Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 10:57, knopfler napisał:

Moim zdaniem to on za bardzo uważał siebie za gwiazdę, bez której kadra sobie nie poradzi.

A może po prostu po roku gry bez przerwy jest najnormalniej w świecie zmęczony. To jest liga polska, to była liga mistrzów i reprezentacja. Gra we wszystkich meczach, bo jest zawodnikiem podstawowym. Jakoś się nie dziwię, że chciał odpocząć - szefostwo polskiej piłki siatkowej od razu fochy robiło, bo nie było po ich myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mariusz dobrze zrobił, że poprosił o urlop, ale dwa błędy popełnił: po 1. nie powinien prosić aż o miesiąc (Raul Lozano mówił, że każdy zawodnik dostanie po kolei tydzień mógł więc po prosić by był pierwszy... ale jakby każdy poprosił o miech to nie miałby kto grać). Rozumiem jego zmęczenie... zarówno Skra jak i reprezentacja grają na najwyższym poziomie, a on się wyróżnia w obu zespołach. Najważniejsze, że się dogadali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze Mariusz zagral troche ponizej pasa, ale ja rozumiem, ze kazdy moze byc zmeczony, ale czy trzeba o tym w taki sposob mowic i na lamach prasy? Ciekawe co Murek, Swiderski i Gruszka maja powiedziec, jak tyle lat grali/graja w kadrze i musieli jakos grac... Jak chcial przerwy trzeba bylo pogadac z Lozano, a nie isc sie wyplakac do gazetki jakiejs... Szkoda, bo Mariusz to genialny zawodnik, szkoda, ze jak widac tylko genialny jest na boisku, poza nim juz jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:21, paweusz napisał:

A może po prostu po roku gry bez przerwy jest najnormalniej w świecie zmęczony. To jest liga
polska, to była liga mistrzów i reprezentacja. Gra we wszystkich meczach, bo jest zawodnikiem
podstawowym. Jakoś się nie dziwię, że chciał odpocząć - szefostwo polskiej piłki siatkowej
od razu fochy robiło, bo nie było po ich myśli.

Rozumiem, że był zmęczony, ale nie wywalili by go z kadry gdyby załatwił on to tylko ze związkiem. Tymczasem on bez konsultacji ze związkiem udzielał wywiadów do wielu gazet i serwisów internetowych i rozgłaśniał ta sprawę. I to o to najbardziej wściekł się zwiazek i Lozano, bo wiadomo że zawodnik ma tez prawo do odpoczynku i oni dobrze o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z dyspozycji i wyników siatkarzy z Jastrzębskiego Węgla, którzy rozegrali drugi mecz pod wodzą Tomaso Totolo i kolejny raz wygrali 3:0 tym razem z Politechniką. Oby tak dalej! Chociaż mam nadzieję, że BOT Skra Bełchatów w odpowiedni sposób się nimi zajmie :D Widzę, że w tabeli nadal prowadzi Skra, ale tyle samo punktów ma PZU AZS Olsztyn, a to za sprawą, że BOT ma jeden mecz w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Mariusz za dużo chciał od życia i dlatego wywalili go z kadry, pomyślał sobie że jest nie wiadomo jakim gwiazdorem, że nawet jak nie chce to nie musi w kadrze występować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my to mamy farta gramy w siate w szkole na boisku 10 metrowym a i tak ktoś z naszej klasy nie może przebić na drugą stronę.....
BUHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak się udało (no może jeszcze coś nieoczekiwanego wyskoczyć ale ...).
Finał Ligi Światowej w tym roku odbędzie się w Katowicach a konkretnie w Spodku (będę miał blisko jak rzut beretem ;)
Zostały jeszcze do podpisania papiery ale myślę, że raczej nic złego już się nie wydarzy :)
Więcej do poczytania np tutaj:
http://sport.onet.pl/0,1248721,1503276,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 13:43, Jarys napisał:

A jednak się udało (no może jeszcze coś nieoczekiwanego wyskoczyć ale ...).
Finał Ligi Światowej w tym roku odbędzie się w Katowicach a konkretnie w Spodku (będę miał
blisko jak rzut beretem ;)
Zostały jeszcze do podpisania papiery ale myślę, że raczej nic złego już się nie wydarzy :)
Więcej do poczytania np tutaj:
http://sport.onet.pl/0,1248721,1503276,wiadomosc.html

I super. Mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak z biletami na mecze grupowe Ligi Światowej, których prawie od razu nie dało sie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie załapałam na drugi mecz z Bułgarią w Spodku. Masz racje prawie od razu ich nie było. 4 dni strona była totalnie zapchana (www.kupbilet.pl bo tam sprzedawali) a jak weszłam na tą strone to zostało może z 100 biletów i szybko wzielam pierwszy lepszy. Za całość (doszła rezerwacja i koszty przesyłki) bagatela - 102 zł

Fajnie, ze mamy ten finał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie!
Widze, że temat leży więc chciałam troche rozruszać towarzycho informacją iż właśnie zakończyły się rozgrywki o Puchar Polski siatkarzy. Oczywiście wygrała Skra Bełchatów (mój klub! mój klub!) pokonując w finale PZU AZS Olsztyn 3-0. Emocje były widoczne tylko w dwóch pierwszych setach gdyż trzeci był już tylko formalnością. Zapraszam do komentowania tego wydarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:43, Madia napisał:

Hej ludzie!
Widze, że temat leży więc chciałam troche rozruszać towarzycho informacją iż właśnie zakończyły
się rozgrywki o Puchar Polski siatkarzy. Oczywiście wygrała Skra Bełchatów (mój klub! mój klub!)
pokonując w finale PZU AZS Olsztyn 3-0. Emocje były widoczne tylko w dwóch pierwszych setach
gdyż trzeci był już tylko formalnością. Zapraszam do komentowania tego wydarzenia :D


Skra nie ma sobie równych w polsce, dlatego mam nadzieje że swoją klasę pokarze dopiero w lidze światowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:45, bezimienny15 napisał:

Skra nie ma sobie równych w polsce, dlatego mam nadzieje że swoją klasę pokarze dopiero w lidze
światowej


Chciałeś napisać w lidze mistrzów :D ale fakt. W Polsce obecnie tylko słaba dyspozycja Skry pozbawiła by ich mistrza... fajnie masz że jesteś z Bełchatowa :D W ostatnim sezonie nawet dobrze im szło w LM więc oby było jeszcze lepiej :D no i mistrzostwo Polski :D cel nadrzędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:45, bezimienny15 napisał:

Skra nie ma sobie równych w polsce, dlatego mam nadzieje że swoją klasę pokarze dopiero w lidze światowej

W lidze światowej to trudno się pokazać Skrze Bełchatów, bo tam grają najlepsze reprezentacje krajów :D Chodzi ci pewnie o ligę mistrzów. Ciekawa sytuacja, bo Polska dostała dwa miejsca w lidze mistrzów - mistrze kraju i zdobywcy pucharu Polski. Jeżeli Bełchatów wygra ligę, to i tak PZU Olsztyn zagra w LM, bo był finalistą PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:00, Madia napisał:

Chciałeś napisać w lidze mistrzów :D ale fakt. W Polsce obecnie tylko słaba dyspozycja Skry
pozbawiła by ich mistrza... fajnie masz że jesteś z Bełchatowa :D W ostatnim sezonie nawet
dobrze im szło w LM więc oby było jeszcze lepiej :D no i mistrzostwo Polski :D cel nadrzędny.


przejęzyczyłem sie ale to nie zmienia faktu że BEŁCHATÓW RZĄDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:01, paweusz napisał:

W lidze światowej to trudno się pokazać Skrze Bełchatów, bo tam grają najlepsze reprezentacje
krajów :D Chodzi ci pewnie o ligę mistrzów. Ciekawa sytuacja, bo Polska dostała dwa miejsca
w lidze mistrzów - mistrze kraju i zdobywcy pucharu Polski. Jeżeli Bełchatów wygra ligę, to
i tak PZU Olsztyn zagra w LM, bo był finalistą PP.


O to ciekawe, wydaje mi sie, że Skra wygra też ligę... i mam nadzieję, że oba kluby się pokażą z dobrej strony ;) conajmniej tak jak Skra ostatnio... chociaż ja szczerze mówiąc bym wolała Jastrzębskiego w lidze mistrzów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o siatkówce, więc żeby nie odbiegać, mam do was kilka małych pytań. Mianowicie o wasze umiejętności - może na forum jest jakiś siatkarz? Więc:
- Jaki macie wyskok?
- Na jakim etapie trenowania jesteście?
- Jaki był wasz największy sukces?
Może ja napiszę coś od siebie, żeby tak dziwnie nie było... A więc mój wyskok nie jest imponujący, bo tylko 320cm - na tej wysokości mam rękę. Jednak mi to wystarcza zważając na to, że siatka wisi na 243cm... Jeśli chodzi o etap, to pozostało mi tylko trenowanie tego, czego już się nauczyłem... Sukcesów wielkich nie mam - wicemistrzostwo powiatu i brąz w zawodach, także tej kategorii. A jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 05:22, igorinho napisał:

Może ja napiszę coś od siebie, żeby tak dziwnie nie było... A więc mój wyskok nie jest imponujący,
bo tylko 320cm - na tej wysokości mam rękę. Jednak mi to wystarcza zważając na to, że siatka
wisi na 243cm... Jeśli chodzi o etap, to pozostało mi tylko trenowanie tego, czego już się
nauczyłem... Sukcesów wielkich nie mam - wicemistrzostwo powiatu i brąz w zawodach, także tej
kategorii. A jak jest z wami?

320 cm wyskoku?? A ile masz wzrostu?? Ja osobiście to gram tylko rekreacyjnie z kumplami. Wynajmujemy salę na 2 godziny raz w tygodniu. Wyskok około 300-305 cm. Prawdopodobnie będę mógł trenować w drużynie z ligi amatorskiej w moim mieście, ale to w przyszłości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować