Zaloguj się, aby obserwować  
kagema

Strażnik ucznia

84 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 09:39, wdowiakm napisał:

To poproś tatę by w programie ustawił, że program gg może być uruchomiony tak jak żeby
program zezwalał na wejście na Twoją skrzynkę e-mail i po problemie.


tylko ten program jakby rządzi się sam i sam wybiera co jest dla mnie dobre a co nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:41, kagema napisał:

tylko ten program jakby rządzi się sam i sam wybiera co jest dla mnie dobre a co nie:/


A nie ma żadnych opcji? Sprawdzaliście to z tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:42, wdowiakm napisał:

> tylko ten program jakby rządzi się sam i sam wybiera co jest dla mnie dobre a co
nie:/

A nie ma żadnych opcji? Sprawdzaliście to z tatą?


nie chce minie do tego dopuścić ale teraz zobaczyłem taki komunikat używasz wersji domo zostało 37 uruchomień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:09, kagema napisał:

> > tylko ten program jakby rządzi się sam i sam wybiera co jest dla mnie dobre
a co
> nie:/
>
> A nie ma żadnych opcji? Sprawdzaliście to z tatą?

nie chce minie do tego dopuścić ale teraz zobaczyłem taki komunikat używasz wersji domo
zostało 37 uruchomień :)

To w czym problem zrestartować 37 razy ?" Tato, komputer się wyłączał dzisiaj co chwila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:12, Dark Energy napisał:

> > > tylko ten program jakby rządzi się sam i sam wybiera co jest dla mnie
dobre
> a co
> > nie:/
> >
> > A nie ma żadnych opcji? Sprawdzaliście to z tatą?
>
> nie chce minie do tego dopuścić ale teraz zobaczyłem taki komunikat używasz wersji
domo
> zostało 37 uruchomień :)
To w czym problem zrestartować 37 razy ?" Tato, komputer się wyłączał dzisiaj co chwila"

tata ten itak usunie bo powiedział że jest do d... i znajdzie inny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj na spokojnie z tatą. A poza tym teraz jesteś chyba w 6kl. więc pewnie chce, abyś się uczył i dobrze napisał egzamin.

Ciekawe czy Wam (tym, którzy tutaj spamowali "brawa dla taty") byłoby miło.

Świetne rady dajecie - "idź pograj w piłkę" - na pewno w takie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:17, Grinczar napisał:

Pogadaj na spokojnie z tatą. A poza tym teraz jesteś chyba w 6kl. więc pewnie chce, abyś
się uczył i dobrze napisał egzamin.

Ciekawe czy Wam (tym, którzy tutaj spamowali "brawa dla taty") byłoby miło.

Świetne rady dajecie - "idź pograj w piłkę" - na pewno w takie zimno.

Zabawa by się skończyła gdyby ci sami gimnazjaliści dostali taki program , już nie dawali by takich rad i by się prześcigali "mój ojciec to k...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszyscy co co mowili "brawa dla taty" sa juz dorosli i maja kompy za wlasno zarobione pieniadze.
ja mialem podobny przypadek, ale starszy brat uzyl tylko net usera (logowanie sie tylko w odpowiednich godzinach), w ciagu 5 minut to obszedlem :P z reszta teraz jestem starszy, a z racji tego ze chodze do informatycznego technikum komputer po prostu jest mi niezbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 17:17, Grinczar napisał:

Pogadaj na spokojnie z tatą. A poza tym teraz jesteś chyba w 6kl. więc pewnie chce, abyś
się uczył i dobrze napisał egzamin.

Ciekawe czy Wam (tym, którzy tutaj spamowali "brawa dla taty") byłoby miło.

Świetne rady dajecie - "idź pograj w piłkę" - na pewno w takie zimno.


może i ale podstawówki i gimnazjum mamy w jednym budynku i idę do tej samej szkoły więc to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1400 znaków w poście. Ani jednego przecinka. Ani jednej kropki. O wielkich literach i ortografii w ogóle nie wspomnę. Za to 25 wykrzykników na końcu. Wiesz co? Przekaż tacie moje gratulacje z powodu podjęcia dobrej decyzji.

I bez kitów, że szybko pisałeś czy coś, dalsze posty już chyba nie są w takim pośpiechu, a błędy te same. Blenderem też się nie zasłaniaj, bo nie uwierzę, że jeśli naprawdę robisz pracę do szkoły to rodzice nie wpiszą hasła, żebyś mógł skończyć projekt.

Teksty, że "nie zniesiesz" są wskazówką, że komputer stanowi problem. Wiesz jakie jest skuteczne rozwiązanie? Zajmij się czymś poza komputerem i udowodnij rodzicom, że umiesz panować nad własnym czasem i własnymi decyzjami. Wtedy żadni strażnicy potrzebni nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej przeczytałaś 2 pierwsze posty ;) no ale przeszedłem 3 fazy najpierw jak się o tym dowiedziałem to byłem przerażony jak pisałem tamtego posta to byłem wściekł a teraz to zaakceptowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:54, kagema napisał:

przynajmniej przeczytałaś 2 pierwsze posty ;) no ale przeszedłem 3 fazy najpierw jak
się o tym dowiedziałem to byłem przerażony jak pisałem tamtego posta to byłem wściekł
a teraz to zaakceptowałem ;)


I skoro to zaakceptowałeś, weź się za porządne hobby, a komputer traktuj jako pomoc i chwilowy umilacz czasu niż jak najlepszego przyjaciela. Pozdrawiam :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:11, kagema napisał:

> Pogadaj na spokojnie z tatą. A poza tym teraz jesteś chyba w 6kl. więc pewnie chce,
abyś
> się uczył i dobrze napisał egzamin.
>
> Ciekawe czy Wam (tym, którzy tutaj spamowali "brawa dla taty") byłoby miło.
>
> Świetne rady dajecie - "idź pograj w piłkę" - na pewno w takie zimno.
>

może i ale podstawówki i gimnazjum mamy w jednym budynku i idę do tej samej szkoły więc
to nie ma znaczenia



Niby nie ma, ale dla własnej wygody chyba lepiej mieć 32/40 PKT niż np 20 na 40. To jest pierwszy taki poważny sprawdzian w życiu (12-latka??). Sam go w tym roku piszę. Trochę Ci współczuję, ale też nie traktuj komputera jako swojego najlepszego przyjaciela. Może popraw się w nauce trochę(o ile masz złe oceny :), albo przekonaj tatę do tego, że umiem rozdysponować swoim czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:54, kagema napisał:

przynajmniej przeczytałaś 2 pierwsze posty ;) no ale przeszedłem 3 fazy najpierw jak
się o tym dowiedziałem to byłem przerażony jak pisałem tamtego posta to byłem wściekł
a teraz to zaakceptowałem ;)


Dalej żadnych znaków przestankowych ani wielkich liter. Wniosek: w ogóle nie przeczytałeś tego, co ja napisałam.
I coś mi mówi, że akceptacja to jedna wielka ściema, po prostu przestałeś się kopać po tyłkach z jeżem, bo i tak wiesz, że nie wygrasz.

PS: wczoraj w ciągu 15 minut znalazłam w google ok. 10 metod omijania programu, który tak Ci się dał we znaki. Czyli się daje, tylko trzeba mieć minimalne pojęcie czego i jak szukać. A tego w MMO się człowiek nie nauczy niestety (żeby nie było - sama grywam w MMO namiętnie, ale nie zawężam sobie korzystania z kompa tylko do gier i jednego programu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no sorry jak bym chciał to bym użył dystrojera i by było po sprawie ale jedyne co by to dało to to że tata by się wkurzył i to wszystko szukam by przestał działać

PS Moja mama oglądała buty na allegro i był napis że są s e x i i jej przeglądarkę wyłączyła:) LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 14:34, Kafar napisał:

Twój ojciec to mądry człowiek. Gdyby czytał to co Ty piszesz to na pewno jak ja byłby
za karą śmierci.


=) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 14:20, kagema napisał:

no sorry jak bym chciał to bym użył dystrojera i by było po sprawie ale jedyne co by
to dało to to że tata by się wkurzył i to wszystko szukam by przestał działać



Ortografia: fail. Gramatyka: fail. Czytanie ze zrozumieniem: fail. Wyciąganie wniosków z przeczytanego tekstu: fail.

Innymi słowy - napisałam dostatecznie dużo, żeby przeciętnie inteligentna osoba wiedziała jakie działania podjąć. Jeśli dalej tego nie wiesz, to szkoda mojego czasu. I czasu forumowiczów, bo nikt Ci nigdzie i nigdy na tym forum otwartym tekstem nie napisze jak shackować jakiś program. Tak więc miłej zabawy 2 godziny dziennie. Na zdrowie Ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować