Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 14:24, shinian napisał:

> A ja poprostu Ranckora rozwaliłem. Rzuciłem najlepsze granaty jakie miałem w łapach i
pełen
> ostrzał z najlepszych giwer. (...)

Wiesz tylko mój sposób jest dużo bardziej ekonomiczny. Marnujemy jeden granat- może być nawet
zwykły frag i wabik który nie jest nic warty. Na Twoje rozwiązanie trzeba zmarnować kilka plazmówek.
Nie wspominając o tym, że nie mogłeś obejrzeć fajnej cut-scenki:P

To ja już nie wiem na co miałbym "marnować" granaty jeśli nei na takie grube ryby. A cutscenkę najwyżej obejrzę innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serii KotOR najbardziej wkurzyło mnie lekkie niedopracowanie dotyczące Bastilli. Zabiłem ją w jedynce (nie udało mi się jej nawrócić), a w dwójce gadała z Carthem na jednym filmiku. :/ A tak przy okazji to zrobiliby w końcu KotOR III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest niedopracowanie :P
Z tego co się orientuję, to fabuła dwójki mówi, o tym, że Revan został na nowo (na jakiś czas) Lordem Sith, Bastila przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, jestem na stacji Peragus i w samym hangarze sa ostatnie drzwi do otwarcia:( i podobno ma je otworzyc dzielny astromech, ale klikam na programowanie w terminalu iiii... kaszanka, wychodzi ze porazka jakis przewod, nie ma go czy brakuje, mam znalezc costam przewod czy cos? kanal energetyczne czy co? nawet w poradniku nic nie ma na ten temat:( czy ktos moglby mi pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 22:41, Black Dog napisał:

Czemu spolszczenie jest płatne???


Podejrzewam, że opłaty idą wyłącznie na serwer. 3 złote od osoby to stanowczo za niska cena aby tłumacze pobierali płacę za swoją fanowską pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd. Fabuła dwójki jest dopasowywana poprzez odpowiadanie na pytania NPCów. Przynajmniej częściowo tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 22:41, Black Dog napisał:

Czemu spolszczenie jest płatne???

Poza tym jeżeli spolszczenie będzie poprawiane (co jest możliwe) - nie będziesz musiał płacić za kolejny kod, tylko ściągnąć następną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 17:51, StrangerXP napisał:

W serii KotOR najbardziej wkurzyło mnie lekkie niedopracowanie dotyczące Bastilli. Zabiłem
ją w jedynce (nie udało mi się jej nawrócić), a w dwójce gadała z Carthem na jednym filmiku.
:/ A tak przy okazji to zrobiliby w końcu KotOR III...


w jaki sposób zabiłeś bastylie w jedynce bo ja przeszedłem ta gre jako zly i dobry i nijak nie idzie jej zabić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:13, janusz82 napisał:

w jaki sposób zabiłeś bastylie w jedynce bo ja przeszedłem ta gre jako zly i dobry i nijak
nie idzie jej zabić :P


Owszem da się;) To zależy od kombinacji mężczyzna/kobieta, jedi/sith. Jeżeli grasz mężczyzną/jedi to do momentu spotkania z Bastylią w Gwiezdnej Kuźni powinien zacząć się już romans. Jeżeli podczas rozmów będziesz za bardzo na nią napierał to ona rzuci się na Twoje alter ego i będziesz musiał ją wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:13, janusz82 napisał:

> W serii KotOR najbardziej wkurzyło mnie lekkie niedopracowanie dotyczące Bastilli. Zabiłem

> ją w jedynce (nie udało mi się jej nawrócić), a w dwójce gadała z Carthem na jednym filmiku.

> :/ A tak przy okazji to zrobiliby w końcu KotOR III...

w jaki sposób zabiłeś bastylie w jedynce bo ja przeszedłem ta gre jako zly i dobry i nijak
nie idzie jej zabić :P
jak gralem jako baba LS to zalatwilem ja po samurajsku w stylu: "-zakoncz moj marny zywot nie powinnam zyc. - ok :)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cena KotORa I poszła w górę... Teraz można ją kupić po 85 zł. Jak pamiętam, to jakiś czas temu kupowałem dla kogoś po 45 zł. A dwójki w ogóle już nie widać w sprzedaży mimo, że obie gry właśnie teraz mają apogeum ilości komputerów, które je ruszą w maksymalnej grafice.
Bardzo dziwna polityka sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KotOR I kosztuje 69 złoty :P - chociarz masz rację, przez jakiś czas cena utrzymywała się przy niecałych 50 złotych :)

A KotOR 2 narazie został wycofany, gdyż najprawdopodobniej będzie obniżka cen --> chociarz nie trzeba wycofywać ze sprzedaży gry by tego dokonać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 08:56, Hopeless napisał:

Z tym spolszczeniem to jest jeden generalny zgrzyt - jak bowiem ma je zdobyć ktoś, kto nie
ma tel. kom.?

Dajesz komuś z komórką do ręki kasę za sms''a, wysyłasz, spisujesz, sms''a kasujesz. Dzisiaj telefon komórkowy ma naprawde mnóstwo ludzi. Podejrzewam, że wkrótce będzie pełnić rolę portfela i/lub źródła podpisu elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być też możliwość dla takich osób wpłata na konto (trochę to bezsensu). Napisz do Reative''a i spytaj się czy tak można, jeżeli nie to poproś jakiegoś znajomego by udostępnił Ci komę :) Napewno znajdzie się taka osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Chciałem jedynie zauważyć, że powinna być też jakaś opcja dla ,,organizmów bezkomórkowych" :).
Wszak trochę jednak głupio by mi było prosić kumpla, aby wysłał pod jakiś numer sms-a i dawać mu za to kasę, gdyż mógłbym mieć pewne problemy z ,,wciśnięciem" weń zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś np. w jakichś hipermarketach itp. grę KOTOR II w cenie osylującej około 69 zł? A jeśli tak to gdzie i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować