jakie można sobie wyobrazić. Musiał je pisać scenarzysta filmów klasy E. Jedyne różnice w fabule jakie zachodzą przy graniu mężczyzną i kobietą to inna postać która dołącza się do teamu oraz alternatywny sposób rozwiązania chyba 2 questów. Sith Lords można przejść 2 razy i sobie spokojnie odpuścić. Podobno gdy do gry zabierasz się 3 raz ( po ukończeniu jako Jedi i Sith) pojawiają się nowe opcje dialogowe. Ja nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować